KZV slídičů CACT a retrieverů Sloveč 22. 4. 2018
Pondělí, 23 Duben 2018 04:58

KZV slídičů CACT, r. CACT

Sloveč 22.4.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8 CenaBodyTitul
1 Arka z Hazmburka 13 ASS Tereza Březinová 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 192 CACT
2 Adela od Náplavky 1 NK Ing. František Kerda 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 192 CACT
3 Brita od Kobylky 7 NK Bc.Lenka Kobylková 4 4 4 4 4R 4 4 4 I. 188 r.CACT
4 Clint Randehaften 5 NK Sedlák František 4 4 4 4 4R 4 4 4 I. 188
5 Armani Willis Buxusson 6 ASS Julia Wakonig 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 184 r.CACT
6 Tazz Bohemia Jewellery 11 ASS Petra Nevřelová 4 4 4 4 2R 3 4 4 I. 176
7 Icy Indira Rockdale 14 ASS Pavlína Stuchlíková 4 2 4 4 4R 3 4 4 I. 164
8 Brok od Kobylky 8 NK Jiří Hátle 4 2 4 4 2V 3 4 4 I. 162
9 Bobby Brown Buxusson 4 ASS Martina Hladká 4 0 4 4 4V 4 4 4 I. 160
10 Linda ze Švábenského háje 2 NK Ing. Jarmila Pokorná 3 0 4 4 4R 2 2 4 II. 116
  Dak Monymir 3 NK Ladislav Holub 4 0 4 4 - 2 2 - odstoupil
  Tessy Bohemia Jewellery 10 ASS Petra Golinovská - 3 - 4 - 2 2 - odstoupil
  Timy Bohemia Jewellery 12 ASS Petra Golinovská 2 0 - - - 2 1 - odstoupil
  Diana Bohemia Jewellery 9 NK Petra Nevřelová - - - 4 - 3 - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Stopa živé zvěře, 8: Ochota a chuť do vody

Vrchní rozhodčí: Bc.Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Miroslav Jílek, Tereza Tinglová, Milan Kříž, Ing. Jarmila Jindřichovská

KZV slídičů CACT a retrieverů

Sloveč 22.4.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 CenaBody%Titul
1 Ch.Billy Boy Falaksa 10 FCR Pavlína Marková 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 I. 172 100,00
2 Jenis z Liblických rákosin 9 GR Dana Palivcová 4 4 4V 4 4 4 3 4 4 I. 168 97,67
3 Edmond Elliot Blatov Junior 1 AC Lucie Kolouchová 4 4 4 4 3R 4 4 4 X I. 186 96,88 CACT
4 Blues Bennet z Vršeckého lesíka 3 WSS František Kubíček 4 4 4 4 3R 4 4 4 X I. 186 96,88 CACT
5 Darsy Králův hrádek 7 WSS Šárka Zálešáková 4 2 4 4 4R 4 4 4 X I. 172 89,58 r.CACT
6 Davina Idol’s Heritage 6 AC Tereza Hamplová 4 2 4 4 4R 4 4 2 X I. 164 85,42 r.CACT
7 Amy od Mlýnského vršku 2 WSS Lucie Jirovská 4 2 4 4 4R 3 3 4 X I. 157 81,77
8 Grace z Vejminku 5 AC Šulcková Kateřina 4 0 4 4 4R 4 4 4 X I. 156 81,25
9 Dante z Labských pískovců 4 KOO Lenka Pavlátová 4 2 4 4 4R 1 4 4 X III. 148 77,08
10 Engelberta Royal Glade 8 LR Vladimíra Brychová 4 1 1R 4 1 4 4 3 4 III. 128 74,42
  Right Hunter Grace N Favor 11 GR Petra Hrabětová 4 1 2R 4 0 2 4 1 1 neobstál

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Stopa živé zvěře, 8: Ochota a chuť do vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Aport v terénu, 3: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 4: Chování po výstřelu, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Radost z práce, 8: Přinášení, 9: Poslušnost a ovladatelnost

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Jaroslav Mach, Eva Píchová, Jan Škoda, Jana Velebová

 

Foto

Foto zde