Klubová výstava retrieverů - Humpolec - 13.5.2012

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
400 Abel Curly z Vlčích luk ČLP/CCR/191 Korda František psi  mezitřída Curly Coated Retriever V 1, CAC, VKV, BOB
401 Iberis Žďárské polesí ČLP/CCR/173 Šístková Ing.Jaroslava psi  třída otevřená Curly Coated Retriever V 1, CAC
402 Dancing Queen You're the Inspiration ČLP/CCR/197 Červinka Michal feny  mezitřída Curly Coated Retriever D
403 Ebony Excalibur   Černá sluníčka ČLP/FCR/3155 Churáňová Jana psi  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 1
404 Almanza Pirate of the Carribbean PKR.VIII-27761 Pieczonka Dominika psi  třída dorostu Flat Coated Retriever nenastoupil
405 Aurel Brit od Černé perly ČLP/FCR/3112 Scheinpflugová Ivana psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 1
406 Arny Golden Paradise Valley ČLP/FCR/3086 Friedl Jan  psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD
407 Aschar  z Polické Krčmy ČLP/FCR/2872 Mrázková Linda psi  třída mladých Flat Coated Retriever V
408 Atticus Golden Paradise Valley ČLP/FCR/3088 Kalinová Hana psi  třída mladých Flat Coated Retriever V
409 Black Amandas Knock Out ČLP/FCR/3208 Korda František psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 4
410 Cygnus Argo Alebasi Jílové ČLP/FCR/2903 Scheinpflugová Ivana psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD
411 Don Giovanni Černá Sluníčka ČLP/FCR/2848 Přibyl Pavel psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 2
412 Don Perignon  Černá sluníčka ČLP/FCR/2851 Buřičová Zuzana  psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 3
413 Exotic Night z Mokré Hory ČLP/FCR/3066 Zimová Anna psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 1, CAJC, BOJ
414 Double Shot z Mokré Hory ČLP/FCR/2815 Kunášková Kateřina psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 1, CAC
415 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka  psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
416 Artur  od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V 1, CAC
417 Ayron Black Brilliance ČLP/FCR/1113 Friedl J psi  třída pracovní Flat Coated Retriever D 3
418 Brain Black Brilliance ČLP/FCR/1430 Nešporová Jana psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V 1, CAC
419 Cheerful Hero  Aknel Top ČLPFCR/2194 Drdlová Vanda psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V 2
420 Almanza Crash N´Burn PKR.VIII-26181 Pieczonka Dominika psi  třída vítězů Flat Coated Retriever nenastoupil
421 Highway to Hell Whizzbang's ČLP/FCR/2081 Smutná Lenka psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V 1, CAC, VKV
422 Jerry Lee Black  Aknel Top ČLP/FCR/2553 Churáňová Jana psi  třída vítězů Flat Coated Retriever VD 2
423 Ebony Everlasting   Černá sluníčka ČLP/FCR/3160 Churáňová Jana feny  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 1
424 Amanda Bella od Černé perly ČLP/FCR/3114 Scheinpflugová Ivana feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 3
425 Flat Castleś Exi Walking Alone ČLP/FCR/3219 Špundová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 1
426 Gaia Oasis of Peace ČLP/FCR/3145 Suchá Petra feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 2
427 Arwi Terra Bohemia Tilla ČLP/FCR/2890 Kořenská Zdeňka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 4
428 Cinderella Tercius ČLP/FCR 2846 Žampachová Eva feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 3
429 Doňa Cruz   Černá Sluníčka ČLP/FCR/2854 Drdlová Vanda feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 2
430 Exotic Fire z Mokré Hory ČLP/FCR/3070 Zimová Anna feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 1, CAJC
431 Ariel Fairy  Z Andělského vrchu ČLP/FCR/2711 Kalašová Eva feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD 2
432 Chara ze Štěnkovského lesa ČLP/FCR/2695 Slavotínková Dominika feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD 3
