Speciální výstava KCHLS - Humpolec - 10.5.2015

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
500 Claudius Domesday ČLP/AC/37293 Antošová Andrea psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC
501 Andy Mamazel Koki ČLP/AC/37099 Stehno Josef psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD2
502 Bucifal Andraste ČLP/AC/36744 Najmanová Ivana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
503 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Martina psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
504 Wandalka z Chalupecké louky ČLP/AC/37472 Kubíková Milada feny třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN1
505 Carmenta Domesday ČLP/AC/37296 Antošová Andrea feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC
506 Granchee Schönez ČLP/AC/37173 Thamsvoá Hanka feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD2
507 I´m Here For You From Moonlight Valley ČLP/AC/36992 Dorschnerová Lenka feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
508 Adelain Nobilis Iris ČLP/AC/36684 Slavíková Iva feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením D4
509 Issa od Bukové studánky ČLP/AC/35982 Pastoreková Marcela feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
510 Lady Black Rosmery ČLP/AC/36879 Černá Magdaléna feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
511 Nina Ricci Doubtless JR 78830 Kš Szilágyi Judit feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
512 Frappe Schönez ČLP/AC/36720 Schönigerová Zoja feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
513 Agnes Andraste ČLP/AC/35974 Najmanová Ivana feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
514 Bravo Sweetie Golden Janyt ČLP/AC/33222 Dorschnerová Lenka feny třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, BOV
515 JImmy Skar-Line c.r. ČLP/AC/37241 Škarek Ladislav psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC, VSVM
516 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36709 Švancarová Jana psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
517 Kokrchoc Craigdean ČLP/AC/36923 Škarek Ladislav psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní D2
518 Hertog Allert's ČLP/AC/36105 Hartmannová Vlasta psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
519 Eldorado Skar-Line colour range ČLP/AC/36126 Škarek Ladislav psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC, VSV
520 Simon z Blatova ČLP/AC/35461 Smržová Dana psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES. CAC
521 Spinning Top Lynwater 4096CS Škarek Ladislav psi třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
522 Pepper z Horní Lipky ČLP/AC/37459 Švancarová Jana feny třída dorostu Anglický kokršpaněl - vícebarevní VN1
523 Emma z Blatova ČLP/AC/37328 Smržová Dana feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD2
524 Julie Skar-Line Colour Range ČLP/AC/37242 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
525 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
526 Lady Dark Blue z Horní Lipky ČLP/AC/36631 Šícha Jiří feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
527 Peace Pipe Lynwater ČLP/AC/36041 Škarek Ladislav feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD2
528 Céline z Blatova ČLP/AC/37046 Smržová Dana feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
529 Carmello Veil of Mystery ČLP/AC/37381 Sýkorová Lucie psi třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
530 Caesar Deermount ČLP/AC/37361 Stoklásková MVDr. Pavlína psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC
531 Lexus od Bukové studánky ČLP/AC/36725 Maršíková Iva psi mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
532 Gareth od Bukové studánky ČLP/AC/35256 Pastoreková Marcela psi třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
533 Mandula Füsberki Csp.1770/12 Szilágyi Judit psi třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
534 Waffle z Chalupecké louky ČLP/AC/37473 Kubíková Milada feny třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
535 Cedra Deermount ČLP/AC/37366 Stoklásková MVDr. Pavlína feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2
536 Sunflower Black Petrs ČLP/AC/37279 Petr Studeník Jindra Macková feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC, VSVM, BOJ
