Speciální výstava KCHLS 2014 - výsledky NE

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
800 Ballu Boy od Bilych jelenu ČLP/CS/285 Šlechta Roman psi třída pracovní Clumber španěl V1, CAC, VSV, VKV,BOB, Nejlepší pracovní pes
801 Elizabet Czech Jewel z Raješlu ČLP/CS/265 Kleinovi Jana a Michal feny třída vítězů Clumber španěl NENASTOUPIL
802 Akia of Anthony Be-Enki ČLP/KOO/64 Burešová Petra psi třída mladých Kooikerhondje V1, CAJC, VSVM, BOJ
803 Amber od Jersínského potoka ČLP/KOO/96 Žerebný Jakub feny třída dorostu Kooikerhondje VN1, BIS PUPPY
804 Adrasteia Bela z Letné ČLP/KOO/45 Solař Jindřich feny třída otevřená Kooikerhondje V1, CAC
805 Alischa von Chicostein ČLP/KOO/49 Nogová Kristýna feny třída vítězů Kooikerhondje V1, CAC, VSV, VKV, BOB
806 Blos Laika v.d. Kooiker Hoeve ČLP/KOO/33 Burešová Petra feny třída vítězů Kooikerhondje V2, RES.CAC
807 Basileo Solipse SPKP 78 Kadnárová Jana psi třída štěňat Lagotto romagnolo VN1
808 Picasso - SPKP 67 Kadnárová Jana psi třída mladých Lagotto romagnolo V1, CAJC, VSVM, BOJ
809 All About Love Kira Angel Navajo ČLP/LGR/40 Slapničková Ivana feny třída mladých Lagotto romagnolo NENASTOUPIL
810 Faith Angelus mei SPKP48 Fodor Jozef feny třída otevřená Lagotto romagnolo V1, CAC
811 Coco - SPKP 54 Kadnárová Jana feny třída vítězů Lagotto romagnolo V1, CAC, VSV, VKV, BOB
812 Ares od Šrámoty ČLP/NK/3773 Pěnkava Martin psi třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, VSVM, BOJ, BOB
813 Alf Bohemia Jewellery ČLP/NK/3615/2013 Golinovská Petra psi třída pracovní Německý křepelák V1, CAC, VSV, VKV
814 Beryl Bohemia Jewellery ČLP/NK/3863 Golinovská Petra feny třída dorostu Německý křepelák VN
815 Darsy Od Borůvkové hory ČLP/NK/3854 Kubát Lukáš feny třída mladých Německý křepelák VD
816 Go For Victory z Kasétek ČLP/PVP/266 Bernardová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC, VSVM, BOJ
817 Glimmer Of Hope z Kasétek ČLP/PVP/265 Baumrukrová Šárka psi mezitřída Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV, VKV, BOB
818 Guinness Ikon´s ČLP/PVP/146 Mihulová Iveta psi třída vítězů Portugalský vodní pes V1
819 Heureka z Kasétek ČLP/PVP/326 Podveská Kateřina feny třída štěňat Portugalský vodní pes VN1, BIS BABY
820 Portcolborne´s Estrella de Oro ČLP/PVP/159 Podveská Kateřina feny třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV, VKV
821 Errik Boysson Bohemia ČLP/SS/29 Klein Michal psi třída otevřená Sussex španěl NENASTOUPIL
822 Cliff Boysson Bohemia ČLP/SS/17 Klein Michal psi třída veteránů Sussex španěl NENASTOUPIL
823 Frenn Boysson Bohemia ČLP/SS/35 Klein Michal feny třída štěňat Sussex španěl NENASTOUPIL
824 Alvin Králův hrádek ČLP/WSS/4733 Tereza Tinglová Jan Pác a psi třída mladých Welššpringršpaněl V2
825 Indiana Jones Ivančice ČLP/WSS/4712 Remešová Dagmar psi třída mladých Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
826 Isaak Z Ohrádek ČLP/WSS/4796 Plaček Petr psi třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, VSVM, BOJ
827 Gangsta Minebea ČLP/WSS/4732 Zálešáková Šárka psi mezitřída Welššpringršpaněl V2, RES.CAC
828 Jeremy Jeff Ivančice ČLP/WSS/4716 Maršálek Ladislav psi mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
829 Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
830 Harry Potter Ivančice ČLP/WSS/4497 Stražovská Petra psi třída vítězů Welššpringršpaněl V2, RES.CAC
831 Janek od Jaslůvky ČLP/WSS/4373 Heidefors Eva psi třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV, VKV
832 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 Uhrová Mgr.Marie psi třída veteránů Welššpringršpaněl V1
833 Arina Králův hrádek ČLP/WSS/4738 Tinglová Tereza feny třída mladých Welššpringršpaněl VD4
834 Cherry Merylic ČLP/WSS/4770 Hrdličková Jana feny třída mladých Welššpringršpaněl V3
835 Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 Hendrych Pavel feny třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, VSVM
836 Judith Jolanda Ivančice ČLP/WSS/4721 Langer Pavel feny třída mladých Welššpringršpaněl V2
837 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová Ilona feny mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
838 Ever Cera Brixi´s Pride ČLP/WSS/4730 Brixí Zuzana feny mezitřída Welššpringršpaněl V2, RES.CAC
839 Awela Helwyr ČLP/WSS/4706 Pfauser Jan feny třída otevřená Welššpringršpaněl V3
840 Carra od Křetínky ČLP/WSS/4653 Hradský Ing.Vladimír feny třída otevřená Welššpringršpaněl V2, RES.CAC
841 Destny Brixi´s Pride ČLP/WSS/4620 Černý Jan feny třída otevřená Welššpringršpaněl V4
842 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová Dana feny třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV, VKV, BOB
843 Kelly od Jaslůvky ČLP/WSS/4494 Tinglová Tereza feny třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
844 Aylla od Křetínky ČLP/WSS/4023 Hradský Ing.Vladimír feny třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VSVM- vítěz speciální výstavy mladých
VSV - vítěz speciální výstavy

zpět na úvod