VI. Severomoravské derby Kokory 1.-2. 9. 2018 - výsledky
Pondělí, 03 Září 2018 17:30

VI. Severomoravské DERBY

Kokory - 1.-2.9.2018

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorný Zdeněk Ing. 2 CACT I. 227 1 CACT I. 172 3 Vítěz Derby
2 Dream Max Ricci GR Janská Hana 5 I. 223 2 CACT I. 167 7  
3 Riverlab´s BAMBINA LR Dvořák Jan 4 CACT I. 224 4 CACT I. 167 8  
4 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti GR Štýbnarová Denisa 1 CACT I. 232 9 II. 162 10  
5 Cailla Catherine Alfa Sirius LR Lačňáková Jitka 7 II. 209 7 II. 162 14  
6 April Jackie´s dream FCR Pokorný Petr 8 II. 206 6 I. 161 14  
7 Dasty od Rybníka Kamenný GR Frgal Václav Ing. 3 r.CACT I. 227 13 III. 145 16  
8 Don od Turoveckých rybníků FCR Ondra Josef Ing. 13 III. 191 3 r.CACT I. 167 16  
9 Arny Jackie´s dream FCR Pokorná Hana 10 II. 201 8 II. 162 18  
10 Bubble My Star Royal Standard LR Tereza Elblová 15 III. 164 5 r.CACT I. 162 20  
11 Gelgeis Tercius FCR Barchanská Nina 9 II. 204 12 III. 156 21  
12 Ella Pear Barton LR Břicháčková Hana Bc. 11 III. 212 11 III. 157 22  
13 Rowena Black Brianta FCR Nešporová Jana Mgr. 12 III. 193 10 II. 162 22  
  Azzante Ebellini GR Sležková Sylva 6 I. 223 -   - - -  
  Artemis Entijos Heartbreaking FCR Doležalová Lucie -   - - -   - - -  
  Ellisbell z Beskydského kopečka GR Hřebíčková Adéla -   - - -   - - -  

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti 6 GR Štýbnarová Denisa 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (48) CACT
2 Now I´m Here Exotic Lunas 13 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (48) CACT
3 Dasty od Rybníka Kamenný 14 GR Frgal Václav Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (48) r.CACT
4 Riverlab´s BAMBINA 17 LR Dvořák Jan 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 4 I. 224 (48) CACT
5 Dream Max Ricci 11 GR Janská Hana 4 4 4 4 4 3 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (48)
6 Azzante Ebellini 8 GR Sležková Sylva 4 4 4 4 4 3 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (47)
7 Cailla Catherine Alfa Sirius 7 LR Lačňáková Jitka 4 3 4 4 4 4 4 3V 4 4 2 3 II. 209 (47)
8 April Jackie´s dream 2 FCR Pokorný Petr 4 3 4 3 2 4 4 2V 4 4 4 4 II. 206 (48)
9 Gelgeis Tercius 3 FCR Barchanská Nina 4 4 4 4 2 4 4 2V 4 3 4 3 II. 204 (45)
10 Arny Jackie´s dream 12 FCR Pokorná Hana 4 3 2 4 4 4 4 2V 4 4 2 4 II. 201 (48)
11 Ella Pear Barton 9 LR Břicháčková Hana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 2V 4 4 1 4 III. 212 (48)
12 Rowena Black Brianta 16 FCR Nešporová Jana Mgr. 4 3 4 4 2 4 4 2V 4 4 1 3 III. 193 (47)
13 Don od Turoveckých rybníků 10 FCR Ondra Josef Ing. 4 3 3 3 2 4 3 1V 4 4 3 4 III. 191 (47)
14 Well-Made Royal Standard 4 LR Kotoučková Kateřina Mgr. 4 2 4 3 3 3 3 4V 4 3 1 2 III. 176 (41)
15 Bubble My Star Royal Standard 15 LR Tereza Elblová 4 1 2 4 3 1 4 2R 3 4 2 4 III. 164 (46)
  Ellisbell z Beskydského kopečka 5 GR Hřebíčková Adéla - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Artemis Entijos Heartbreaking 1 FCR Doležalová Lucie - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jaroslav Šarman