537 Anny z Dřínového kopce ČLP/AC/37075 Sedlák Aleš feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, RES. CAC
538 Vanilla z Chalupecké louky ČLP/AC/36707 Kubíková Milada feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
539 Lilly od Bukové studánky ČLP/AC/36728 Pastoreková Marcela feny třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
540 Luciana Black Petrs ČLP/AC/36480 Studeník Petr feny třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC, VSV, BOB
541 Allons-y Cooper Buxusson ČLP/ASS/6508 Janovská Eliška psi třída štěňat Anglický špringr španěl VN2
542 Hairy Hunter Rockdale ČLP/ASS/6497 Michlovi Ladislav a Dita psi třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
543 Baccardi Raphael Gabrettina ČLP/ASS/6472 Hollasová Martina psi třída dorostu Anglický špringr španěl N3
544 Great Gabe Rockdale ČLP/ASS/6464 Kobylková Radka psi třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
545 Great Google Rockdale Rockdale ČLP/ASS/6463 Oplištilová Lenka psi třída dorostu Anglický špringr španěl VN2
546 Latin od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6396 Sojka Josef psi třída mladých Anglický špringr španěl V1
547 Skymas Melverly ČLP/ASS/6381 Erhartová Irena, Severová Michaela psi mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC
548 Camill z Loňského léta SPKP 1918 Herdicsová Kristina psi mezitřída Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
549 Cullen Dotty Dogs ČLP/ASS/6326 Michlová Dita, Stuchlíková Pavlína psi mezitřída Anglický špringr španěl V3
550 St. Tommy Ruthless CMKU/ASS/6281/13 Wolf Tomáš psi mezitřída Anglický špringr španěl V4
551 Augustu Maximilian Gabrettina ČLP/ASS/6199 Hollasová Martina psi třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
552 Kim od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6206 Sojka Josef psi třída otevřená Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
553 Ammer Ikar's Flight ČLP/ASS/5879 Zádrapová Šárka, Ing. psi třída pracovní Anglický špringr španěl V3
554 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi třída pracovní Anglický špringr španěl V4
555 Ice Age Dowiti´s ČLP/ASS/6440 Kobylková Radka, Kobylková Radka psi třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
556 Jasper od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6038 Sojka Josef psi třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
557 Jason Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6044 Musil Petr psi třída vítězů Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
558 Mr Marty Ruthless z Zaglebia CMKU/ASS/5912/11 Madziová Eva psi třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, VSV
559 Ganges Ikar's Flight ČLP/ASS/6492 Zádrapová Šárka, Ing. feny třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
560 Great Ghana Rockdale ČLP/ASS/6469 Michlovi Ladislav a Dita feny třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
561 Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 Děkánková Markéta feny třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, BOJ, BOB
562 Camberley Dotty Dogs ČLP/ASS/6328 Stuchlíková Pavlína feny mezitřída Anglický špringr španěl V1
563 Candy z Vrchánova ČLP/ASS/6302 Nedvěd Pavel, Nedvědová Helena feny mezitřída Anglický špringr španěl VD2
564 Rosalie Princess Buxusson Ganwales ČLP/ASS/6231 Hladká Martina feny třída otevřená Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
565 Anna Aurelia Gabrettina ČLP/ASS/6202 Hollasová Martina feny třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC, VSV
566 Belcora Mysterion Britanica ČLP/ASS/6198 Severová Michaela feny třída otevřená Anglický špringr španěl V4
567 Kira od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6212 Sojka Josef feny třída otevřená Anglický špringr španěl V3
568 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
569 Romance Summer Buxusson Ganwales ČLP/ASS/6230 Hladká Martina feny třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
570 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799/11 Golinovská Petra feny třída vítězů Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
571 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC
572 Clumber Carlos od Bilych jelenu ČLP/CS/290 Šlechta Roman psi mezitřída Clumber španěl V1, CAC
573 Ballu Boy od Bilych jelenu ČLP/CS/285 Šlechta Roman psi třída vítězů Clumber španěl V1, CAC, VSV, BOB