433 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny  mezitřída Flat Coated Retriever V 1, CAC, VKV, BOB
434 Abby  od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2486 Klíchová Jindřiška feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 4
435 Agira  od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2489 Kopřivová Monika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V
436 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
437 Cerry z Veletínského dvora ČLP/FCR/2598 Přibyl Ladislav feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 2
438 Crazy Charlize  Mokrá Hora ČLP/FCR/2494 Nádeníček David feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 1, CAC
439 Fiona New Rosmery ČLP/FCR/2523 Vaškujová Helena feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 3
440 Kissof Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114 Hostinská Veronika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
441 Advance Coal od Habrovického rybníka ČLP/FCR/1700 Dragounová Alena feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
442 Alicia z Andělského vrchu ČLP/FCR/2708 Kudlačová Hana feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 1, CAC
443 Finlandia Black Brianta ČLP/FCR/1892 Klíchová Jindřiška feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 3
444 Kiss of NIght Bonny Dux ČLP/FCR/2113 Dragounová Alena feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V 1, CAC
445 Bustter Barry Queens of Athila ČLP/CBR/957 Tremlová Monika psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
446 Hak Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/889 Korda František psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V 1, CAJC
447 Prince of Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/851 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa psi  mezitřída Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC, VKV
448 Double Coat´s Nicholas Nickleby Chesapeakeheart CBRET115 Boross Gerlinde psi  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
449 Romantic Love Wicked Kelečský poklad ČLP/CBR/934 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa feny  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V 1, CAJC, BOJ
450 Frosty Hill Lilu Chesapeakeheart CBR157 Boross Gerlinde  feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
451 Gina Kimami for Libami ČLP/CBR/884 Candra Bohumil feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
452 Chesareng´s Isabella Chesapeakeheart CBRET117 Boross Gerlinde feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
453 New Hope Treasure Kelečský poklad ČLP/CBR/781 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa  feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC
454 Princess of Coco  Kelečský poklad ČLP/CBR/853 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa  feny  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC, VKV, BOB
455 Joey Z Trojánku ČLP/LR/26653 Bélaiová Alida psi  třída štěňat Labradorský retriever VN 1
456 Glenn Blazing DIamond ČLP/LR/26604 Košuličová Helena psi  třída dorostu Labradorský retriever VN 1
457 Osiris z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26613 Kafková Jiřina psi  třída dorostu Labradorský retriever VN 2
458 Amon Rea ze Sudovické stráně ČLP/LR/25880 Chlustinová Michaela psi  třída mladých Labradorský retriever VD 4
459 Cid z Dukelského vrchu ČLP/LR 25986 Oleksiaková Jiřina psi  třída mladých Labradorský retriever D
460 Far and Away  Apollo Thirteen ČLP/LR/26186 Šenková Jana psi  třída mladých Labradorský retriever V 1, CAJC
461 Friendly Greeting of Bohemia Bras JR 702556 Lab Hadzimehmedovic  Muhamed  psi  třída mladých Labradorský retriever V 2
462 Lion Heart Bohemia Angel ČLP/LR/26424 Listopadová Petra psi  třída mladých Labradorský retriever D
463 Lykopolis z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25598 Tupcová Stanislava psi  třída mladých Labradorský retriever VD
