KZV Dvorska - výsledky
Čtvrtek, 29 Srpen 2013 09:57

Los

Plem

Jméno psa - slídiči

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Body

Cena

Pořadí

Titul

8

AC

Berris Dermount

MVDr. Pavlína Pytelová

4

4

4

4

4

4

4

4

X

192

I.

1S.

CACT

7

WSS

Benton Honeymoon is Over

Ing. Dana Pospíšilová

4

4

4

4

4

4

4

4

X

192

I.

2S.

CACT

1

AC

Carlíto z Ořechového vrchu

Jan Tschernoster

4

4

4

4

2

3

4

4

X

178

I.

3S.

Res.CACT

4

WSS

Dixie od Nežárecké tůně

Mgr. Eva Kubíčková

4

3

4

4

4

4

3

4

X

177

I.

4S.

Res.CACT

6

AC

Cecílie z Ořechového vrchu

Hana Nossbergrová

4

3

4

4

4

3

3

4

X

169

I.

5S.

5

WSS

Gladys Merylic

Marie Uhrová

4

2

4

4

4

3

4

4

X

168

II.

6S.

2

AC

Xman Black Petrs

Ing. Marek Fiala (maj. Věra Blašková,)

4

0

4

4

4

3

4

4

X

152

III.

7S.

3

ASS

Winterwater Creek's Greatest Gift

Štěpánka Gorčíková

X

Odstoupila pro ind. feny

retrievři

11

GR

Baddy z Líšeňské planinky

Ing. Marta Novotná

4

4

4

4

4

4

4

4

4

172

I.

1R.

9

LR

Lusty Royal Glade od Lužáneckého parku

Ing. Lucie Jedličková

4

4

3

4

3

4

4

4

4

164

I.

2R

10

LR

Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku

Zuzana Šindlerová

3

4

3

4

3

3

4

3

3

143

I.

3R.

13

LR

Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku

Michaela Šindlerová (maj.  Zuzana Šindlerová )

3

1

4

4

1

2

4

3

3

117

III.

4R.

12

NSDTR

Alain ze Zvolského paloučku

Miroslava Švecová

4

4

0

neobstál

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Ing. Jaroslav Šarman, Radovan Matula, Jan Šlachta, Mgr. Milan Hampl


Vítězové:
CACTPytelovaAC3 CACTPospisilovaWSS3
CACT
AC-Berris Dermount
Vůdce: MVDr. Pavlína Pytelová 
CACT
WSS-Benton Honeymoon os Over
vůdce: Ing. Dana Pospíšilová 
nejlepsiretrieverNovotna
Nejlepší retriever
 GR-Baddy z Líšeňské planinky
vůdce: Ing. Marta Novotná 
Účastníci:
01Gorcikova 02Pytelova 03Uhrova 04Pospisilova
ASS - Winterwater Creek´s Greatest Gift
vůdce: Štěpánka Gorčíková 
AC - Berris Dermount
vůdce: MVDr. Pavlína Pospíšilová 
WSS - Gladys Merylic
vůdce: Marie Uhrová 
WSS - Benton Honeymoon is Over
vůdce: Ing. Dana Pospíšilová 
05Tschernoster 06Nossbergerova 07Fiala 08Kubickova
AC - Carlíto z Ořechového vrchu
vůdce: Jan Tschernoster 

AC - Cecilie z Ořechového vrchu
vůdce: Hana Nossbergrová

AC - Xman Black Petrs
vůdce: Ing. Marek Fiala (maj. Věra Blašková)

WSS - Dixie od Nežáreckého vrchu
vůdce: Mgr. Eva Kubíčková

09Svecova 10Jedlickova 11Novotna 12Sindlerova-Zuzana
NSDTR - Alain ze Zvolského paloučku
vůdce: Miroslava Švecová 
LR - Lusty Royal Glade od Lužáneckého parku
vůdce: Ing. Lucie Jedličková 
GR - Baddy z Líšeňské planinky
vůdce: Ing. Marta Novotná 
LR - Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku
vůdce: Michaela Šindlerová (maj. Zuzana Šindlerová)