DERBY ČR 2016 - ZPR - výsledky
Pondělí, 27 Červen 2016 07:17

 

DERBY ČR 2016 - Klubové zkoušky přinášení retrieverů

 

Stříbřec  25.-26.6.2016



Img_0258



 

oř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
ChV
 3 
VlP
 4 
NP1
 5 
NP2
 6 
Apo
 7 
RpP
 8 
PoP
 9 
VlS
10
DPS
11
ChS
12
Odl
13
RpL
14
PoL
15
NaK
16
DoK
17
Vod
18
RpV
19
PoV
20
PřS
21
PřP
22
PřK
CenaBodyTitul
1 Aliza ze Strakovské myslivny 7 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4 I. 422 (28) CACT, Vítěz DERBY ČR 2016
2 Eliot z Královských teras 13 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 I. 422 (20) CACT
3 Pat z Proutku 17 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 3 I. 416 (20) r.CACT
4 Cinderella Tercius 9 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 3 4 3 4 4 I. 409 (20) CACT
5 Arny Bohemian Chocolate 5 LR Čibera Martin 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 406 (20)
6 Ghost Jax Aurea Rosa 1 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 3 I. 403 (20) r.CACT
7 Cezar od Turoveckých rybníků 6 FCR Bartizalová Barbora Ing. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 2 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 415 (20)
8 Now I´m Here Exotic Lunas 3 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 4V 4 3 4 4 4 II. 412 (20)
9 Corinna Merlucius 14 LR Ehrenbergerová Michaela 4 4 3 4 4 2 4 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 403 (20)
10 Áres Flores Vitae 8 GR Janská Hana 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 4V 3 3 3 4 4 II. 398 (20)
11 Arwi Valery Bohemia Tilia 19 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 3 2 2 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 397 (20)
12 Francis Rangee Aurea Rosa 18 GR Čtveráková Helena 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 4V 4 3 4 4 3 II. 395 (20)
13 Nebthet z Českomoravské vysočiny 10 LR Růžičková Daniela 4 4 3 4 2 4 4 2 4 4 3 4V 4 4 2 4 4V 4 3 3 3 4 II. 371 (20)
14 Achiles Silvis Sancti Huberti 11 GR Keppert David 4 4 3 1 3 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 4V 3 3 4 3 4 III. 376 (20)
  Godolloi-Huncut Vadász Liza 4 GR Balogh Ľudovít 4 4 3 4 4 2 4 4 4 4 4 0V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 neobstál
  X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 2 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 0V 4 4 2 4 4V 4 3 2 2 2 neobstál
  Barid Wooden Heaven 16 LR Kasalová Vladimíra Ing. - - - - - - - - - - - 0V - - 4 - 4V 4 4 - - 4 neobstál
  Piktook's Five Island Caddy 15 NSR Bílý Milan - - - - - 4 - - - - - - - - - 0 - - - - - 3 neobstál
  Bedivere Tercius 12 FCR Puffer Petr Mgr. - - - - - 4 - - - - - - - - - 0 - - - - - - neobstál


Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V=volné, R=na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost/les, 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Ing. Irena Erhartová, Branko Danielovský, Jan Brom, Lucie Šeráková, Jiří Sikora, Luděk Fanta, František Bárta st., Miroslav Pecháček







Vítězové


Img_0300

Vítěz DERBY ČR 2016

CACT  I.cena  422 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



Img_0283 Img_0277

CACT  I.cena  422 bodů

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Pokorná Jarmila Ing.



res.CACT  I.cena  416 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.



Img_0291

CACT  I.cena  409 bodů

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.







Zpět