ZČ Derby ( KPZ + KZVP ) - výsledky
Pondělí, 24 Září 2018 08:39

 

Západočeské Derby retrieverů

Kyselka - Radošov  22.-23.9.2018

 

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 1 CACT I. 232 1 CACT I. 172 2 Vítěz Derby
2 Little Viloet ´s Like a Hurricane GR Kozlová Lucie 2 CACT I. 232 4 I. 167 6  
3 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 5 I. 223 3 r.CACT I. 167 8  
4 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 6 I. 223 2 CACT I. 168 8  
5 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold GR Míšek Pavel 4 I. 227 5 I. 167 9  
6 Queen Cleopatra Artemis Gold GR Kučava Václav 3 r.CACT I. 232 7 I. 162 10  
7 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 7 I. 223 9 I. 154 16  
8 Silver Skydiver Advocate LR Šiplová Alena 10 II. 224 8 CACT I. 161 18  
9 Chanelle Chance of Kelečský poklad CBR Havlásek Jakub 8 CACT I. 217 14 III. 135 22  
10 Cessidy od písnických rybniků LR Bušková Petra 11 II. 222 12 III. 157 23  
11 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop GR Míšek Antonín 14 II. 203 10 II. 140 24  
12 Brook ze Zlaté Skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 18 III. 203 6 I. 166 24  
13 Just Like an Angel Something Beautiful LR Doleželová Nikol 13 II. 214 16 III. 126 29  
14 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 16 II. 192 15 III. 129 31  
15 Thevenet Pure Passion GR Míšek Pavel 15 II. 197 17 III. 125 32  
16 Right Hunter Grace N Favor GR Němcová Magdalena 17 II. 191 18 III. 119 35  
  Dream Max Ricci GR Janská Hana 9 I. 216 -   - - -  
  Peeper ze Staré Výšiny LR Smysl Daniel Ing. -   - - 11 II. 139 -  
  Rozárka Bonny Dux FCR Saidlová Gabriela -   - - 13 III. 153 -  


 

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Black Nikkita Wild Happiness 7 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (40) CACT
2 Little Viloet ´s Like a Hurricane 1 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (40) CACT
3 Queen Cleopatra Artemis Gold 14 GR Kučava Václav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (40) r.CACT
4 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 13 GR Míšek Pavel 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (39)
5 Rhapsody Misantos 6 GR Vacková Alena 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (40)
6 Christopher Bismilláhi 11 GR Vacek Petr 4 4 4 3 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 223 (38)
7 Amor Benjamin Od Kojetických skal 20 GR Holanová Yvetta 4 3 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 223 (37)
8 Chanelle Chance of Kelečský poklad 5 CBR Havlásek Jakub 4 3 4 4 4 4 4 3R 4 4 4 4 I. 217 (40) CACT
9 Dream Max Ricci 17 GR Janská Hana 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 216 (37)
10 Silver Skydiver Advocate 10 LR Šiplová Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 224 (40)
11 Cessidy od písnických rybniků 2 LR Bušková Petra 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (39)
12 Cador of Cornwall Caniwergi‘s 12 LR Dana Houbová 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 3 4 II. 215 (40)
13 Just Like an Angel Something Beautiful 19 LR Doleželová Nikol 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 4 3 4 II. 214 (36)
14 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop 8 GR Míšek Antonín 4 4 3 2 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 203 (36)
15 Thevenet Pure Passion 15 GR Míšek Pavel 4 3 4 4 2 4 4 2V 3 4 3 3 II. 197 (35)
16 Camaro od Písnických rybníků 3 LR Mrázková Lenka 4 4 4 2 3 4 4 4V 4 3 2 2 II. 192 (34)
17 Right Hunter Grace N Favor 4 GR Němcová Magdalena 4 4 3 2 2 4 4 4R 4 4 3 3 II. 191 (38)
18 Brook ze Zlaté Skalky 16 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 1 2 4 4 4 4V 4 4 3 4 III. 203 (40)
  Peeper ze Staré Výšiny 9 LR Smysl Daniel Ing. - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Rozárka Bonny Dux 18 FCR Saidlová Gabriela - - - - - 0 - - - - - - neobstál

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: František Bárta ml., Zdeněk Pils, Václav Fišer, Stanislav Brožek, Miroslav Pecháček, Jana Dejmková, Ing.Milan Kottek, Jan Bína



 

Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Black Nikkita Wild Happiness 7 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (48) CACT
2 Christopher Bismilláhi 11 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 I. 168 (45) CACT
3 Rhapsody Misantos 6 GR Vacková Alena 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (46) r.CACT
4 Little Viloet ´s Like a Hurricane 1 GR Kozlová Lucie 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (46)
5 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 13 GR Míšek Pavel 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (46)
6 Brook ze Zlaté Skalky 16 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (46)
7 Queen Cleopatra Artemis Gold 14 GR Kučava Václav 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (47)
8 Silver Skydiver Advocate 10 LR Šiplová Alena 4 3 4 4 4 4 3V 4 3 4 I. 161 (46) CACT
9 Amor Benjamin Od Kojetických skal 20 GR Holanová Yvetta 3 3 4 4 4 4 3V 4 4 3 I. 154 (44)
10 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop 8 GR Míšek Antonín 2 4 4 3 3 3 3V 4 3 3 II. 140 (43)
11 Peeper ze Staré Výšiny 9 LR Smysl Daniel Ing. 2 3 4 3 4 3 4V 3 3 4 II. 139 (44)
12 Cessidy od písnických rybniků 2 LR Bušková Petra 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 4 III. 157 (45)
13 Rozárka Bonny Dux 18 FCR Saidlová Gabriela 4 1 4 4 4 4 4V 4 2 4 III. 153 (46)
14 Chanelle Chance of Kelečský poklad 5 CBR Havlásek Jakub 4 1 4 3 4 3 4R 4 2 4 III. 135 (44)
15 Camaro od Písnických rybníků 3 LR Mrázková Lenka 3 3 1 3 4 3 4V 3 3 4 III. 129 (38)
16 Just Like an Angel Something Beautiful 19 LR Doleželová Nikol 4 1 1 4 4 3 4V 3 4 3 III. 126 (37)
17 Thevenet Pure Passion 15 GR Míšek Pavel 1 2 4 1 4 4 4V 3 4 3 III. 125 (43)
18 Right Hunter Grace N Favor 4 GR Němcová Magdalena 3 2 4 3 4 1 4R 3 3 4 III. 119 (34)
  Dream Max Ricci 17 GR Janská Hana 3 0 4 1 4 3 3V 3 - 4 neobstál

 

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: František Bárta ml., Zdeněk Pils, Václav Fišer, Stanislav Brožek, Miroslav Pecháček, Jana Dejmková, Ing.Milan Kottek, Jan Bína

 

Účastníci

?? ?? ??

GR Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

GR Thevenet Pure Passion

Míšek Pavel

GR Christopher Bismilláhi

Vacek Petr

GR Rhapsody Misantos

Vacková Alena

?? ?? ??

GR Dream Max Ricci

Janská Hana

GR Queen Cleopatra Artemis Gold

Kučava Václav

GR Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop

Míšek Antonín

?? ?? ??

LR Cessidy od Písnických rybniků

Bušková Petra

LR Just Like an Angel Something Beautiful

Doleželová Nikol

LR Camaro od Písnických rybníků

Mrázková Lenka

?? ?? ??

GR Amor Benjamin Od Kojetických skal

Holanová Yvetta

GR Right Gunter Grace N Favor

Němcová Magdalena

FCR Black Nikkita Wild Happiness

Rosochová Hana

?? ?? ??

FCR Rozárka Bonny Dux

Saidlová Gabriela

LR Silver Skydiver Advocate

Šiplová Alena

LR Peeper ze Staré Výšiny

Smysl Daniel Ing.

?? ?? ??

CBR Chanelle Chance of Kelečský poklad

Havlásek Jakub

GR Brook ze Zlaté Skalky

Navrátilová Šárka MVDr.

GR Little Viloet's Like a Hurricane

Kozlová Lucie

??

LR Cador of Cornwall Caniwergi's

Houbová Dana

 


Vítězové

 

poradi_001_vitez poradi_002

                         Vítěz Derby  KPZ CACT,  KZVP CACT

                           FCR  Black Nikkita Wild Happiness

                                  vůdce  Rosochová Hana

2. místo  KPZ CACT

GR  Little Viloet ´s Like a Hurricane

vůdce  Kozlová Lucie

poradi_003 poradi_004
                                              3. místo  KZVP  res.CACT

GR  Rhapsody Misantos

vůdce  Vacková Alena

                                                4.místo   KZVP  CACT

GR  Christopher Bismilláhi

vůdce  Vacek Petr

poradi_005 poradi_006
                                                         5. místo

GR  Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

vůdce  Míšek Pavel

                                              6.místo  KPZ  res.CACT

GR  Queen Cleopatra Artemis Gold

vůdce  Kučava Václav

poradi_LR_CACT poradi_CHBR_CACT
                                                      KZVP  CACT

LR  Silver Skydiver Advocate

vůdce  Šiplová Alena

                                                     KPZ  CACT

CBR  Chanelle Chance of Kelečský poklad

vůdce  Havlásek Jakub

 

 

Sponzoři:


Mountfield

Vojenské lesy a statky s.p. Divize Karlovy Vary

Obec Kyselka

Hotel a restaurace Na Špici Radošov

STEEN QOS s.r.o. Sadov

FASTR v.o.s. Most manželé Vackovi

TOP SERVIS Holan s.r.o.  manželé Holanovi

Jana Baslová CHS Magic Spell

Pivnice Drahomíra – Václav Kučava

Artemis Gold a další



Odkazy na foto:


https://artemisgold.rajce.idnes.cz/X._Zapadoceske_derby_2018_-_20180922_-_KPZ_-_CACT

https://fantasyfreenmisantos.rajce.idnes.cz/ZC_Derby_retrieveru_22.9.2018/

https://www.zonerama.com/Ninatey/Album/4643357

https://artemisgold.rajce.idnes.cz/X.Zapadoceske_derby_2018_-_KZVP_-_CACT_-_20180923