Jihočeské derby Stříbřec 14.-15.10.2017 - výsledky a foto
Neděle, 15 Říjen 2017 17:17

XII. Jihočeské Derby Retrieverů

Stříbřec - 14.-15.10.2017

rozhodci

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučetTitul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Bea Blanche Jackie´s dream GR Majerová Irena Mgr. 4 r.CACT I. 221 3 r.CACT I. 167 7 Vítěz Derby
2 Ajax William Saint Matthew FCR Toupalová Schliederová Lenka 3 r.CACT I. 221 6 CACT I. 163 9  
3 Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. 1 CACT I. 223 9 II. 146 10  
4 Andy Bellapros LR Zapletalová Renata 9 II. 213 2 CACT I. 168 11  
5 Dasty od Rybníka Kamenný GR Frgal Václav Ing. 7 II. 217 11 III. 152 18  
6 Chip Chlupaté štěstí GR Berounský Martin 10 II. 209 8 II. 154 18  
7 Cora Alfa Sirius LR Černá Eva Ing. 13 II. 202 5 I. 163 18  
8 Whisky Choco Cream Royal Standard LR Elblová Tereza 12 II. 204 7 I. 158 19  
9 Hellen Something Beautiful LR Černá Eva Ing. 8 II. 216 14 III. 140 22  
10 Collet Amazing Frace LR Červinková Petra 11 II. 208 12 III. 151 23  
11 Joy Jackie Nice Friend LR Mansfeldová Simona Ing. 14 III. 191 13 III. 141 27  
12 April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 15 III. 190 15 III. 136 30  
  Emma Apraxia Felon GR Polák Martin 2 CACT I. 222 -   - - -  
  Lee Grand Sarblet LR Šihor David 6 II. 224 -   - - -  
  Džedhor z Českomoravské vysočiny LR Kopáčková Renata 16 III. 159 -   - - -  
  Quantum of Gold Brdské zlato GR Kašparová Veronika -   - - -   - - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Fleur de Lis Tercius 13 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (44) CACT
2 Emma Apraxia Felon 10 GR Polák Martin 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (44) CACT
3 Ajax William Saint Matthew 3 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (43) r.CACT
4 Bea Blanche Jackie´s dream 6 GR Majerová Irena Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (42) r.CACT
5 Dr.Famous Gold of Golden Cheer 1 GR Smrček Jan 4 3 4 3 3 3 4 4R 4 4 4 3 I. 199 (42)
6 Lee Grand Sarblet 16 LR Šihor David 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 224 (43)
7 Dasty od Rybníka Kamenný 5 GR Frgal Václav Ing. 4 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (44)
8 Hellen Something Beautiful 9 LR Černá Eva Ing. 4 4 4 4 2 4 4 4R 4 4 4 4 II. 216 (43)
9 Andy Bellapros 18 LR Zapletalová Renata 4 4 3 4 4 4 4 2V 4 4 4 3 II. 213 (43)
10 Chip Chlupaté štěstí 8 GR Berounský Martin 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 2 3 II. 209 (42)
11 Collet Amazing Frace 14 LR Červinková Petra 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 II. 208 (41)
12 Whisky Choco Cream Royal Standard 15 LR Elblová Tereza 4 3 4 3 4 2 4 4V 3 4 3 4 II. 204 (41)
13 Cora Alfa Sirius 7 LR Černá Eva Ing. 4 2 2 4 4 4 4 4V 3 3 4 4 II. 202 (40)
14 Joy Jackie Nice Friend 4 LR Mansfeldová Simona Ing. 4 4 1 4 2 4 4 4V 4 4 1 3 III. 191 (42)
15 April Kovinox Puppy Dogs 11 LR Janská Katarína 4 4 3 3 1 2 4 4V 4 4 3 3 III. 190 (41)
16 Džedhor z Českomoravské vysočiny 2 LR Kopáčková Renata 4 2 2 1 3 4 4 3V 4 2 1 3 III. 159 (36)
  Gagarin Royal Standard 17 LR Elblová Tereza 4 1 2 3 2 - 4 2R - - 3 0 neobstál
  Quantum of Gold Brdské zlato 12 GR Kašparová Veronika 4 2 - 2 0 4 - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D., Vladimír Kolín, František Bárta st., Alena Brůžková, Luděk Fanta, František Bárta ml.

Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Berenika Chlupaté Štěstí 4 GR Drahota Jiří 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (48) CACT
2 Andy Bellapros 15 LR Zapletalová Renata 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (47) CACT
3 Bea Blanche Jackie´s dream 10 GR Majerová Irena Mgr. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (48) r.CACT
4 Greedigut z Helfštýna 7 LR Blaschke Martin 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (48) r.CACT
5 Cora Alfa Sirius 6 LR Černá Eva Ing. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 I. 163 (45)
6 Ajax William Saint Matthew 5 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 I. 163 (45) CACT
7 Whisky Choco Cream Royal Standard 18 LR Elblová Tereza 4 4 4 3 4 3 4V 4 4 3 I. 158 (44)
8 Chip Chlupaté štěstí 13 GR Berounský Martin 4 2 4 2 4 4 4V 4 4 4 II. 154 (46)
9 Fleur de Lis Tercius 19 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 2 4 4 4 3 4V 3 4 3 II. 146 (40)
10 Gremlin z Helfštýna 16 LR Blaschke Milada 4 2 3 2 4 4 4V 4 4 3 II. 145 (46)
11 Dasty od Rybníka Kamenný 14 GR Frgal Václav Ing. 4 4 2 3 4 4 4V 4 1 4 III. 152 (47)
12 Collet Amazing Frace 3 LR Červinková Petra 4 1 4 3 4 4 4V 4 3 4 III. 151 (46)
13 Joy Jackie Nice Friend 2 LR Mansfeldová Simona Ing. 3 2 4 3 4 3 4V 4 1 4 III. 141 (44)
14 Hellen Something Beautiful 8 LR Černá Eva Ing. 2 4 4 1 4 4 4R 4 3 4 III. 140 (46)
15 April Kovinox Puppy Dogs 12 LR Janská Katarína 3 1 4 3 4 3 4V 3 4 4 III. 136 (39)
  Džedhor z Českomoravské vysočiny 17 LR Kopáčková Renata 2 4 4 2 4 3 4V 4 0 4 neobstál
  Lee Grand Sarblet 9 LR Šihor David 4 4 0 4 4 - 4V - - - neobstál
  Play Mor Simply Irresistible 20 LR Elblová Tereza - - - 3 - 0 4V - - - odstoupil
  Emma Apraxia Felon 1 GR Polák Martin 4 - 0 - - - - - - - neobstál
  Quantum of Gold Brdské zlato 11 GR Kašparová Veronika 0 - 1 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D., Vladimír Kolín, František Bárta st., Alena Brůžková, Luděk Fanta, František Bárta ml.

Účastníci

?? ?? ??

LR Cora Alfa Sirius + Hellen Something Beautiful

Černá Eva Ing.

LR Gagarin Royal Standard + Whisky Choco Cream Royal Standard

Elblová Tereza

GR Chip Chlupaté štěstí

Berounský Martin

?? ?? ??

LR Collet Amazing Frace

Červinková Petra

GR Dasty od Rybníka Kamenný

Frgal Václav Ing.

LR April Kovinox Puppy Dogs

Janská Katarína

?? ?? ??

GR Quantum of Gold Brdské zlato

Kašparová Veronika

LR Džedhor z Českomoravské vysočiny

Kopáčková Renata

GR Bea Blanche Jackie´s dream

Majerová Irena Mgr.

?? ?? ??

LR Joy Jackie Nice Friend

Mansfeldová Simona Ing.

GR Emma Apraxia Felon

Polák Martin

LR Lee Grand Sarblet

Šihor David

?? ?? ??

FCR Ajax William Saint Matthew

Toupalová Schliederová Lenka

LR Andy Bellapros

Zapletalová Renata

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

?? ?? ??

GR Dr.Famous Gold of Golden Cheer

Smrček Jan

GR Berenika Chlupaté Štěstí

Drahota Jiří

LR Greedigut z Helfštýna

Blaschke Martin

??

LR Gremlin z Helfštýna

Blaschke Milada

Vítězové

?? ??

GR Bea Blanche Jackie´s dream, res. CACT z KPZ, res. CACT z KZVP, vítěz Derby

vůdkyně Mgr. Irena Majerová

FCR Ajax William Saint Matthew, res. CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdkyně Lenka Toupalová Schliederová

?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius, CACT z KPZ

vůdkyně Mgr. Barbora Žampachová

LR Andy Bellapros, CACT z KZVP

vůdkyně Renata Zapletalová

?? ??

GR Emma Apraxia Felon, CACT z KPZ

vůdce Martin Polák

GR Berenika Chlupaté Štěstí, CACT z KZVP

vůdce Jiří Drahota

??

LR Greedigut z Helfštýna, res. CACT z KZVP

vůdce Martin Blaschke