DERBY ČR - MZPR - Stříbřec 16.- 17.6.2012
Pondělí, 18 Červen 2012 05:42

 

DERBY ČR 2012-Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů CACIT a CACT


Stříbřec  16.-17.6.2012

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910111213141516CenaBodyTitul
1 Airis Tristana Bohemia 1 LR Tajčová Dana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 Vítěz zkoušek,  CACT,  CACIT
2 Kerry Chlupaté štěstí 9 GR Noll Jakub 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 CACT,  r.CACIT
3 Arleta z Kolbyho vršku 5 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 r.CACT
4 Bonnie ze Starého Brázdima 11 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 CACT
5 Exa Lady Alison 17 LR Lusczak Pavel 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 204 r.CACT
6 Snappy Chlupaté štěstí 6 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 202
7 Princ Damian Chlupaté štěstí 7 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 200
8 Clever Daisy Pouštní vítr 13 GR Gablíková Zuzana RNDr. 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 198
9 Ares From Brown Muddy Pool 14 GR Budák Jiří 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 I. 198
10 Iris z Ročkova 3 LR Beneš Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 I. 198
11 Carlsson Dynasty Anah 10 GR Zelenková Markéta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 I. 198
12 Chesabar Josef Vici Luka 2 CBR Korda František 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 196 CACT
13 Larry z Havlova dvora 12 LR Hlinová Jindřiška Ing. 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 196
14 Philipp Chlupaté štěstí 4 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 3 4 3 II. 191
15 Armani from Brown Muddy Pool 18 GR Alwanová Simona 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 191
16 Bastien z Makových dvorů 16 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 3 3 3 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 II. 186
17 Erwin Tadeas Aurea Rosa 19 GR Pánková Barbora 4 4 4 4 4 4 4 1 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 180
18 Akira od Perlové studánky 15 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 4 3 4 3 2 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 176
19 Art´s Fred Tercius 8 FCR Zelenková Markéta 3 3 4 4 3 4 4 1 4 1 4 4 4 3 4 3 III. 169

Disciplíny: 1: Chování na stanovišti v lese (posl. a ovl.), 2: Vodění psa (posl. a ovl.), 3: Radost při práci (posl. a ovl.), 4: Odložení (posl. a ovl.), 5: Poslušnost voda, les, pole (posl. a ovl.), 6: Přinášení vlečené pernaté (pole),    7: Navádění na 2 ks pernaté (pole), 8: Paměť k aportu - marking (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté (les), 10: Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50 x 50 m (les), 11: Přinášení 2 kachen - handling (voda), 12: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 13: Dohledávka pohozené kachny v rákosí (voda), 14: Přinášení srstnaté, 15: Přinášení pernaté, 16: Přinášení kachny

 

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Kieweg Karel, Pecháček Miroslav, Fišer Václav, Horyna Jan Ing., Kolín Vladimír, Sikora Jiří, Uchytil Břetislav ml., Bárta František st.

 

 

Vítězové

tajcova_CACIT_CACT

 Vítěz zkoušek CACIT, CACT  I.cena  204 bodů

LR - Airis Tristana Bohemia

vůdce - Tajčová Dana Bc.

noll_RCACIT_CACT srenkova_CACT

res.CACIT, CACT   I.cena  204 bodů

GR - Kerry Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub

CACT   I.cena  204 bodů

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

korda_CACT
CACT   I.cena   196 bobů

CBR - Chesabar Josef Vici Luka

vůdce - Korda František Ing.

prasivkova_RCACT lusczak_RCACT
res.CACT   I.cena  204 bodů

GR - Arleta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

res.CACT   I.cena  204 bodů

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

 

 Účastníci

 

zelenkova alwanova benes budak

GR - Carlsson Dynasty Anah

FCR - Art´s Fred Tercius

vůdce - Zelenková Markéta

GR - Armani from Brown Muddy Pool

vůdce - Alwanová Simona

 

LR - Iris z Ročkova

vůdce - Beneš Petr

 

GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

 

gablikova hlinova jilek korda

GR - Clever Daisy Pouštní vítr

vůdce - Gablíková Zuzana RNDr

LR - Larry z Havlova dvora

vůdce - Hlinová Jindřiška Ing.

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

CBR - Chesabar Josef Vici Luka

vůdce - Korda František Ing.

korenska kozlova lang lusczak

FCR - Akira od Perlové studánky

vůdce - Kořenská Zdeňka

GR - Snappy Chlupaté štěstí

vůdce - Kozlová Lucie

GR - Princ Damian Chlupaté štěstí

vůdce - Lang Roman

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

mrkva noll pankova prasivkova

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

GR - Kerry Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub

GR - Erwin Tadeas Aurea Rosa

vůdce - Pánková Barbora

GR - Arleta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

srenkova tajcova

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

LR - Airis Tristana Bohemia

vůdce - Tajčová Dana Bc.


 

OBRAZEM 1

 

OBRAZEM 2

 

OBRAZEM 3

 

zpět na úvod