X. Severočeské derby Zahrádky u České Lípy 30.6.-1.7.2018 - výsledky
Pondělí, 02 Červenec 2018 04:50

Severočeské Derby retrieverů

Zahrádky u České Lípy 30.6.-1.7.2018

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena Dis. 3 r.CACT I. 232 1 CACT I. 172 4 Vítěz Derby
2 Denny ze Starého Brázdima FCR Pemlová Veronika 1 CACT I. 232 4 r.CACT I. 172 5  
3 Christopher z Liblických rákosin GR Mach Jaroslav 2 CACT I. 232 6 I. 167 8  
4 Enzo Golden Sirius GR Libánský Miloslav Ing. 4 r.CACT I. 232 8 I. 167 12  
5 Adélka Lovcovo srdce LR Andrášková Jana Mgr. 5 CACT I. 232 7 CACT I. 167 12  
6 Harry Potter Aurea Rosa GR Bučková Eva 7 I. 227 5 I. 170 12  
7 Darius Flores Vitae GR Machová Marie 10 I. 222 2 CACT I. 172 12  
8 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 12 II. 212 3 r.CACT I. 172 15  
9 Achiles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 6 I. 227 12 II. 158 18  
10 Greedigut z Helfštýna LR Blaschke Martin 8 r.CACT I. 226 10 r.CACT I. 161 18  
11 Make Right Decisions Brdské zlato GR Libánská Renata 13 II. 212 9 I. 161 22  
12 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 11 II. 224 14 II. 147 25  
13 Arrow To My Heart of Galgaris LR Dědek Vladimír 14 II. 210 11 I. 152 25  
14 Dasy od Písnických rybníků LR Stránský Josef 15 II. 207 16 III. 123 31  
15 Joy Jackie Nice Friend LR Mansfeldová Simona Ing. 16 II. 205 15 II. 141 31  
  Enjoy The Life Dorado Blanco GR Hrabětová Petra, Hanyková Lucie 9 I. 224 16   II. 126 -  
  Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra -   - - 13 II. 153 -  
  BEST FALCO Silvis Sancti Huberti GR Keppertová Soňa 17 III. 174 -   - - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Denny ze Starého Brázdima 3 FCR Pemlová Veronika 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) CACT
2 Christopher z Liblických rákosin 15 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) CACT
3 Arwi Valery Bohemia Tilia 12 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) r.CACT
4 Enzo Golden Sirius 18 GR Libánský Miloslav Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) r.CACT
5 Adélka Lovcovo srdce 1 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) CACT
6 Achiles Silvis Sancti Huberti 10 GR Keppert David 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48)
7 Harry Potter Aurea Rosa 5 GR Bučková Eva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48)
8 Greedigut z Helfštýna 9 LR Blaschke Martin 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (47) r.CACT
9 Enjoy The Life Dorado Blanco 16 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 4 I. 224 (48)
10 Darius Flores Vitae 2 GR Machová Marie 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (47)
11 Queen Rose By Queen´s Joy 4 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 224 (48)
12 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 6 GR Maříková Iva 4 4 2 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 212 (48)
13 Make Right Decisions Brdské zlato 11 GR Libánská Renata 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 II. 212 (45)
14 Arrow To My Heart of Galgaris 17 LR Dědek Vladimír 4 3 4 3 2 4 4 4V 4 4 3 4 II. 210 (47)
15 Dasy od Písnických rybníků 14 LR Stránský Josef 4 4 3 4 4 4 4 2V 4 4 4 2 II. 207 (44)
16 Joy Jackie Nice Friend 7 LR Mansfeldová Simona Ing. 4 4 4 3 2 4 4 3V 4 4 3 3 II. 205 (45)
17 BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 8 GR Keppertová Soňa 4 2 4 3 1 3 4 2V 4 3 4 2 III. 174 (39)
  Ghost Jax Aurea Rosa 13 GR Hrabětová Petra 4 - 0 4 4 - - 4V 4 - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jana Lásková, Eva Píchová, Bc. Miloslav Šafařík, Jaroslav Vosáhlo, Václav Charvát, Tomáš Wallner

Klubové zkoušky z vodní práce CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia 12 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (24) CACT
2 Darius Flores Vitae 2 GR Machová Marie 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (24) CACT
3 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 6 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (23) r.CACT
4 Denny ze Starého Brázdima 3 FCR Pemlová Veronika 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (23) r.CACT
5 Harry Potter Aurea Rosa 5 GR Bučková Eva 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (24)
6 Christopher z Liblických rákosin 15 GR Mach Jaroslav 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (24)
7 Adélka Lovcovo srdce 1 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (24) CACT
8 Enzo Golden Sirius 18 GR Libánský Miloslav Ing. 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (24)
9 Make Right Decisions Brdské zlato 11 GR Libánská Renata 4 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 161 (24)
10 Greedigut z Helfštýna 9 LR Blaschke Martin 3 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 161 (23) r.CACT
11 Arrow To My Heart of Galgaris 17 LR Dědek Vladimír 3 4 3 3 4 3 4V 4 4 4 I. 152 (21)
12 Achiles Silvis Sancti Huberti 10 GR Keppert David 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 3 II. 158 (23)
13 Ghost Jax Aurea Rosa 13 GR Hrabětová Petra 4 2 3 4 4 4 4V 4 4 3 II. 153 (23)
14 Queen Rose By Queen´s Joy 4 LR Andrášková Jana Mgr. 4 2 3 4 4 4 4V 3 4 3 II. 147 (23)
15 Joy Jackie Nice Friend 7 LR Mansfeldová Simona Ing. 3 2 4 3 4 3 4V 4 3 3 II. 141 (20)
16 Enjoy The Life Dorado Blanco 16 GR Hanyková Lucie 2 2 4 4 4 3 4V 2 2 3 II. 126 (20)
17 Dasy od Písnických rybníků 14 LR Stránský Josef 1 4 4 4 4 3 4R 1 3 4 III. 123 (19)
  BEST FALCO Silvis Sancti Huberti 8 GR Keppertová Soňa - 1 0 - - - 4V - 4 3 neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jana Lásková, Eva Píchová, Bc. Miloslav Šafařík, Jaroslav Vosáhlo, Václav Charvát, Tomáš Wallner

Vítězové

?? ??

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia, Vítěz derby, res. CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdkyně Alena Dragounová, DiS

FCR Denny ze Starého Brázdima, 2. místo, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdkyně

?? ??

GR Christopher z Liblických rákosin, 3. místo, CACT z KPZ

vůdce Jaroslav Mach

LR Adélka Lovcovo srdce, 5. místo, CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdkyně Mgr. Jana Andrášková

?? ??

GR Darius Flores Vitae, 7. místo CACT z KZPV

vůdkyně Marie Machová

GR Maxipes Fík Chlupaté štěstí, 8. místo res. CACT z KZVP

vůdkyně Iva Maříková

Foto