464 Mallorn´s Black Gangsta FI47739/11 Urbaniczyk Zajac Beata psi  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
465 Nero od Tří jasanů ČLP/LR/25937 Pavlista Radek psi  třída mladých Labradorský retriever VD
466 Tobby Bobby od Himalájského cedru ČLP/LR/26417 Prokopová Ingrid psi  třída mladých Labradorský retriever V 3
467 Falco De L´Etang Balancet ČLP/LR/25661 Kůstka Jan psi  mezitřída Labradorský retriever V 2, RES. CAC
468 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159 Vlnová Kateřina psi  mezitřída Labradorský retriever V 1, CAC
469 Adolf Royal Rescue ČLP/LR/23245 Bartášková Lenka  psi  třída otevřená Labradorský retriever V 3
470 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi  třída otevřená Labradorský retriever V 1, CAC
471 Atrey Royal Rescue ČLP/LR/23244 Obranská Lucie psi  třída otevřená Labradorský retriever V
472 Flynn Sable Blues ČLP/LR/24773 Horáková Ivona psi  třída otevřená Labradorský retriever V 2, RES. CAC
473 Charley Gold z Orvetu ČLP/LR/23352 Friedrichová Brigitte psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
474 Kersten Od Tří Jasanů ČLP/LR/24502 Ćmielová Monika psi  třída otevřená Labradorský retriever V 4
475 Mallorn´s Famous Last Word PKR.VIII-25164 Pieczonka Dominika psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
476 Your Funny Ponny of  Bohemia Bras ČLP/LR/24413 Krutská Alena  psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
477 Aaron Royal Treasure ČLP/LR/23841 Hadačová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V 2, RES. CAC
478 Avalanche Guverline´s ČLP/LR/23284 Stránský Josef psi  třída pracovní Labradorský retriever V 3
479 Chris  z Temné jeskyně ČLP/LR/24526 Smysl Daniel psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
480 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V 1, CAC
481 Krabat Ithaka Bohemia ČLP/LR/21947 Čerešňáková Eva psi  třída pracovní Labradorský retriever nenastoupil
482 Larry z Havlova dvora ČLP/LR/22519 Hlinová  Jindřiška psi  třída pracovní Labradorský retriever VD 4
483 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
484 Aldamity Quality of LIfe SPKP/4028 Bartošová MVDr. Daniela psi  třída vítězů Labradorský retriever V 3
485 Baby Lion z Grodu Hrabiego Malmesbury PKR.VIII-24840 Urbaniczyk Zajac Beata psi  třída vítězů Labradorský retriever nenastoupil
486 Keepers od Himalájského cedru ČLP/LR/23617 Doležal David psi  třída vítězů Labradorský retriever V 2, RES. CAC
487 Rider on The Storm of Bohemia Bras JR 78604 Lab Rakić Mr. psi  třída vítězů Labradorský retriever V 1, CAC, VKV, BOB
488 Team player of  Bohemia Bras ČLP/LR/23455 Nechybová Kristýna psi  třída vítězů Labradorský retriever VD 4
489 Jago ze Zámek Ribry ČLP/LR/14026 Novák Karel psi  třída veteránů Labradorský retriever VD 3
490 King´s Word  Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi  třída veteránů Labradorský retriever V 2
491 Lynwater Ballantines AE00346603 Mus Davor psi  třída veteránů Labradorský retriever V 1, BOV
492 Q.Kleopatra z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26768 Horká Michaela  feny  třída štěňat Labradorský retriever VN 1
493 X´My Love Maya z Havlova dvora ČLP/LR/26746 Svobodová Ivana feny  třída štěňat Labradorský retriever VN 2
494 Demi  Ideal Dog ČLP/LR/26498 Stránský Josef feny  třída dorostu Labradorský retriever nenastoupil
495 Gentle Touch Something Beatiful ČLP/LR/26757 Šipka Miroslav feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 3
496 Pšenmut  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26621 Balšánková Vladimíra feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 2
497 With or without You Aldamity ČLP/LR/26888 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 1
498 Alice in wonderland z Grodu Hrabiego Malmesbury PKR.VIII-27036 Urbańczyk-Zajac Beata feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
499 Amálie My Dogmiracle ČLP/LR/25705 Tutter Štěpán feny  třída mladých Labradorský retriever VD
