XXVI. Memorial Mileny Štěrbové - výsledky
Pondělí, 15 Září 2014 18:06

loga-mms2

Dále také LESY JEDLIČKA, s.r.o.

Konání memoriálu také podpořily chovatelské stanice: ROSMERY, SANT TULIP, ŠTĚPROVÁ

Los

Pl.

Jméno psa, vůdce

1

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Body

Cena

Pořadí

Titul

2

ASS

Alfalex Justin Enjoy The World,

Petra Golinovská

4

3

4

4

4

4n

3

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4v

3

4

466

I.

1.

CACIT, CACT, nejlepší les

10

ASS

Ebony z Větrné paseky,

Mgr. Rostislav Kejdana

4

4

4

4

4

3o

4

4

3

4

2

4

4

3

4

4

3v

4

3

450

I.

2.

res. CACIT, res. CACT

11

AC

Ymany Magic Fay Marcato Line,

David Podrazil

4

3

4

4

4

2n

4

4

4

4

4

4

3

3

3

4

4v

4

4

448

II.

3.

16

AC

Zina z Březnického Balkánu,

Mgr. Radka Edrová

4

4

4

4

4

3n

4

4

3

4

4

3

3

4

2

3

2v

4

4

424

II.

4.

13

ASS

Gina z Vítkova dvora,

Josef Vítek

4

3

3

4

4

3n

4

4

3

4

3

4

4

2

2

3

3

4

3

407

II.

5.

17

NK

Asta ze Slovákové,

Ing. Martin Sýkora

4

4

4

4

3

3o

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

1v

4

3

447

III.

6.

nejlepší pole

1

ASS

Eila od Škrabalky,

Petra Golinovská

4

3

3

4

4

4n

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

1v

3

2

431

III.

7.

nejlepší voda

4

NK

Bret z Petrovských hájů,

Karel Kejval

4

4

4

4

4

2no

4

4

4

3

4

4

4

2

4

3

2v

1

2

411

III.

8.

3

WSS

Harry Potter Ivančice,

Mgr. Petra Stražovská

4

4

4

2

4

3

0

neobstál

5

NK

Ursus z Harachu,

Michal Jindra

4

0

neobstál

6

WSS

Brixi Avoir du Nez,

Lucie Nohýnková

4

0

neobstál

7

NK

Brisa od Borůvkové hory,

Zdeňka Lorencová

0

neobstál

8

WSS

Eastfarm’s Phoenix,

Bohuslav Zemánek

0

neobstál

9

ASS

Hanny od Stroupinského potoka,

Josef Sojka

0

neobstál

12

AC

Artys Blue Tiffany Diamond,

Václav Turhober

4

4

3

1v

2

odstoupil

14

AC

Adéla z Březnického Balkánu,

Ing. Jaroslav Šarman

0

4

4

4

neobstál

15

NK

Xero z Javorového vrchu – Beskyd,

Lubomír Pavelka

0

4

neobstál


Disciplíny:
1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost a ovladatelnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - nahánění (z odložení-9, od nohy-7), 7 - slídění, 8-stopa živé zvěře, 9-dohledávka a přinášení pernaté, 10-dohledávka a přinášení srstnaté, 11-vlečka se srstnatou zvěří, 12-vlečka s pernatou zvěří, 13-přinášení kachny z hluboé vody, 14-slídění v rákosí, 15-dohledávka kachny pohozené v rákosí, 16-šoulačka, 17-barva (hlásič, oznamovač-15, vodič-10), 18-odložení, 19-klid na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Miloš Kašpar, Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Martin Petráň, Ing. Jan Horyna, Přemysl Bouška, Mgr. Jiří Štrajt, Milan Nosek, Jaroslav Hudlík, Ing. Irena Erhartová, Milan Řezníček, Václav Špiroch, Milan Benda, Alois Havrlant


Účastníci:


Fotografie z akce (Iva Nollová): https://www.facebook.com/media/set/?set=a.694829947236774.1073741828.144131062306668&type=1&l=6957891fd9