574 Gorgeous Garnet Elerrina ČLP/CCR/222 Berková Dagmar psi třída mladých Curly Coated Retriever V1, CAJC, VSVM
575 Corry z Ledenických zahrad ČLP/CCR/219 Šeráková Lucie feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC
576 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Ing. Alena feny třída pracovní Curly Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB
577 Arny Jackie´s dream ČLP/FCR/4250 Pokorná Hana psi třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
578 Bagheera Velvet Diamond ČLP/FCR/3907 Nešporová Jana psi třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, VSVM
579 Cyr od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/3999 Zelenková Markéta psi třída mladých Flat Coated Retriever V3
580 Dobby Alebasi Jílové ČLP/FCR/3894 Hrnčířová Martina psi třída mladých Flat Coated Retriever V4
581 Trouble Maker Black Brianta ČLP/FCR/4163 Hrubá Tereza psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
582 Akiro Nero Dolanská tlapka ČLP/FCR/3750 Křížová Barbora psi mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
583 Blue Eros od Černé perly ČLP/FCR/3876 Scheinpflugová Ivana psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
584 Ranger Black Brianta ČLP/FCR/3844 Sýkorová Eva psi mezitřída Flat Coated Retriever V3
585 Bandy Labský vítr ČLP/FCR/3282 Sedláková Petra psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
586 Ford Maverick Černá sluníčka ČLP/FCR/3516 Churáňová Jana psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
587 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV
588 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová Eva, Pokorná Jolana psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
589 Black Berry Tercius ČLP/FCR/2398 Pokorná Jolana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
590 Remington Sendero Susedalens ČLP/FCR/4217 Smutná Lenka psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
591 Art od Stříbrných rud ČLP/FCR/1643 Křížová Barbora psi třída veteránů Flat Coated Retriever V1
592 April Jackie´s dream ČLP/FCR/4256 Pokorná Hana feny třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
593 Darsy ze Starého Brázdima ČLP/FCR/4029 Čáp Kamil feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
594 Fleur De Lis Tercius ČLP/FCR/4067 Žampachová Eva, Šedivá Petra feny třída mladých Flat Coated Retriever V4
595 Gessye ze Strun ČLP/FCR/4071 Lhotová Martina feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, BOJ
596 Magic My Dreaming Of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3871 Kozmík Dalibor feny třída mladých Flat Coated Retriever V3
597 Silent Night Black Brianta ČLP/FCR/3965 Smutná Lenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
598 Priscilla Aknel Top ČLP/FCR/3856 Churáňová Jana, Vašíček Jaroslav feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
599 Renie Amyflatt Of Black Brianta ČLP/FCR/3851 Kotíková Petra feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
600 Ebony Kiss Bohemian Ariston ČLP/FCR/3711 Němcová Jitka feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
601 Oh la la Black Brianta ČLP/FCR/3448 Weissová Dagmar feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB
602 Cinderella Tercius ČLP/FCR 2846 Žampachová Eva feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
603 Debora Tercius ČLP/FCR/3250 Prokopová Zuzana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V3
604 Love Is All Around Black Brianta ČLP/FCR/3180 Pokorná Hana feny třída pracovní Flat Coated Retriever NENASTOUPIL
605 Rowena Black Brianta ČLP/FCR/3853 Nešporová Mgr.Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
606 Amy Černá sluníčka ČLP/FCR/1613 Churáňová Jana, Vašíček Jaroslav feny třída veteránů Flat Coated Retriever V2
607 Carnival Night Black Brianta ČLP/FCR/1449 Smutná Lenka feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
608 White Warrior Key Kelečský Poklad ČLP/CBR/1054 Kubelková Kateřina psi mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
609 Hippy Jack Libami ČLP/CBR/916 Vrzalová Kateřina psi třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
610 Ches-Shores Geronimo ČLP/CBR/1037 Hůzlová Zdeňka psi třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
611 Angiee od Hošťálky ČLP/CBR/1078 Kuchařová Jana, Ingr David feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever V2, RES. CAC
