XXX.MKVZ slídičů 3.-4.10.2015 Horní Kněžeklady
Pondělí, 05 Říjen 2015 20:40


XXX. Mezinárodní klubové všestranné zkoušky slídičů


CACIT a CACT


 

Horní Kněžeklady, 3. – 4. 10. 2015 


 

Los

Pl.

Jméno psa, vůdce

1

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Body

Cena

Pořadí

Titul

13

NK

Gejsy z Šilhanova chovu,

Petr Šilhan

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4oz

4

3

508

I.

1.

Vítěz, CACIT, CACT, nej. les

12

AC

Adéla z Březnického Balkánu,

Ing. Jaroslav Šarman

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3v

3

4

4

458

I.

2.

Res. CACIT, CACT, nej. voda

11

NK

Bady z Koutského jalovčí,

Ing. Lenka Perfollová

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4v

4

3

453

I.

3.

Res. CACT, nej. pole

2

WSS

Bereta Idol Bohemia,

MUDR. Ilona Doležalová

4

0

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

3

3

4v

4

3

422

I.

4.

CACT

7

ASS

Casey Bohemia Jewellery,

Jaroslava Frýbová

4

2

4

4

3

3

3

4

4

4

4

3

4

4

1

3v

4

3

386

III.

5.

5

ASS

Alan Červený dub,

Ing. Jiří Večeř

4

0

4

4

3

4

4

4

3

4

4

1

3

4

1

4v

4

3

384

III.

6.

8

NK

Alf Bohemia Jewellery,

Petra Golinovská

4

4

4

4

4

2

4

4

3

1

4

3

3

2

2

4v

4

1

371

III.

7.

10

AC

Berenika z Ořechového vrchu,

Jan Tschernoster

4

3

4

4

4

2

4

4

3

4

3

3

4

2

1

3v

4

3

365

III.

8.

9

NK

Bret z Petrovských hájů,

 Karel Kejval

4

4

4

4

4

2

3

3

4

2

1

2

3

4

1

3v

4

2

351

III.

9.

6

AC

Berris Deermount,

MVDr. Pavlína Stoklásková

4

4

4

4

4

1

3

4

3

4

4

2

3

1

2

3v

3

1

350

III.

10

4

NK

Jack z Větrné paseky,

Lukáš Bártl

4

4

2

4

-

3

2

4

3

0

3

-

-

-

-

-

-

-

3

NK

Gera Any-Bon,

Alena Bártlová DiS.

4

4

-

4

-

-

4

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

NK

Axa z Větrného Týnce,

Alena Bártlová DiS.

-

3

-

4

-

-

3

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-


 

1 – nos   2 – hlasitost    3 – poslušnost a ovladatelnost   4 – chování po výstřelu   5 – vodění psa (volné 3, na řemeni 2)    6 – vyhánění zvěře z houštin (z odložení - 9,od nohy -7)     7 – vyhledávání - slídění      8 – dohledávka a přinášení pernaté       9 - dohledávka a přinášení srstnaté    10 – vlečka se srstnatou zvěří    11 – vlečka s pernatou zvěří      12 – přinášení kachny z hluboké vody    13 – slídění v rákosí      14 – dohledávka kachny pohozené v rákosí       15 – práce před barvou (šoulačka 8, následování volné 4, následování na řemeni 2)     16 – barva (hlasič, oznamovač – 20, vodič – 10)     17 – odložení (volné 4, na řemeni 2)     18 - chování na stanovišti v lese


 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

 

Rozhodčí: Martin Petráň, Václav Turhober, Milan Benda, Ing. Eva Laubeová, Ing. Miroslav Studený, Ing. Josef Smrž, Václav Špiroch, Jan Brom , Čekatelé: Ing. Veronika Bromová, Mgr. Rostislav Kejdana


 

 

 

 rozhodci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

vítěz_cacit_cact_nejles_ŠilhanGejsy

Vítěe XXX.MKVZ slídičů

CACIT, CACT, nej. les  I.cena  508 bodů

NK - Gejsy z Šilhanova chovu

vůdce - Petr Šilhan


 

rescacit_cact_nejvoda_Šarman_Adéla2 rescact_nejpole_PerfollováBady2

res.CACIT, CACT, nej. voda  I.cena  458 bodů

AC - Adéla z Březnického Balkánu

vůdce - Ing. Jaroslav Šarman



res.CACT, nej. pole  I.cena  453 bodů

NK - Bady z Koutského jalovčí

vůdce - Ing. Lenka Perfollová



cactDoležalováBereta2

 

CACT  I.cena  422 bodů

WSS - Bereta Idol Bohemia

vůdce - MUDR. Ilona Doležalová

 

 

 

 

 

 

 

 

 nastup

 

 

 

 

Účastníci

 

01_03_BártlováGera_Axa2 02Doležalová_Bereta 04Bártl_Jack 05VečeřAlan

NK - Axa z Větrného Týnce

NK - Gera Any-Bon

vůdce - Alena Bártlová DiS.



WSS - Bereta Idol Bohemia

vůdce - MUDR. Ilona Doležalová




NK - Jack z Větrné paseky

vůdce - Lukáš Bártl




ASS - Alan Červený dub

vůdce - Ing. Jiří Večeř




06Stoklásková_Berris

07FrýbováCasey2

08GolinovskáAlf

09KejvalBret2

AC - Berris Deermount

vůdce - MVDr. Pavlína Stoklásková



ASS - Casey Bohemia Jewellery

vůdce - Jaroslava Frýbová



NK - Alf Bohemia Jewellery

vůdce - Petra Golinovská



NK - Bret z Petrovských hájů

vůdce - Karel Kejval



10TschernosterBerenika2

11PerfollováBady2

12ŠarmanAdéla2

13ŠilhanGejsy

AC - Berenika z Ořechového vrchu

vůdce - Jan Tschernoster

NK - Bady z Koutského jalovčí

vůdce - Ing. Lenka Perfollová

AC - Adéla z Březnického Balkánu

vůdce - Ing. Jaroslav Šarman

NK - Gejsy z Šilhanova chovu

vůdce - Petr Šilhan

 

 

 

 

 

 

 

 Zpět