KPZ Slabčice 20.10.2018 - výsledky
Neděle, 21 Říjen 2018 12:47

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Slabčice 20.10.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Betty z Krásných lesů Křivoklátských 7 LR Hoblík Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (48) CACT, Vítěz zkoušek
2 Quantum Of Joy Brdské zlato 4 GR Korejtková Tereza 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48) CACT
3 Majdalénka Chlupaté štěstí 3 GR Kantorová Jiřina 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (47) r.CACT
4 Dixie Dorothea from Hofion 20 CBR Hudečková Michaela Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (48) CACT
5 Orion Chlupaté štěstí 15 GR Vlach Jaroslav 4 4 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 3 I. 217 (47)
6 Athena Viribus 12 CBR Květoň Petr 4 4 4 2 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 212 (47)
7 Funny Pheobe Pouštní vítr 17 GR Hanzálková Lucie 4 3 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 211 (47)
8 Elroy Amyflatt 5 FCR Berit Jaroslav Ing. MBA 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 210 (44)
9 Monty Chlupaté štěstí 19 GR Vlachová Renata 4 4 2 4 3 4 4 3V 4 4 3 3 II. 204 (46)
10 Arnold Angel Černilovské zlato 10 GR Nezbeda Michal Ing. 4 4 3 3 2 4 4 4R 4 4 2 3 II. 192 (46)
11 Jack Samuel Chlupaté štěstí 2 GR Hrabovská Lucie 3 4 3 3 1 3 4 4V 4 4 3 4 III. 193 (47)
12 Aimee De La Manet Golden Claudie Love 8 GR Dolejšová Lucie Bc. 3 2 4 1 1 2 4 4R 3 3 4 3 III. 153 (40)
  Artemis z Veselských Hatí 9 FCR Salavová Hana - 4 - 0 4 4 4 4R - - 4 4 neobstál
  Feisy od Rybníka Kamenný 1 GR Dočekalová Daniela Ing. - 4 1 4 0 4 - 1R - - 4 3 neobstál
  Quimbombo of Bohemia Bras 6 LR Tomášů Jiří - 3 - 0 2 4 - 1R - - 2 3 neobstál
  Annie Gold Kajpeto 13 GR Škvrna Radek - - 0 2 4 - 4 4V - - 3 - neobstál
  Camila Viribus 18 CBR Sedláček Marek - - 0 - 1 - 4 2V - - 4 - neobstál
  Cindy z Borových lesů 14 GR Řehoř Michal - - - 2 0 - - 2R - - 2 - neobstál
  Aischa Angel Černilovské zlato 16 GR Řezníčková Iva - - - - 0 - - 2R - - 2 - neobstál
  Babeta Bast darling 11 GR Smejkalová Jana - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: PhDr. Jaroslava Bicková Ph.D.

Rozhodčí: Filip Jaroš, František Bárta st., Václav Fišer, Zdeněk Pils, Lucie Šeráková, Pavel Šablatura, František Bárta ml., František Kurfirst

Účastníci

?? ?? ??

FCR Elroy Amyflatt

Berit Jaroslav Ing. MBA

GR Feisy od Rybníka Kamenný

Dočekalová Daniela Ing.

GR Aimee De La Manet Golden Claudie Love

Dolejšová Lucie Bc.

?? ?? ??

GR Funny Pheobe Pouštní vítr

Hanzálková Lucie

GR Jack Samuel Chlupaté štěstí

Hrabovská Lucie

CBR Dixie Dorothea from Hofion

Hudečková Michaela Mgr.

?? ?? ??

GR Majdalénka Chlupaté štěstí

Kantorová Jiřina

GR Quantum Of Joy Brdské zlato

Korejtková Tereza

CBR Athena Viribus

Květoň Petr

?? ?? ??

GR Arnold Angel Černilovské zlato

Nezbeda Michal Ing.

GR Cindy z Borových lesů

Řehoř Michal

GR Aischa Angel Černilovské zlato

Řezníčková Iva

?? ?? ??

FCR Artemis z Veselských Hatí

Salavová Hana

CBR Camila Viribus

Sedláček Marek

GR Babeta Bast darling

Smejkalová Jana

?? ?? ??

GR Annie Gold Kajpeto

Škvrna Radek

LR Quimbombo of Bohemia Bras

Tomášů Jiří

GR Orion Chlupaté štěstí

Vlach Jaroslav

?? ??

GR Monty Chlupaté štěstí

Vlachová Renata

LR Betty z Krásných lesů Křivoklátských

Hoblík Vladimír

Vítězové

?? ??

LR Betty z Krásných lesů Křivoklátských, CACT, Vítěz zkoušek

vůdce Vladimír Hoblík

GR Quantum Of Joy Brdské zlato, CACT, 2. místo

vůdkyně Tereza Korejtková

?? ??

GR Majdalénka Chlupaté štěstí, res. CACT, 3. místo

vůdkyně Jiřina Kantorová

CBR Dixie Dorothea from Hofion, CACT, 4. místo

vůdkyně Mgr. Michaela Hudečková