Klubové zkoušky vloh retrieverů a slídičů CACT – Sloveč, 8. 5. 2015 – výsledky
Středa, 26 Srpen 2015 11:32


Výsledky

 

Los

Plem

Jméno psa

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Body

Cena

Pořadí

Titul

11

FCR

Bellisa od Hradu Valdek

Libuše Hanzalová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

172

I.

1R

12

GR

Souvenir Fleur de Jasmin

Ivana Zimová

4

4

3

4

4

4

4

4

4

168

I.

2R

9

GR

Catryn od Zlaté Delfi

Dana Palivcová

4

4

4

4

3

4

4

4

4

168

I.

3R

14

LR

Collet Amazing Frace

Petra Červinková

4

4

3

4

4

3

4

4

3

157

I.

4R

17

LR

Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Hana Pišnová

4

4

3

4

2

4

4

2

4

148

II.

5R

16

GR

Armóns Golden Hevanar

Ing. Helena Chvalovská

4

4

1

4

2

4

3

4

4

146

III.

6R

8

NSDTR

Absolut First Ida Garonera

Petra Pešková

0

neobstál

7

LR

Blueberry Benison

Miroslav Crha

0

neobstál

15

LR

Zora ze Zlatého Antoníčku

Viktor Grof

0

neobstál

13

LR

Casey Amazing Frace

Mgr. Jarmila Horníčková

0

neobstál

10

NSDTR

Briny Kate Red Treasure

Lenka Furáková

0

neobstál

-

GR

Šeila Faudland

Jiří Hubáček

nenastoupil

1

AC

Cherry z Chlumeckého zátiší

Martina Králová

4

4

4

4

4

4

4

4

X

188

I.

1S

CACT

2

AC

Arwen Arca ze Senických polí

Ivana Podlesná Filková

4

0

4

4

4

4

4

4

X

156

I.

2S

Res. CACT

3

AC

Royal Friend Silent Night

MUDr. Zdeněk Podlesný

4

0

4

4

2

2

4

3

X

132

II.

3S

5

AC

Alonso ze Senických polí

Ivana Podlesná Filková

4

0

4

4

0

4

3

X

neobstál

4

AC

Arakain ze Senických polí

Ing. Věra Nováková

2

0

4

4

0

3

2

4

X

neobstál

6

AC

Aaron ze Senických polí

Simona Preissová

4

0

4

4

0

3

4

4

X

neobstál

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Rozhodčí: Miloslav Šafařík – vrchní rozhodčí, Jaroslav Mach, Eva Píchová, Petr Herčík, Jindra Hermannová, Petr Netík, Mgr. Klára Tydlitová

 

Účastníci


01ZimováSouvenir 02PišnováLutra 03ČervinkováCollet

GR Souvenir Fleur de Jasmin

vůdce Ivana Zimová

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

vůdce Hana Pišnová

LR Collet Amazing Frace

vůdce Petra Červinková

04ChvalovskáArmóns 05PalivcováCatryn 06PeškováAbsolut

GR Armóns Golden Hevanar

vůdce Ing. Helena Chvalovská

GR Catryn od Zlaté Delfi

vůdce Dana Palivcová

NSR Absolut First Ida Garonera

vůdce Petra Pešková

07CrhaBlueberry

08GrofZora 09HorníčkováCasey

LR Blueberry Benison

vůdce Miroslav Crha

LR Zora ze Zlatého Antoníčku

vůdce Viktor Grof

LR Casey Amazing Frace

vůdce Mgr. Jarmila Horníčková

10FurákováBriny 11HanzalováBellisa 12_13FilkováPodlesnáAlonso_Arwen

NSR Briny Kate Red Treasure

vůdce Lenka Furáková

FCR Bellisa od Hradu Valdek

vůdce Libuše Hanzalová

AC Arwen Arca ze Senických polí

AC Alonso ze Senických polí

vůdce Ivana Podlesná Filková

14NovákováArakain 15KrálováCherry 16PreissováAaron

AC Arakain ze Senických polí

vůdce Ing. Věra Nováková

AC Cherry z Chlumeckého zátiší

vůdce Martina Králová

AC Aaron ze Senických polí

vůdce Simona Preissová

17PodlesnýRoyal

AC Royal Friend Silent Night

vůdce MUDr. Zdeněk Podlesný

 

 

Vítězové

 

cactACKrálováCherry nejretrieverHanzalováBellisa

CACT AC Cherry z Chlumeckého zátiší

vůdce Martina Králová

Nejlepší retriever FCR Bellisa od Hradu Valdek

vůdce Libuše Hanzalová