KPZ Sloveč, 7.10.2018 - výsledky
Pondělí, 08 Říjen 2018 15:25

KPZ Sloveč slídiči CACT

Sloveč, 7.10.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 CenaBodyTitul
1 Arrow Velmar z Lukova 6 NK Michal Smetana 4 4 4 4 4R 4 3 2 4 I. 201 CACT
2 Boženka z Polesí Bor 2 NK Milan Kratochvíl 4 4 4 4 4R 3 3 3 4 I. 199 r.CACT
3 Arka z Hazmburka 3 ASS Tereza Březinová 4 2 4 4 2V 4 4 4 3 I. 196 CACT
4 Elodea of Klamar garden 4 ASS Markéta Děkánková 4 0 4 4 4R 4 4 4 4 I. 188 r.CACT
  Aiša Velmar z Lukova 1 NK Mgr. Marcela Smetanová Velebová 4 4 4 4 - 3 3 0 - neobstál
  Edmond Elliot Blatov Junior 5 AC Lucie Kolouchová 4 2 4 4 - 4 0 - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Mach

Rozhodčí: Miroslav Jílek, Jiří Lazar

KPZ KCHLS retrieveři CACT

7.10.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Bony Babalina Lánské rybník 16 CBR Tereza Němcová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (28) CACT
2 Britney Sweet Albipolis 12 GR Jana Kamešová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (28) CACT
3 Jenis z Liblickývh rákosin 2 GR Dana Palivcová 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 223 (28) r.CACT
4 Souvenir fleur de Jasmin 15 GR Zimová Ivana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I.R 223 (28)
5 Homer z Liblických rákosin 10 GR Suchý Aleš 4 4 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (27)
6 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 7 LR Naďa Zimová 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (28) CACT
7 Quantum Of Joy Brdské zlato 22 GR Tereza Korejtková 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 224 (28)
8 Cute Bonny Wild Happiness 19 FCR Aleš Nečas 4 3 2 4 3 4 4 3V 4 4 4 4 II. 209 (27)
9 Don od Turoveckých rybníků 5 FCR Ondra Josef 4 4 4 4 4 4 4 1V 4 4 4 4 III. 220 (28)
10 Brigitt z Milíšovských hájů 18 GR Zimová Ivana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 220 (28)
11 Belle Amie Cannelle Réglisse d´Elisabeth 1 FCR Kateřina Borovičková 4 4 4 1 3 4 4 4V 4 4 4 4 III. 213 (28)
12 Crazy Sweet Albipolis 4 GR Petra Matoušková 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 1 4 III. 208 (27)
13 Lupelína Jozucita 20 FCR Branko Danielovský 4 3 3 4 1 4 4 4V 3 4 3 4 III. 202 (27)
14 Moonlight Shadow de la Légende de l'Or du Rhin 6 GR Hana Homolková 4 4 4 4 2 4 4 3R 4 4 1 4 III. 202 (27)
15 Cherry Lady Draco Minor 9 LR Marcel Planý 4 4 4 4 1 4 4 4R 4 4 1 3 III. 194 (26)
16 Chloe Sirius Brix 13 LR Bc. Veronika Lovasová 4 3 4 3 1 4 4 2R 4 3 1 2 III. 168 (21)
  Brook Maybe Angels 3 GR Hanykova Jana 4 - - 0 4 4 4 3V 4 4 4 3 neobstál
  Aischa Angel Černilovské zlato 23 GR Řezníčková Iva - 3 4 3 0 3 4 - - - - - neobstál
  Gentile Harry od Ivanského jezera 21 FCR Nová Tereza, Bc. - 3 0 3 - - - - - - - - neobstál
  Yucca Od Tří jasanů 11 LR Radek Dohnal - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Carmen z Karpentné 14 GR MVDr .Dagmar Páblová - - - - - - - - - - - 0 neobstál
  Armin Zlatá packa 17 GR Ing. Pavel Lev - - - - - 0 - - - - - - neobstál
  Jax Goldenpack Marty 8 GR Máj Tomáš - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Bc. Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Milan Kříž, Klára Tydlitová, Petr Skalický, Jana Velebová, Alena Dragounová, Jarmila Pokorná, Eva Píchová

Fotky

Foto zde