II. Severomoravské derby - výsledky
Pondělí, 04 Srpen 2014 07:56

II.Severomoravské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Now I´m Here Exotic Lunas 9 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Black Berry Tercius 5 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
3 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 4 FCR Vrána Jan 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 I. 184
4 Baddy z Líšeňské planinky 6 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 182 CACT
5 Arwi Valery Bohemia Tilia 1 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 2 4 3 4 I. 180
6 Brilliant Leader of White Enny 11 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177 r.CACT
7 Philipp Chlupaté štěstí 7 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180
8 Aleela de Inka alegra Bohemia 12 GR Vašáková Jitka Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180
  I´m Your Heart Brdské zlato 2 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 4 3 4 - - 0 4 neobstál
  Airin z Maletických luk 3 GR Kašparová Veronika 4 1 4 4 3 4 - - - 0 neobstál
  Hippy Jack Libami 10 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - 0 - - - - - - - - neobstál
  Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík

 

II.Severomoravské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Philipp Chlupaté štěstí 7 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Black Berry Tercius 5 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Baddy z Líšeňské planinky 6 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
4 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 4 FCR Vrána Jan 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 134 r.CACT
5 Arwi Valery Bohemia Tilia 1 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132
6 Brilliant Leader of White Enny 11 GR Boguaj Stanislav 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130
7 Aleela de Inka alegra Bohemia 12 GR Vašáková Jitka Bc. 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 130
8 Now I´m Here Exotic Lunas 9 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 128
9 Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130
10 I´m Your Heart Brdské zlato 2 GR Štorková Libuše MVDr. 4 3 4 4 4 2 4 4 4 3 II. 122
  Airin z Maletických luk 3 GR Kašparová Veronika - - - - - - - - - - odstoupil
  Hippy Jack Libami 10 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - - - - - - - - - - odstoupil
Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík

 

II.Severomoravské DERBY

Potštát - 26.-27.7.2014

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Black Berry Tercius FCR Pokorný Zdeněk Ing. 2 CACT 2 r.CACT 4 Vítěz derby
2 Flamboyant Starlight Oasis of Peace FCR Vrána Jan 4 r.CACT 3 7  
3 Baddy z Líšeňské planinky GR Novotná Marta Ing. 3 r.CACT 4 CACT 7  
4 Philipp Chlupaté štěstí GR Mrkva Luboš 1 CACT 7 8  
5 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorná Jolana Bc. 8 1 CACT 9  
6 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena 5 5 10  
7 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 6 6 r.CACT 12  
8 Aleela de Inka alegra Bohemia GR Vašáková Jitka Bc. 7 8 15  
  Cinderella Tercius FCR Žampachová Eva MUDr. 9 - -  
  I´m Your Heart Brdské zlato GR Štorková Libuše MVDr. 10 - -  
  Hippy Jack Libami CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - - -  
  Airin z Maletických luk GR Kašparová Veronika - - -  


Vítězové:
V_Pokorny V_Vrana
SZVP-CACT, PZ-r. CACT, Vítěz derby
FCR
Black Berry Tercius
Pokorný Zdeněk, Ing.
SZVP-r.CACT
FCR
Flamboyant Starlight Oasis of Peace
Vrána Jan
V_Novotna V_Mrkva
SZVP-r.CACT, PZ-CACT
GR
Baddy z Líseňské planinky
Novotná Marta, Ing.
SZVP-CACT
GR
Phillip Chlupaté štěstí
Mrkva Luboš
V_Pokorna
PZ-CACT
FCR
Now I´m Here Exotic Lunas
Pokorná Jolana, Bc.


Účastníci:
U_Dragounova U_Storkova U_Kasparova U_Vrana
FCR
Arwi Valery Bohemia Tilia
Dragounová Alena
GR
I´m Your Heart Brdské zlato
Štorková Libuše, MVDr.
GR
Airin z Maletických luk
Kašparová Veronika
FCR
Flamboyant Starlight Oasis of Peace
Vrána Jan
U_Pokorny U_Novotna U_Mrkva U_Zampachova
FCR
Black Berry Tercius
Pokorný Zdeněk, Ing.
GR
Baddy z Líseňské planinky
Novotná Marta, Ing.
GR
Phillip Chlupaté štěstí
Mrkva Luboš
FCR
Cinderella Tercius
Žampachová Eva MUDr.
U_Pokorna U_Vrzalova U_Boguaj U_Vasakova
FCR
Now I´m Here Exotic Lunas
Pokorná Jolana, Bc.
CBR
Hippy Jack Libami
Vrzalová Kateřina, MUDr.
GR
Brilliant Leader of White Enny
Boguaj Stanislav
GR
Aleela de Inka alegra Bohemia
Vašáková Jitka, Bc.


Více fotografií naleznete zde. (foto: Jolana Pokorná)