Svatováclavský pohár Houštka 30.9.-1.10.2017 - výsledky
Pondělí, 02 Říjen 2017 05:22

Svatováclavský pohár retrieverů

Houštka 30.9.-1.10.2017

Poř.PesPlem.VůdceLesní zkouškyPodzimní zkouškySoučetTitul
Poř.TitulCena/bodyPoř.TitulCena/body
1 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 1 CACT I./260 1 CACT I./232 2 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Catryn Od Zlaté Delfi GR Palivcová Dana 4 I./242 2 CACT I./227 6  
3 Daffy ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 5 CACT I./240 6 r.CACT I./218 11  
4 Artois Stella Vrbovecké stráně FCR Ištvanová Ivana Ing. 7 II./246 5 CACT I./223 12  
5 Souvenir Fleur de Jasmin GR Zimová Ivana 9 II./236 3 r.CACT I./227 12  
6 Enzo Golden Sirius GR Libánský Miloslav 3 r.CACT I./247 10 III./213 13  
7 Arwen Tia Vrbovecké stráně FCR Švarcová Kateřina 6 II./253 8 II./218 14  
8 Nikolaus Gold Rebecca GR Šebková Daniela Bc.DiS. 8 II./240 7 I./217 15  
9 Quantum Of Joy Brdské zlato GR Korejtková Tereza 13 II./217 4 I./223 17  
10 Arrow To My Heart of Galgaris LR Dědek Vladimír 10 II./235 11 III./210 21  
11 Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva 12 II./218 9 II./199 21  
  Make Right Decisions Brdské zlato GR Libánská Renata 2 CACT I./251 -   - -  
  Collet Amazing Frace LR Červinková Petra 11 II./224 -   - -  
  Cheek To Cheek Jack The Bear GR Břízová Barbora -   - 12 III./184 -  
  Oryn Boddy Artemis Gold GR Čadková Ivana 15 III./220 -   - -  
  Charming Chloé Bohemia Luxyvett FCR Hanikýřová Květoslava Ing. -   - -   - -  
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury LR Zimová Naďa -   - -   - -  

Klubové lesní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
DPS
 4 
VlS
 5 
PpB
 6 
Bar
 7 
ChS
 8 
Odl
 9 
ChV
10
PaO
11
Vod
12
Při
13
Rad
CenaBodyTitul
1 Queen Rose By Queen´s Joy 10 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 260 (16) CACT
2 Make Right Decisions Brdské zlato 14 GR Libánská Renata 4 3 4 4 4S 4V 4 4V 4 3 4V 3 4 I. 251 (15) CACT
3 Enzo Golden Sirius 17 GR Libánský Miloslav 4 3 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 247 (16) r.CACT
4 Catryn Od Zlaté Delfi 2 GR Palivcová Dana 4 3 3 4 4S 3V 4 4V 4 3 4V 4 4 I. 242 (15)
5 Daffy ze Starého Brázdima 18 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 3 4V 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 240 (16) CACT
6 Arwen Tia Vrbovecké stráně 15 FCR Švarcová Kateřina 4 3 4 4 3S 4V 2 4V 4 4 4V 4 4 II. 253 (16)
7 Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 2 4 4 3S 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 246 (15)
8 Nikolaus Gold Rebecca 3 GR Šebková Daniela Bc.DiS. 4 2 4 4 4S 4V 4 4V 4 3 4V 2 4 II. 240 (14)
9 Souvenir Fleur de Jasmin 16 GR Zimová Ivana 4 2 4 4 3S 3V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 236 (15)
10 Arrow To My Heart of Galgaris 12 LR Dědek Vladimír 4 3 4 4 4V 2V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 235 (16)
11 Collet Amazing Frace 8 LR Červinková Petra 4 2 4 4 4S 2V 2 4V 4 3 4V 4 3 II. 224 (14)
12 Annie z Týnského podskalí 9 GR Kaslová Eva 4 2 4 4 4V 2V 4 4R 4 4 4V 4 3 II. 218 (15)
13 Quantum Of Joy Brdské zlato 4 GR Korejtková Tereza 4 2 4 3 3S 2V 4 4V 4 3 4V 4 3 II. 217 (13)
14 Cony od Turoveckých rybníků 11 FCR Lásková Jana 4 4 4 3 4R 2V 3 4R 4 4 4R 4 3 II. 205 (15)
15 Oryn Boddy Artemis Gold 5 GR Čadková Ivana 4 3 4 1 2S 4V 3 2V 4 4 4V 3 4 III. 220 (16)
  Cheek To Cheek Jack The Bear 7 GR Břízová Barbora 4 3 4 4 4S 0V - - - - - - - neobstál
  Charming Chloé Bohemia Luxyvett 6 FCR Hanikýřová Květoslava Ing. - - - - 2V 0V - - - - - - - neobstál
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 13 LR Zimová Naďa - - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Petr Herčík, Milan Plechatý, Bc. Miloslav Šafařík, Branko Danielovský, Mgr. Pavel Řezníček

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Queen Rose By Queen´s Joy 10 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (39) CACT
2 Catryn Od Zlaté Delfi 2 GR Palivcová Dana 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) CACT
3 Souvenir Fleur de Jasmin 16 GR Zimová Ivana 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) r.CACT
4 Quantum Of Joy Brdské zlato 4 GR Korejtková Tereza 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (40)
5 Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (40) CACT
6 Daffy ze Starého Brázdima 18 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 4 4 3 4 4V 4 4 3 4 I. 218 (39) r.CACT
7 Nikolaus Gold Rebecca 3 GR Šebková Daniela Bc.DiS. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 3 4 I. 217 (38)
8 Arwen Tia Vrbovecké stráně 15 FCR Švarcová Kateřina 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 218 (37)
9 Annie z Týnského podskalí 9 GR Kaslová Eva 4 3 4 2 2 4 4 4V 3 4 4 3 II. 199 (36)
10 Enzo Golden Sirius 17 GR Libánský Miloslav 4 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 III. 213 (40)
11 Arrow To My Heart of Galgaris 12 LR Dědek Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 1 3 III. 210 (38)
12 Cheek To Cheek Jack The Bear 7 GR Břízová Barbora 4 3 1 2 4 4 4 4V 4 3 1 4 III. 184 (36)
  Charming Chloé Bohemia Luxyvett 6 FCR Hanikýřová Květoslava Ing. - - - - - 4 - 4V - - 2 0 neobstál
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 13 LR Zimová Naďa - 3 - - - 0 - - - - - - neobstál
  Make Right Decisions Brdské zlato 14 GR Libánská Renata - 3 - - - 0 - - - - - - neobstál
  Collet Amazing Frace 8 LR Červinková Petra - - - 2 - 0 - - - - - - neobstál
  Oryn Boddy Artemis Gold 5 GR Čadková Ivana - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 11 LR Janská Katarína - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Milan Kříž, Branko Danielovský, Alena Dragounová, Mgr. Pavel Řezníček

 

Sponzoři

Vojenské Lesy a statky st.podnik

Oliversfood s.r.o.

Calibra krmivo s.r.o.

Kerabo s.r.o.

Michal Karabeleš Akvaristika teraristika

Hotel Holiday Mochov

Atelier 6tej smysl handicap dílna

MS Houštka

Mgr. Jana Andrášková

Manželé Machovi