612 X' Mas Xanthiphe Kelečský poklad ČLP/CBR/1115 Nováčková Taťána feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
613 Karo Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/1050 Brát Jan feny třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
614 Cora Aschinta Libami ČLP/CBR/665 Hůzlová Zdeňka feny třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VSV, BOB
615 Akia of Anthony Be-Enki ČLP/KOO/64 Burešová Petra psi třída pracovní Kooikerhondje V1, CAC, VSVM, BOB
616 Acy von Czech Meran ČLP/KOO/72 Zimenová Irena feny třída otevřená Kooikerhondje V1, CAC
617 Artemis Bela z Letné ČLP/KOO/48 Hřebíčková Iva feny třída vítězů Kooikerhondje V1, CAC, VSV
618 Armant Rose z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29316 Jelínková Jana psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
619 Cador of Cornwall Caniwerglis ČLP/LR/29524 Houbová Dana psi třída mladých Labradorský retriever V2
620 G. Amanardis z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29349 Daňková Věra psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
621 Percy Bohemia Angel ČLP/LR/29087 Malý Tomáš psi třída mladých Labradorský retriever VD3
622 Ultimo Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/29364 Hulinová Barbora psi třída mladých Labradorský retriever VD4
623 Your Favourite Royal Standard ČLP/LR/28794 Stryjová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, BOJ
624 Loki z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/28734 Bužek Kamil psi mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
625 Džedhory Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/28484 Kopáčková Renata psi mezitřída Labradorský retriever VD4
626 Lee Grand Sarblet ČLP/LR/28644 Šihor David psi mezitřída Labradorský retriever V2, RES. CAC
627 Lumberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi mezitřída Labradorský retriever V3
628 Envoy Enthony Belle Moravia ČLP/LR/27712 Múčka Jan psi třída otevřená Labradorský retriever D
629 Handy Hedgehog of Bohemia Bras ČLP/LR/27093 Krutská Alena psi třída otevřená Labradorský retriever NENASTOUPIL
630 Chasseur-Bombardier Bohemia Bras ČLP/LR/27762 Petříček Jiří psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
631 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi třída otevřená Labradorský retriever VD4
632 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159/2011 Vlnová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever V3
633 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
634 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi třída pracovní Labradorský retriever V3
635 Barney Star Horské vršky ČLP/LR/26923 Pacholíkova Irena psi třída pracovní Labradorský retriever V
636 Fair Magic Sea Dream Essention of Life ČLP/LR/27768 Pražan Petr psi třída pracovní Labradorský retriever V4
637 Chat Botté Bohemia Bras ČLP/LR/27763 Hauserová Iveta psi třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
638 Nebthet z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26178 Růžičková Daniela psi třída pracovní Labradorský retriever V
639 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová, DiS. Petra psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC, VSV
640 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
641 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Krutská Alena psi třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
642 Replay I Kowalski ČLP/LR/29459 Šiplová Alena psi třída vítězů Labradorský retriever V4
643 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Vrchotová Dagmar, Vrchota Tomáš psi třída vítězů Labradorský retriever V3
644 Dream About Royal Glade Sunshine Life PKR. VIII 31626 Brablíkovi Alexandra a Petr feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
645 Fleuer-De-Lis Dominus Moravia ČLP/LR/29602 Janotová Irena, Tamášová Hana feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
646 Jasmin z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29723 Pryl Karel, Brychtová Vladimíra feny třída dorostu Labradorský retriever VN3
647 Action Ariette Of Galgaris ČLP/LR/28956 Daňková Věra feny třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
648 Aghata Tricolor of Czechomor ČLP/LR/29493 Urban Lukáš, Šantavá Žaneta feny třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
649 Amy Tiffany-dog ČLP/LR/29198 Novotný Miroslav feny třída mladých Labradorský retriever VD
