III. Pražské derby Divoká Šárka 28.-29. 7 2018 - výsledky
Neděle, 29 Červenec 2018 17:01

Pražské Derby

Divoká Šárka 28.-29.7.2018

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Brigitt z Milíšovských hájů GR Zimová Ivana 1 CACT I. 232 2 r.CACT I. 172 3 Vítěz Derby
2 Chip Chlupaté štěstí GR Berounský Martin 3 r.CACT I. 227 3 I. 167 6  
3 Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva 7 II. 214 1 CACT I. 172 8  
4 Absolut First Ida Garonera NSR Pešková Petra 2 CACT I. 232 7 II. 162 9  
5 Collet Amazing Frace LR Červinková Petra 5 CACT I. 222 5 r.CACT I. 161 10  
6 Dream Domenika Evigold GR Tíkalová Zuzana 4 I. 223 10 II. 158 14  
7 Achilles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 6 I. 221 11 II. 150 17  
8 Butch Bond z Brtnických lesů LR Buček Miroslav 8 II. 210 14 III. 158 22  
9 Lary z Vltavotýnských lesů LR Náprstková Markéta 9 III. 141 13 II. 137 22  
  Jenis z Libliských rákosin GR Palivcová Dana -   - - 6 II. 162 -  
  Denie od Zlaté Delfi GR Navrátil Jiří -   - - 8 II. 158 -  
  Chris z Královských teras GR Novák Michal -   - - 8 II. 158 -  
  BEST FALCO Silvis Sancti Huberti GR Keppertová Soňa -   - - 15 III. 110 -  
  Chanelle Chance of Kelečský poklad CBR Havlásek Jakub -   - - 16 III. 102 -  

Klubové podzimní zkoušky CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Brigitt z Milíšovských hájů 8 GR Zimová Ivana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (56) CACT
2 Absolut First Ida Garonera 13 NSR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (55) CACT
3 Chip Chlupaté štěstí 11 GR Berounský Martin 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (56) res.CACT
4 Dream Domenika Evigold 14 GR Tíkalová Zuzana 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (56)
5 Collet Amazing Frace 9 LR Červinková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I. 222 (52) CACT
6 Achilles Silvis Sancti Huberti 12 GR Keppert David 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (53)
7 Annie z Týnského podskalí 6 GR Kaslová Eva 4 2 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 214 (55)
8 Butch Bond z Brtnických lesů 15 LR Buček Miroslav 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 210 (53)
9 Lary z Vltavotýnských lesů 10 LR Náprstková Markéta 4 3 1 2 2 3 4 2R 4 3 1 1 III. 141 (45)
  Jenis z Libliských rákosin 2 GR Palivcová Dana 4 4 4 - 4 4 4 - 3 4 4 4 odstoupil
  Chris z Královských teras 5 GR Novák Michal 4 4 3 0 3 4 4 - 4 4 4 3 neobstál
  Denie od Zlaté Delfi 4 GR Navrátil Jiří 4 4 4 - 3 4 4 - 4 3 4 0 neobstál
  Chanelle Chance of Kelečský poklad 7 CBR Havlásek Jakub 4 4 - 4 - 4 4 0V 4 3 2 3 neobstál
  Aria Dobré srdce Kosmíků 3 GR Kosmáková Simona - - 4 - 0 - - - - - - - neobstál
  BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 1 GR Keppertová Soňa - - 1 - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Eva Píchová, Jana Lásková, Jaroslav Mach, Václav Černý, Josef Macák, Zbyněk Kougl

Klubové zkoušky z vodní práce CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Annie z Týnského podskalí 6 GR Kaslová Eva 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) CACT
2 Brigitt z Milíšovských hájů 8 GR Zimová Ivana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) res.CACT
3 Chip Chlupaté štěstí 11 GR Berounský Martin 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (44)
4 Greedigut z Helfštýna 17 LR Blaschke Martin 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (43) CACT
5 Collet Amazing Frace 9 LR Červinková Petra 4 3 4 3 4 4 4V 4 3 4 I. 161 (42) res.CACT
6 Jenis z Libliských rákosin 2 GR Palivcová Dana 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (43)
7 Absolut First Ida Garonera 13 NSR Pešková Petra 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (42)
8 Chris z Královských teras 5 GR Novák Michal 4 4 4 2 4 3 4V 4 4 4 II. 158 (42)
9 Denie od Zlaté Delfi 4 GR Navrátil Jiří 4 4 4 4 4 3 3V 4 2 4 II. 158 (42)
10 Dream Domenika Evigold 14 GR Tíkalová Zuzana 4 4 4 4 4 3 3V 4 2 4 II. 158 (40)
11 Achilles Silvis Sancti Huberti 12 GR Keppert David 4 2 4 2 4 4 3V 4 4 4 II. 150 (42)
12 Gremlin Z Helfštýna 16 LR Blaschke Milada 4 2 4 4 4 3 2V 3 3 4 II. 140 (38)
13 Lary z Vltavotýnských lesů 10 LR Náprstková Markéta 2 3 4 2 4 4 3R 4 3 4 II. 137 (42)
14 Butch Bond z Brtnických lesů 15 LR Buček Miroslav 4 4 4 4 4 4 2V 4 1 4 III. 158 (43)
15 BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 1 GR Keppertová Soňa 1 1 4 4 4 2 3V 3 1 3 III. 110 (28)
16 Chanelle Chance of Kelečský poklad 7 CBR Havlásek Jakub 4 1 1 4 4 3 2R 2 1 3 III. 102 (32)

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Eva Píchová, Jana Lásková, Jaroslav Mach, Václav Černý, Josef Macák, Zbyněk Kougl

Vítězové

?? ??

GR Brigitt z Milíšovských hájů, Vítěz derby, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdkyně Ivana Zimová

GR Chip Chlupaté štěstí, 2. místo res. CACT z KPZ

vůdce Martin Berounský

?? ??

GR Annie z Týnského podskalí, 3. místo, CACT z KZVP

vůdkyně Eva Kaslová

NSR Absolut First Ida Garonera, 4. místo, CACT z KPZ

vůdkyně Petra Pešková

?? ??

LR Collet Amazing Frace, 5. místo, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdkyně Petra Červinková

GR Dream Domenika Evigold, 6. místo

vůdkyně Zuzana Tíkalová

??

LR Greedigut z Helfštýna, CACT z KZVP

vůdce Martin Blaschke