MFTR Třeboň - Prátr 14.12.2013 - výsledky
Sobota, 14 Prosinec 2013 21:11

 

Mezinárodní Field Trial Retrieverů  CACIT a CACT

 

 

Třeboň - Bažantnice PRATR   14.12.2013

 

1

 

 

 

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Cena Body Titul Volba
1 Ann   Amelia Arlet Star 3 LR Tomcová   Michaela 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 192 CACIT,   CACT, Vítěz zkoušek 8:   volné
2 Blackthorn   Dubhe 1 LR Bubeník   Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 192 r.CACIT,   r.CACT 8:   volné
3 Aura   my Dog Miracle 6 LR Benešová   Dana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 192   8:   volné
4 Flamboyant   Starlight Oasis of Peace 11 FCR Vrána   Jan 4 3 3 4 4 4 4 3 4 I. 174 CACT 8:   volné
5 Blackthorn   Izar 8 LR Krejčí   Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 176   8:   volné
6 Lar   Libošovská Blata 9 LR Bužek   Kamil Ing. 4 4 4 4 4 4 3 2 4 II. 171   8:   volné
7 Deep   Desire Brdské zlato 7 GR Hřebíčková   Iva 4 3 3 2 3 3 3 3 3 II. 149   8:   volné
8 Black   Hawk Flores Vitae 4 GR Mošničková   Vlasta 4 2 3 4 4 3 3 4 4 III. 165   8:   volné
  Bailar   con Pasion Touch of Heaven 12 GR Nechanický   Libor Ing. 4 4 4 4 4 4 0 4 4 neobstál 8:   volné
  Adwaya   Wooden Heaven 10 LR Bendl   Jan - - - - - - - 0 4 neobstál 8:   volné
  Chit   z Temné jeskyně 2 LR Valenta   Petr doc.Ing. - 0 - - - - - - 4 neobstál 8:   volné
  Iris   z Ročkova 5 LR Beneš   Petr - 0 - - - - - - 4 neobstál 8:   volné

 

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Poslušnost a ovladatelnost, 3: Radost z práce, 4: Chování po výstřelu, 5: Klid před zvěří, 6: Vyhledání a dohledávka, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

 

Vrchní rozhodčí: MVDr František Šimek

 

Rozhodčí: Ing Jan Horyna, Břetislav Uchytil ml., Miroslav Pecháček, Václav Fišer

 

2

 

 

 

 

Vítězové

 

tomcova

Vítěz MFTR

CACIT, CACT  I.cena 192 bodů

LR - Ann Amelia Arlet Star

vůdce - Tomcová Michaela

bubenik vrana

res.CACIT, res.CACT  I.cena 192 bodů

LR - Blackthorn Dubhe

vůdce - Bubeník Petr

CACT  I.cena 174 bodů

FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan

 

 

 

Účastníci

 

buzek hrebickova krejci mosnickova

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

GR - Deep Desire Brdské zlato

vůdce - Hřebíčková Iva

LR - Blackthorn Izar

vůdce - Krejčí Miroslav

GR - Black Hawk Flores Vitae

vůdce - Mošničková Vlasta

bendl benes benesova bubenik

LR - Adwaya Wooden Heaven

vůdce - Bendl Jan

LR - Iris z Ročkova

vůdce - Beneš Petr

LR - Aura my Dog Miracle

vůdce - Benešová Dana

LR - Blackthorn Dubhe

vůdce - Bubeník Petr

nechanicky tomcova vrana valenta

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

LR - Ann Amelia Arlet Star

vůdce - Tomcová Michaela

FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

 

 

OBRAZEM - M.Šírová 

 

OBRAZEM

 

 

zpět