650 Andy Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/29495 Košnarová Andrea feny třída mladých Labradorský retriever VD
651 Annie Tiffany-dog ČLP/LR/29199 Rubič Stipo feny třída mladých Labradorský retriever V2
652 Blueberry Benison ČLP/LR/29213 Crha Miroslav feny třída mladých Labradorský retriever V4
653 Bublle My Star Royal Standard ČLP/LR/29179 Fialová Martina feny třída mladých Labradorský retriever VD
654 Elizabeth Enjoy of Dashby ČLP/LR/29228 Götzová Dagmar feny třída mladých Labradorský retriever VD
655 Hathor Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29359 Horká Michaela, Laňka Láďa feny třída mladých Labradorský retriever V3
656 Heket Cherry Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29361 Kafková Jiřina feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC
657 Proxima Sally Star Bohemia Angel ČLP/LR/29091 Daňková Věra feny třída mladých Labradorský retriever VD
658 Collet Amazing Frace ČLP/LR/28874 Červinková Petra feny mezitřída Labradorský retriever VD
659 Elody Beauty of Bohemia ČLP/LR/28639 Pelikán Richard feny mezitřída Labradorský retriever VD
660 Happy Bella Lucka Honey ČLP/LR/28536 Votrubcovi MIchal a Lucie feny mezitřída Labradorský retriever VD
661 Jenny Joy Tetrevi dvur ČLP/LR/28544 Krásová Kateřina feny mezitřída Labradorský retriever V4
662 Lara z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/28736 Brom Jan feny mezitřída Labradorský retriever V2, RES. CAC
663 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/28738 Pišnová Hana feny mezitřída Labradorský retriever V3
664 Tessie Libošovská blata ČLP/LR/28767 Jedličkovi Denisa a Karel feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
665 Cassandra Beauty of Bohemia ČLP/LR/26753 Miroslav Kotouček feny třída otevřená Labradorský retriever VD
666 Comtessa. Dominus Moravia ČLP/LR/27634 Tamášová Hana feny třída otevřená Labradorský retriever V4
667 Connie Tristana Bohemia ČLP/LR/28213 Kalhousovi Dana a Josef feny třída otevřená Labradorský retriever VD
668 Cherub Cindy z Bohyně lovu ČLP/LR/25571 Kafková Jiřina feny třída otevřená Labradorský retriever V3
669 Jerrabomberra of Bohemia Bras ČLP/LR/28281 Krutská Alena feny třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
670 Madame Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/27320 Brablíkovi Alexandra a Petr, Brablík Petr feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC, VSV, BOB
671 Bonny Liz Horské vršky ČLP/LR/26924 Pacholíkova Irena feny třída pracovní Labradorský retriever VD
672 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny třída pracovní Labradorský retriever V3
673 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
674 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Wolf Tomáš, Jánská Katarína feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
675 Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27043 Šindlerová Zuzana feny třída pracovní Labradorský retriever V4
676 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena feny třída vítězů Labradorský retriever NENASTOUPIL
677 Fair Sea Moon Pearl Essention of Life ČLP/LR/27774 Pražan Petr feny třída vítězů Labradorský retriever V3
678 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558/2013 MUDr. Vrzalová Kateřina feny třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
679 Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27037 Šindlerová Zuzana feny třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
680 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
681 Jasper vom Herzrain ČLP/NK/4148 Pešová Iveta psi třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, VSVM
682 Ares od Šrámoty ČLP/NK/3773 Pěnkava Martin psi mezitřída Německý křepelák V1, CAC
683 Alf Bohemia Jewellery ČLP/NK/3615/2013 Golinovská Petra psi třída otevřená Německý křepelák V1, CAC, VSV
684 Bret z Petrovských Hájů ČLP/NK/3201 Kejval Karel psi třída pracovní Německý křepelák V1, CAC
685 Ambra Axally ČLP/NK/4047 Velebová Marcela feny třída mladých Německý křepelák VD2
686 Ari z Polesí Bor ČLP/NK/3890 Kratochvíl Milan feny třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, VSVM
687 Cara z Kakosova statku ČLP/NK/4032 Razima Jan feny třída mladých Německý křepelák NENASTOUPIL
688 Beryl Bohemia Jewellery ČLP/NK/3863 Golinovská Petra feny mezitřída Německý křepelák VD1