Rozhodčí: MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimara, Jan Bija, Antonín Straňák, Branko Danielovský, Vítězslav Šesták

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Now I´m Here Exotic Lunas 13 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (56) CACT
2 Dream Max Ricci 11 GR Janská Hana 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (56) CACT
3 Don od Turoveckých rybníků 10 FCR Ondra Josef Ing. 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (56) r.CACT
4 Riverlab´s BAMBINA 17 LR Dvořák Jan 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (56) CACT
5 Bubble My Star Royal Standard 15 LR Tereza Elblová 4 4 4 4 4 4 4R 4 3 4 I. 162 (56) r.CACT
6 April Jackie´s dream 2 FCR Pokorný Petr 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (54)
7 Cailla Catherine Alfa Sirius 7 LR Lačňáková Jitka 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (55)
8 Arny Jackie´s dream 12 FCR Pokorná Hana 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (55)
9 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti 6 GR Štýbnarová Denisa 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (54)
10 Rowena Black Brianta 16 FCR Nešporová Jana Mgr. 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (53)
11 Ella Pear Barton 9 LR Břicháčková Hana Bc. 4 3 4 3 4 4 4V 4 1 4 III. 157 (55)
12 Gelgeis Tercius 3 FCR Barchanská Nina 2 4 4 4 4 4 4V 4 1 4 III. 156 (55)
13 Dasty od Rybníka Kamenný 14 GR Frgal Václav Ing. 4 3 2 1 4 4 4V 4 4 4 III. 145 (55)
14 Imperial Star Royal Standard 4 LR Kotoučková Kateřina Mgr. 3 1 4 3 4 3 4R 4 3 4 III. 132 (52)
  Artemis Entijos Heartbreaking 1 FCR Doležalová Lucie 4 4 4 4 - 4 4V 4 0 4 neobstál
  Azzante Ebellini 8 GR Sležková Sylva 4 2 4 0 - - - - - - neobstál
  Ellisbell z Beskydského kopečka 5 GR Hřebíčková Adéla - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jaroslav Šarman

Rozhodčí: MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimara, Jan Bija, Antonín Straňák, Branko Danielovský, Vítězslav Šesták

Účastníci

?? ?? ??

FCR Gelgeis Tercius

Barchanská Nina

LR Ella Pear Barton

Břicháčková Hana Bc.

FCR Artemis Entijos Heartbreaking

Doležalová Lucie

?? ?? ??

LR Riverlab´s BAMBINA

Dvořák Jan

LR Bubble My Star Royal Standard

Tereza Elblová

GR Dasty od Rybníka Kamenný

Frgal Václav Ing.

?? ?? ??

GR Ellisbell z Beskydského kopečka

Hřebíčková Adéla

GR Dream Max Ricci

Janská Hana

LR Well-Made Royal Standard

Kotoučková Kateřina Mgr.

?? ?? ??

LR Cailla Catherine Alfa Sirius

Lačňáková Jitka

FCR Rowena Black Brianta

Nešporová Jana Mgr.

FCR Don od Turoveckých rybníků

Ondra Josef Ing.

?? ?? ??

FCR Arny Jackie´s dream

Pokorná Hana

FCR April Jackie´s dream

Pokorný Petr

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

?? ??

GR Azzante Ebellini

Sležková Sylva

GR Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti

Štýbnarová Denisa

Vítězové

?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, Vítěz derby, CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

GR Dream Max Ricci, 2. místo, CACT z KZVP

vůdkyně Hana Janská

?? ??

LR Riverlab´s Bambina, 3. místo, CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdce Jan Dvořák

GR Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti, 4. místo, CACT z KPZ

vůdkyně Denisa Štýbnarová

?? ??

LR Cailla Catherine Alfa Sirius, 5. místo

vůdkyně Jitka Lačňáková

FCR April Jackie´s Dream, 6. místo

vůdce Petr Pokorný