500 Amy Daysi Tracy's Dog ČLP/LR/26062 Vasylkivová Ivana feny  třída mladých Labradorský retriever V 4
501 Ann Chanel ze Sudovické stráně ČLP/LR/25882 Chlustinová Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever VD
502 Apple My Dogmiracle ČLP/LR/25706 Kühlerová Darina feny  třída mladých Labradorský retriever VD
503 Bliss Spatio-Temporal ČLP/LR/26344 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída mladých Labradorský retriever V 3
504 Brita Ravo z Ješína ČLP/LR/25638 Hoblík Vladimír feny  třída mladých Labradorský retriever VD
505 Extravaganzza You're the Inspiration SPKP 4907 Červinka Michal feny  třída mladých Labradorský retriever V 2
506 Mayet  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25783 Horká Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
507 Mut z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25779 Kopecká Miroslava   feny  třída mladých Labradorský retriever VD
508 T´Famous Molly Sun in their eyes ČLP/LR/26961 Košuličová Helena feny  třída mladých Labradorský retriever V 1, CAJC, BOJ
509 Tiffany z Dančí stráně ČLP/LR/25659 Havlová Daniela feny  třída mladých Labradorský retriever VD
510 Doreen Wicky  Cambrella ČLP/LR/25305 Bártová Ilona feny  mezitřída Labradorský retriever VD 3
511 Eimee Blazing Diamond ČLP/LR/25413 Košuličová Helena feny  mezitřída Labradorský retriever V 1, CAC
512 Empress Messalina of  Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena  feny  mezitřída Labradorský retriever V 2, RES. CAC
513 Ferra ze Staré Výšiny ČLP/LR/25005 Sláma Ladislav feny  mezitřída Labradorský retriever VD 4
514 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558 Vrzalová MUDr. Kateřina feny  mezitřída Labradorský retriever VD
515 Riviera Riva Bella Mare ČLP/LR/26795 Kůstka Jan feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
516 Terry z Dančí stráně ČLP/LR/25657 Čerešňáková Eva feny  mezitřída Labradorský retriever VD
517 Abigail Aeskulap Happy Hurricane ČLP/LR/24932 Fořtová Pčolarová Ing.Petra feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
518 Afrodithé Excelent Dogs ČLP/LR/23197 Vlnová Kateřina feny  třída otevřená Labradorský retriever V 1, CAC
519 Cape Jasmine of Bohemia Bras ČLP/LR/24818 Krátká Libuše feny  třída otevřená Labradorský retriever DSQ
520 Dark Chocolate of Bohemia Bras ČLP/LR/24825 Benešová Anna feny  třída otevřená Labradorský retriever V 2, RES. CAC
521 Erna z Ledenických zahrad ČLP/LR/24092 Šeráková Lucie feny  třída otevřená Labradorský retriever VD 4
522 Karmen Libošovská blata ČLP/LR/25162 Jedlička Karel feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
523 New Star Ithaka Bohemia ČLP/LR/23324 Gregorovič Zdeněk feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
524 Pack-Ice Of Bohemia Bras ČLP/LR/20723 Gonda Peter feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
525 Rina z Javořických lesů ČLP/LR/19834 Kříž Josef feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
526 U´Sissy Mon Chéri z Havlova dvora ČLP/LR/24957 Havlová Jana feny  třída otevřená Labradorský retriever VD 3
527 Ultra Black  Muchova bouda ČLP/LR/22443 Vokounová Simona feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
528 Aldamity Queen of Hearts SPKP/4030 Bartošová MVDr. Daniela feny  třída pracovní Labradorský retriever V 1, CAC
529 Ashley  BellissimaNera ČLP/LR/25479 Šipka Miroslav feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
530 Eliz-Gala z Vinice ČLP/LR/22288 Horká Michaela  feny  třída pracovní Labradorský retriever VD 4
531 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny  třída pracovní Labradorský retriever VD 2
532 Kleopatra z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/24556 Balšánková Vladimíra feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
533 Original Star  Royal Standard ČLP/LR/22962 Šlapáková Lenka feny  třída pracovní Labradorský retriever VD 3
534 Aldamity Keep on Moving SPKP 2592 Bartošová MVDr. Daniela feny  třída vítězů Labradorský retriever V 1, CAC, VKV