689 Bessi z Javorového vrchu- Beskyd ČLP/NK/3745 Brnovjak Milan feny třída pracovní Německý křepelák V1, CAC, VSV, BOB
690 Mäkiharjun Finnish Flash ČLP/NSR/919 Korda František psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, VSVM, BOJ
691 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV, BOB
692 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV
693 Ailin Grace Red Treasure ČLP/NSR/677 Furáková Lenka feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
694 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, BOV
695 Eldorado Jemalle ČLP/PVP/386 Markovičová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC, BOJ
696 Energic Spirit Jemalle ČLP/PVP/387 Markovičová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V2
697 Harry Potter z Kasétek ČLP/PVP/321 Podveská Kateřina psi mezitřída Portugalský vodní pes V2, RES. CAC
698 Swing When You Win Katajakonnun ČLP/PVP/335 Vazdová Pavlína psi mezitřída Portugalský vodní pes V1, CAC
699 Glimmer Of Hope z Kasétek ČLP/PVP/265 Baumrukrová Šárka psi třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV, BOB
700 Everybody Loves Me Jemalle ČLP/PVP/395 Markovičová Lenka feny třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC, VSVM
701 Heuréka z Kasétek ČLP/PVP/326 Podveská Kateřina feny mezitřída Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV
702 Cintie Černý diamant ČLP/PVP/294 Kučerová Marie feny třída otevřená Portugalský vodní pes V1
703 Frenn Boysson Bohemia ČLP/SS/35 Klein Michal feny třída mladých Sussex španěl NENASTOUPIL
704 Meoquanee of Yachtman´s Lodge ČLP/SS/32 Klein Michal feny mezitřída Sussex španěl NENASTOUPIL
705 Aristo Jankina záhrada SPKP 1287 Olešanská Katarína psi třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, BOJ
706 Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 Brixí Zuzana psi třída mladých Welššpringršpaněl V2
707 Irwin Merylic ČLP/WSS/4875 Uhrová Mgr. Marie psi třída mladých Welššpringršpaněl V3
708 Iskar Merylic ČLP/WSS/4876 Horová Eva psi třída mladých Welššpringršpaněl V4
709 Odys od Jaslůvky ČLP/WSS/4868 Janková Tereza psi třída mladých Welššpringršpaněl VD
710 Oliver od Jaslůvky ČLP/WSS/4869 Kubinec Jaroslav psi třída mladých Welššpringršpaněl V
711 Through The Fire Eastfarm´s ČLP/WSS/4920 Zemánek Bohuslav psi třída mladých Welššpringršpaněl V
712 Isaak Z Ohrádek ČLP/WSS/4796 Plaček Petr, Kusáková Marcela psi mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
713 Alvin Králův hrádek ČLP/WSS/4733 Tereza Tinglová Jan Pác, Tinglová Tereza psi třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC
714 Jeremy Jeff Ivančice ČLP/WSS/4716 Maršálek Ladislav psi třída otevřená Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
715 Mates od Jaslůvky ČLP/WSS/4644 Kubinec Jaroslav psi třída otevřená Welššpringršpaněl VD2
716 Fellow Aspero Minebea ČLP/WSS/4731 Nohýnková Lucie psi třída pracovní Welššpringršpaněl V2
717 Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
718 Janek od Jaslůvky ČLP/WSS/4373 Heidefors Eva psi třída vítězů Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
719 Mariusz S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 Samsel Jagoda psi třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV
720 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 Uhrová Mgr. Marie psi třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV
721 Ashley Jankina zahrada SPKP 1288 Janek Ľudovít a Jana feny třída mladých Welššpringršpaněl VD3
722 Filly od Rychnova ČLP/WSS/4864 Komárek Antonín feny třída mladých Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
723 Héra Brixi´s Pride ČLP/WSS/4893 Brixí Zuzana feny třída mladých Welššpringršpaněl V2
724 Otylka od Jaslůvky ČLP/WSS/4873 Vodáková Pospíšilová, Ing. Dana feny třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC
725 Isabelle z Ohrádek ČLP/WSS/4803 Plašek Karol feny mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
726 Arina Kralův hrádek ČLP/WSS/4738 Tinglová Tereza feny třída otevřená Welššpringršpaněl VD4
727 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová Dana, Vodák Marian feny třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV, BOB
728 Nora od Jaslůvky ČLP/WSS/4784 Krauzovič Jiří feny třída otevřená Welššpringršpaněl V3
729 Zara Jankina zahrada SPKP 1253 Janek Ľudovít a Jana feny třída otevřená Welššpringršpaněl V4
