KPZ Sloveč 8.10.2017 - výsledky
Úterý, 10 Říjen 2017 11:53

KPZ retrieveři, skupina 1

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Adélka Lovcovo srdce 8 LR Mgr. Jana Andrášková 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (0) CACT
2 Archibald Saint Matthew 6 FCR Karel Přáda 4 2 3 4 3 3 4 3R 4 3 2 4 II. 184 (0)
3 Annie Saint Matthew 5 FCR Hana Luckerová 4 3 2 4 1 4 4 3R 4 3 3 4 III. 185 (0)
4 Ostrakon z Českomoravské Vysočiny 7 LR Jana Kmochová 4 3 3 2 1 4 4 2R 4 2 1 3 III. 158 (0)
5 Asiku Inti Anka 12 CCR Ivana Rindošová 4 3 2 2 1 4 4 1V 4 2 3 1 III. 149 (0)
  Simply Magic Of Bohemia Luxyvett 3 FCR Josef Dohnal 4 4 - - 3 0 4 2V 4 3 4 4 neobstál
  Avion Stella amica 2 CCR Ing. Alena Krejčíková 4 3 - - 2 0 4 4R 4 3 3 2 neobstál
  Engelberta Royal Glade 9 LR Vladimíra Brychová 4 3 - - - - 4 0V 4 - - 4 neobstál
  Alioth Stella amica 1 CCR MVDr. Roman Valenta - 4 - - 0 - 4 4R 3 3 2 - neobstál
  S.Nefertiti z Českomoravské vysočiny 10 LR Michaela Horká 4 2 0 - 4 - 4 - - - - - neobstál
  Belle Amie Cannelle Réglisse d´Elisabeth 4 FCR Kateřina Borovičková - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Say You Will Springcurl 11 CCR Ivana Rindošová - - - - - 0 - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Eva Píchová, Alena Dragounová, DiS., Jaroslav Mach, Mgr. Pavel Řezníček

KPZ slídiči a retrieveři, skupina 2

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Barbara Agnes Vera Moravia 16 GR MUDr. Vanda Lochmanová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (0) 100,00 CACT
2 Celleste Victorie Oreaster 17 AC Podrazilová Barbora 4 4 4 4 4R 4 4 4 4 X X X I. 220 98,21 CACT
3 Lee Grand Sarblet 4 LR Šihor David 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (0) 97,84 CACT
4 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 10 LR Naděžda Zimová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (0) 97,41 r.CACT
5 Nick Any-Bon 2 NK Stanislav Hodáň 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 X X X I. 218 97,32 CACT
6 Quantum Of Joy Brdské zlato 13 GR Tereza Korejtková 4 3 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 218 (0) 93,97 r.CACT
7 Arika Memsunshine 8 LR Naďa Zimová 4 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 3 3 I. 213 (0) 91,81
8 Camelia of Klamar garden 1 ASS Markéta Děkánková 4 0 4 4 4R 4 3 4 3 X X X I. 175 78,13 CACT
9 Ataman z Bílé vody 6 NK Šihor David 4 4 4 4 4V 4 4 3 2 X X X II. 206 91,96
10 Candy Jasmine Griffella 14 FCR Helena Hořánková 4 4 4 4 3 4 4 4R 4 4 1 4 III. 208 (0) 89,66
11 Nyra z Hvězdy naděje 5 WSS Jiří Kloz 4 2 4 4 4V 4 4 3 1 X X X III. 184 82,14
12 Elodea of Klamar Garden 3 ASS Markéta Děkánková 4 0 4 4 4R 4 3 1 4 X X X III. 163 72,77
13 Be Black Jack 9 GR Eva Votrubová 4 3 3 1 1 4 4 4V 3 3 3 1 III. 163 (0) 70,26
  Annelie Falcon Claw 12 GR Eva Schmotzerová - 4 - - 4 0 - 4V - - 4 - neobstál
  Crazy Sweet Albipolis 7 GR Petra Matoušková - 2 - - 1 - - 4R - - 2 0 neobstál
  Dr.Famous Gold of Golden Cheer 15 GR Jan Smrček - - 0 - - 4 - - - - - - neobstál
  Chiedere Ichaj od Ivanského Jezera 18 FCR Radka Křížková - - 0 - - 4 - - - - - - neobstál
  Agnes Brown Sugar Anajsela 11 FCR Jana Jerie - 4 - - - - - - - - 0 - neobstál

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Bc. Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Milan Kříž, Mgr. Jiří Lazar, Petr Skalický, Jana Velebová, Václav Procházka

 

Foto

Fotky zde

 

Sponzoři

Obec Sloveč


sponzor_1

 

sponzor_2

 

sponzor_3

 

sponzor_4