KPZ Kyselka - Radošov 2. 6. 2018 - výsledky
Pondělí, 04 Červen 2018 04:54

Klubové podzimní zkoušky retrieverů - CACT

Kyselka - Radošov 2.6.2018

001

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Just Like an Angel Something Beautiful 17 LR Doleželová Nikol 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
2 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti 18 GR Štýbnarová Denisa 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
3 Christopher Bismilláhi 23 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) r.CACT
4 Rozárka Bonny Dux 4 FCR Saidlová Gabriela 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (35) CACT
5 Kiara Sneh Tatier 9 GR Šidík Pavel 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (36)
6 Ortis Artemis Gold 3 GR Soldánová Martina 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (36)
7 Casey Amazing Frace 10 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (34) r.CACT
8 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 12 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 4 I. 224 (35)
9 Amor Benjamin od Kojetických skal 11 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 I. 224 (34)
10 Non-Stop Rome Wasn´t Built in a Day 5 GR Míšek Antonín 4 4 4 4 3 4 4 4V 3 4 3 3 I. 214 (31)
11 Peeper ze Staré Výšiny 7 LR Smysl Daniel Ing. 4 4 3 3 3 4 4 4V 4 4 2 4 II. 210 (35)
12 Orka ze Staré Výšiny 24 LR Kotěborský Zdeněk 4 4 2 4 3 4 4 4V 4 4 2 4 II. 210 (35)
13 Dasy od Písnických rybníků 2 LR Stránský Josef 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 3 4 2 II. 209 (29)
14 Camaro od Písnických rybníků 14 LR Mrázková Lenka 4 3 3 2 3 4 4 4V 4 4 3 4 II. 204 (35)
15 Cessidy od písnických rybniků 15 LR Bušková Petra 4 2 3 3 3 4 4 4V 4 4 3 3 II. 198 (32)
16 Rhapsody Misantos 21 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 220 (36)
17 Dream Max Ricci 20 GR Janská Hana 4 3 1 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 III. 208 (34)
  Bombastic Angela Griffella 6 FCR Saidlová Gabriela 4 4 0 - 4 4 4 4V 3 4 4 4 neobstál
  Femme Fatale Estrella de Oro 8 GR Časnochová Jana 4 3 0 - 3 4 4 4V 3 4 3 4 neobstál
  SILVER SKYDIVER ADVOCATE 22 LR Šiplová Alena 4 4 1 4 4 4 - - 3 4 4 0 neobstál
  Lili z Klapských lad 16 GR Šťastná Pavlína - - 4 1 2 - - - 3 - 4 0 neobstál
  Sibyla Misantos 19 GR Klozová Adriana Bc. - - 4 0 - - - - 3 - - - neobstál
  Cador of Cornwall Caniwergi‘s 13 LR Houbová Dana - - - 0 - - - - 2 - - - neobstál
  Vanilka z Měsíčních plání 1 GR Hlaváčková Alena Mgr.Bc. - - - - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Jana Dejmková, Václav Fišer, Lukáš Vlas, Stanislav Barda, Jan Bína, Josef Peroutka, Zdeněk Pils, František Bárta ml.

Účastníci

?? ?? ??

FCR Rozárka Bonny Dux
FCR Bombastic Angela Griffella

Saidlová Gabriela

LR Cessidy od písnických rybniků

Bušková Petra

GR Femme Fatale Estrella de Oro

Časnochová Jana

?? ?? ??

LR Just Like an Angel Something Beautiful

Doleželová Nikol

GR Vanilka z Měsíčních plání

Hlaváčková Alena Mgr.Bc.

LR Casey Amazing Frace

Horníčková Jarmila Mgr.

?? ?? ??

LR Cador of Cornwall Caniwergi‘s

Houbová Dana

GR Dream Max Ricci

Janská Hana

GR Sibyla Misantos

Klozová Adriana Bc.

?? ?? ??

LR Orka ze Staré Výšiny

Kotěborský Zdeněk

GR Non-Stop Rome Wasn´t Built in a Day

Míšek Antonín

GR Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

Míšek Pavel

?? ?? ??

LR Camaro od Písnických rybníků

Mrázková Lenka

LR Peeper ze Staré Výšiny

Smysl Daniel Ing.

GR Ortis Artemis Gold

Soldánová Martina

?? ?? ??

LR Dasy od Písnických rybníků

Stránský Josef

GR Kiara Sneh Tatier

Šidík Pavel

LR SILVER SKYDIVER ADVOCATE

Šiplová Alena

?? ?? ??

GR Lili z Klapských lad

Šťastná Pavlína

GR Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti

Štýbnarová Denisa

GR Christopher Bismilláhi

Vacek Petr

?? ??

GR Rhapsody Misantos

Vacková Alena

GR Amor Benjamin od Kojetických skal

Holanová Yvetta

Vítězové

?? ??

LR Just Like an Angel Something Beautiful, Vítěz zkoušek, CACT

vůdce Nikol Doležalová

GR Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti, 2. místo, CACT

vůdce Denisa Štýbnarová

??

GR Christopher Bismilláhi, 3. místo, res. CACT

vůdce Petr Vacek

Fotky

Foto z terénů

Další fotky