535 Rosette Górksa Fantazja ČLP/LR/24197 Michal Votrubec Lucie Votrubcová feny  třída vítězů Labradorský retriever V 2, RES. CAC
536 Kathleen Draco Minor ČLP/LR/16280 Bártová Ilona feny  třída veteránů Labradorský retriever V 1
537 Kalmegess Canadian Ranger YW430384 Benešová Jindřiška psi  třída dorostu Nova Scotia Duck Tolling Retriever VN 1
538 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC, VKV, BOB
539 Alberta Od Bejbinky ČLP/NSR/599 Pindurová Eva  feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD 2
540 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD 1
541 Bizi Toller z Vlčích luk ČLP/NSR/556 Bauch Rudolf  feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD 1
542 Alotrie   Ginger Star ČLP/NSR/508 Částková Zlata feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC, VKV
543 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever D 2
544 Bailar El Destino Touch of Heaven ČLP/GR/15156 Nokič Lenka psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 1
545 Dream Maker Daily Rays F/13835/12 Hubíkovi Eva a Veronika psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 3
546 Golden Countryside´s Jewel General DK00026/2012 Míškovi Iva+Tonda psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 2
547 Kind Dream Brdské zlato ČLP/GR/15128 Procházková Světlana psi  třída dorostu Zlatý retriever N 1
548 Alex Florián  od Kojetických skal ČLP/GR/14465 Broučková Klára psi  třída mladých Zlatý retriever V
549 Amigo de Ares Evening Melody ČLP/GR/14879 Musilová Jana psi  třída mladých Zlatý retriever V
550 Antar Excellent Bahati ČLP/GR/14503 Dušková Vendula psi  třída mladých Zlatý retriever VD
551 Aramis Lueur dorée ČLP/GR/15031 Vávrová,Bc. Lucie psi  třída mladých Zlatý retriever VD
552 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi  třída mladých Zlatý retriever V
553 Baddy Chlupaté štěstí ČLP/GR/14870 Bauer Jiří psi  třída mladých Zlatý retriever V
554 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi  třída mladých Zlatý retriever V 3
555 Bonett Bride To Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokič Lenka psi  třída mladých Zlatý retriever V 2
556 Bouwen  z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi  třída mladých Zlatý retriever VD
557 Brilliant Leader Of  White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi  třída mladých Zlatý retriever V 4
558 Budulínek Chlupaté štěstí ČLP/GR/14874 Nollová Iva psi  třída mladých Zlatý retriever V 1, CAJC
559 Endy Zlatá kudrnka ČLP/GR/14823 Rázl Pavel psi  třída mladých Zlatý retriever VD
560 Hot Chilli Vetcare Bohemia ČLP/GR/14785 JIrásková MVDr. Martina psi  třída mladých Zlatý retriever VD
561 Absolute Miracle Grand Illusions ČLP/GR/14434 Nováková Aneta psi  mezitřída Zlatý retriever VD
562 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi  mezitřída Zlatý retriever V 4
563 Artush Táborské štěstí ČLP/GR/14450 Kadeřávek Libor psi  mezitřída Zlatý retriever VD
564 Atrey Broock´s Angel ČLP/GR/14168 Kordíková Petra psi  mezitřída Zlatý retriever V 3
565 Basic Instinct Estrella de Oro ČLP/GR/14454 Gajdoš Michal psi  mezitřída Zlatý retriever VD
566 Dante z Botičských Meandrů ČLP/GR/14178 Boušková Pavla psi  mezitřída Zlatý retriever V 2, RES. CAC
567 Don Douglas z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka  psi  mezitřída Zlatý retriever V 1, CAC
568 Adónis Flores VItae ČLP/GR/13430 Buček Jiří psi  třída otevřená Zlatý retriever V 4
569 Amor Benjamin od Kojetických skal ČLP/GR/14467 Holanová Yvetta psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
570 Apollón  Flores Vitae ČLP/GR/13431 Hubíková Eva  psi  třída otevřená Zlatý retriever V 1, CAC, VKV, BOB
571 Arny Via Lattea ČLP/GR/13913 Černovská Kateřina psi  třída otevřená Zlatý retriever V
572 Barny z Makových dvorů ČLP/GR/12011 Kovářová Zdeňka psi  třída otevřená Zlatý retriever V
573 Egoiste   Du Bois De La Rayere ČLP/GR/13705 Míškovi Iva+Tonda psi  třída otevřená Zlatý retriever V
574 Flying Dog Famous Gold ČLP/GR/13788 Volhejnová Iva psi  třída otevřená Zlatý retriever V
575 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
576 Chester  od Hradu Veveří ČLP/GR/13608 Hanáková Eva psi  třída otevřená Zlatý retriever V 3
577 Junior  Evidog ČLP/GR/14593 Siková Eva psi  třída otevřená Zlatý retriever V
578 Lancaster Misantos ČLP/GR/14111 Špiler Vladimír psi  třída otevřená Zlatý retriever nenastoupil
579 Nenuoramos My Marchello LŠVK GR 0984/07 Matvejeva Gintare Valuntaite psi  třída otevřená Zlatý retriever V 2, RES. CAC
580 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi  třída pracovní Zlatý retriever V 3
581 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
582 Artuš My Joy SPKP/2266 Küdelová Andrea psi  třída pracovní Zlatý retriever V 2
583 Átreus  Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída pracovní Zlatý retriever V
584 Benji  Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
585 Kuba Misantos ČLP/GR/13868 Antonín Míšek  psi  třída pracovní Zlatý retriever V
586 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída pracovní Zlatý retriever V 4
587 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní Zlatý retriever V 1, CAC
588 Porthos  the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída pracovní Zlatý retriever V
589 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961 Reilová Dita psi  třída vítězů Zlatý retriever V 1, CAC
590 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411 Míšek Pavel psi  třída vítězů Zlatý retriever V
591 Cheer´s Evergate Garden LŠVK GR 1432/09 Matvejeva Gintare Valuntaite psi  třída vítězů Zlatý retriever V 2
592 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů Zlatý retriever V 4
593 Chunny Chlupaté štěstí ČLP/GR/10556 Kratochvílová Monika psi  třída vítězů Zlatý retriever
594 Kendy Chlupaté štěstí ČLP/GR/11682 Lang Roman psi  třída vítězů Zlatý retriever V 3
595 Kerry  Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684 Nollová Iva psi  třída vítězů Zlatý retriever V
596 Princ Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Lang Roman psi  třída vítězů Zlatý retriever V
597 Brit od Hradu Veveří ČLP/GR/4919 Sedláková Lucie psi  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
598 Oran z Javořických kopců ČLP/GR/8003 Maříková Iva psi  třída veteránů Zlatý retriever V 1
599 Bailar en Cielo Touch of Heaven ČLP/GR/15162 Ziegler Pavel  feny  třída štěňat Zlatý retriever nenastoupil
600 Fara Bella z Fatkovského dvora ČLP/GR/15109 Lang Roman feny  třída dorostu Zlatý retriever nenastoupil
601 Aisha Rock Point ČLP/GR/14677 Holečková Libuše feny  třída mladých Zlatý retriever V
602 Amélia Lueur dorée ČLP/GR/15033 Bílková Simona feny  třída mladých Zlatý retriever V
603 Ashbury Fidgi Rose LŠVK GR 1697/11 Salomskaite Davalgiene Sonata feny  třída mladých Zlatý retriever V 1, CAC, BOJ
604 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny  třída mladých Zlatý retriever V
605 Betty CItarwen ČLP/GR/14805 Červinková Jana feny  třída mladých Zlatý retriever V
606 Bonett  Chlupaté štěstí ČLP/GR/14876 Maříková Iva feny  třída mladých Zlatý retriever V 4
607 Cassiopeia Flores Vitae ČLP/GR/14954 Hubíková Veronika feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
608 Darcy Golden Galleon ČLP/GR/14545 Zachařová Mgr. Dana feny  třída mladých Zlatý retriever VD
609 Grande Bailarine Famous Gold ČLP/GR/14866 Škarvadová Olga feny  třída mladých Zlatý retriever V 3
610 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
611 I´m Your Heart Brdské zlato ČLP/GR/15018 Štorková MVDr.Libuše feny  třída mladých Zlatý retriever VD
612 Lindsay Lohan  Artemis Gold ČLP/GR/14727 Míšek Pavel feny  třída mladých Zlatý retriever V 2
613 Ynez-Elli  Faundland JR 7042511 Zr Portellová, Píš Karolina, MIchal feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
614 Amy Magic Snowflake ČLP/GR/14222 Zukal Petr feny  mezitřída Zlatý retriever V 1, CAC
615 Arwen Broock´s Angel ČLP/GR/14171 Kissová Jarmila feny  mezitřída Zlatý retriever V
616 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny  mezitřída Zlatý retriever V 4
617 Bella My Joy SKPK 2456 Kollárik Dušan feny  mezitřída Zlatý retriever V 2, RES. CAC
618 Dora z Botičských Meandrů ČLP/GR/14184 Steidl Pavel feny  mezitřída Zlatý retriever V 3
619 Enora Merry z Fatkovského dvora  ČLP/GR/14648  Kreplová Mgr.Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever V
620 Have More Fun  Brdské zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  mezitřída Zlatý retriever V
621 Jobeka Jemima Puddleduck GR 6240 Binder Katharina  feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
622 Olinka Poklad Doubravky ČLP/GR/14443 Pleskač Vlastislav feny  mezitřída Zlatý retriever VD
623 Šeila Faundland JR 703026 Zr Hubáčková Michaela feny  mezitřída Zlatý retriever V
624 Vanessa Chlupaté štěstí ČLP/GR/14361 Koubová Věra feny  mezitřída Zlatý retriever V
625 All About Amy Golden Cheer ČLP/GR/14145 Jiráková Veronika feny  třída otevřená Zlatý retriever V
626 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny  třída otevřená Zlatý retriever V
627 Beauty Yasmine Daghells ČLP/GR/14077 Kreplová Mgr. Lenka feny  třída otevřená Zlatý retriever V 1, CAC
628 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená Zlatý retriever V 2, RES. CAC
629 Energy Sun Brdské Zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever V 4
630 Exotic Coctail Vetcare Bohemia ČLP/GR/12790 Kadeřávek Libor feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
631 Felly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/13226 Novák Michal feny  třída otevřená Zlatý retriever nenastoupil
632 Ussuria Chlupaté štestí ČLP/GR/14046 Maříková Iva feny  třída otevřená Zlatý retriever V 3
633 Velvet Charm Slim Satin ČLP/GR/14044 Kolečářová Kateřina feny  třída otevřená Zlatý retriever D
634 Afrodíté  Flores Vitae ČLP/GR/13435 Hubíková Eva feny  třída pracovní Zlatý retriever V 1, CAC
635 Annie  z Líšeňské planinky ČLP/GR/14338 Kissová Jarmila feny  třída pracovní Zlatý retriever V
636 Codetta Angel Shadow ČLP/GR/14029 Pokorná Jarmila feny  třída pracovní Zlatý retriever V 4
637 Energy for Fun Brdské zlato ČLP/GR/13154 Štorková MVDr. Libuše feny  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
638 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny  třída pracovní Zlatý retriever V 2, RES. CAC
639 Fiona  od Jakuba Krčína ČLP/GR/11086 Holanová Yvetta feny  třída pracovní Zlatý retriever V 3
640 Honey Evidog ČLP/GR/14108 Kahánková Lenka feny  třída pracovní Zlatý retriever V
641 Chance  od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída pracovní Zlatý retriever V
642 Charlotte od Kletecké hráze ČLP/GR/12816 Petříkovi Šárka a Michal feny  třída pracovní Zlatý retriever V
643 Allis de Salvia Apiana ČLP/GR/11881 Kolečářová Kateřina feny  třída vítězů Zlatý retriever nenastoupil
644 Crazy Corazon Brdské zlato ČLP/GR/12086 Štorková MVDr. Libuše feny  třída vítězů Zlatý retriever V 4
645 Flying Heart Famous Gold ČLP/GR/13793 Štencelová Radka feny  třída vítězů Zlatý retriever V 3
646 Keira Knightley   Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída vítězů Zlatý retriever V 2, RES. CAC
647 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Maříková, Hybrantová Iva,Dana feny  třída vítězů Zlatý retriever V 1, CAC, VKV
648 Brenda of Dream Team ČLP/GR/6997 Míškovi Iva+Tonda feny  třída veteránů Zlatý retriever V 2
649 Cathy  od Hradu Veveří ČLP/GR/5626 Tíkalová Zuzana feny  třída veteránů Zlatý retriever V 4
650 Deborah the Dream Team ČLP/GR/8424 Štencelová Radka feny  třída veteránů Zlatý retriever V 3
651 Esty z Trčových lesů ČLP/GR/6004 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
652 Gutta Herkus LSVK GR 0496/04 Kvedaras Darius feny  třída veteránů Zlatý retriever V 1, BOV

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

 

zpět na úvod