730 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová MUDr. Ilona feny třída pracovní Welššpringršpaněl V2, RES. CAC
731 Sabrina Jankina záhrada SPKP 1111/00 Ľudovít Janek feny třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
732 Gladys Merylic ČLP/WSS/4565 Uhrová Mgr. Marie feny třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC
733 Uršula Jankina zahrada SPKP 1159 Janek Ľudovít a Jana feny třída vítězů Welššpringršpaněl V2
734 Baddy from Black Gully ČLP/GR/17083 Sedláková Jitka psi třída dorostu Zlatý retriever NENASTOUPIL
735 Cheek To Cheek Jack The Bear ČLP/GR/17107 Břízová Barbora psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
736 Caesar Evigold ČLP/GR/16522 Vlčková Hana psi třída mladých Zlatý retriever V
737 Diamond Darwin Golden Martha ČLP/GR/16587 Tomanová Sandra psi třída mladých Zlatý retriever V3
738 Diamond Destiny Golden Martha ČLP/GR/16589 Jůzlová Jana psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, BOJ
739 Farys z Botičských Meandrů ČLP/GR/16618 Škopek Václav psi třída mladých Zlatý retriever V
740 Godrrick z Liblických rákosin ČLP/GR/16798 Haklová Lenka, Haklová Dominika psi třída mladých Zlatý retriever V
741 Jazz Du Pays Sauvage ČLP/GR/17027 Bohdálková Andrea psi třída mladých Zlatý retriever V2
742 Kiss the Frog Rusty Love ČLP/GR/16867 Vanišová Lucie psi třída mladých Zlatý retriever V4
743 Divine Faithfulness Touch of Heaven ČLP/GR/16310 Němcová Magdalena psi mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
744 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
745 Charly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi mezitřída Zlatý retriever V
746 Chip Chlupaté štěstí ČLP/GR/16446 Berounská Kateřina psi mezitřída Zlatý retriever NEPOSOUZEN
747 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold ČLP/GR/16353 Míšek Pavel, Míšková Petra psi mezitřída Zlatý retriever V4
748 Oryn Boddy Artemis Gold ČLP/GR/16356 Čadková Ivana psi mezitřída Zlatý retriever V3
749 Acapulco de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15658 Kučera Bohumil psi třída otevřená Zlatý retriever V3
750 Alcoy de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15659 Kolouchová Skarlet psi třída otevřená Zlatý retriever V4
751 Iker Du Bois De La Rayere ČLP/GR/16189 Šimůnková Michaela psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
752 Lord Wizard Nenuoramos ČLP/GR/16101 Kučerová Ivana, Hubíková Eva psi třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
753 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída pracovní Zlatý retriever V4
754 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC, VSV
755 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie, Mach Jaroslav psi třída pracovní Zlatý retriever V
756 Don Douglas Z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
757 Don Pepper Zlatá kudrnka ČLP/GR/14225 Kondělková Lucie psi třída pracovní Zlatý retriever V3
758 Heart of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečková Andrea, Tomeček Milan psi třída pracovní Zlatý retriever NENASTOUPIL
759 Like A Hurricane Little Violet´s ČLP/GR/16281 Kozlová Lucie psi třída pracovní Zlatý retriever V
760 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi třída vítězů Zlatý retriever V2, RES. CAC
761 Bouwen Z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi třída vítězů Zlatý retriever V4
762 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever V
763 EnRico z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Rohan Milan psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
764 Zephyr Golden Erinor ČLP/GR/15828 Plachý Tomáš psi třída vítězů Zlatý retriever V3
765 Amor Bismilláhi ČLP/GR/8918 Kolečárová Mgr. Kateřina psi třída veteránů Zlatý retriever V3
766 Fabio Junior Mahikan ČLP/GR/10982 Haklová Lenka psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
767 Gucci z Dražovského hájku ČLP/GR/9441 Janská Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V4
768 Kerry Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684/2008 Nollová Iva psi třída veteránů Zlatý retriever V2
769 Blueberry Jackie´s dream ČLP/GR/17154 Pokorná Hana feny třída štěňat Zlatý retriever VN2
770 Dream Domenika Evigold ČLP/GR/17168 Tíkalová Zuzana feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
771 Dream Rose Evigold ČLP/GR/17169 Mašterová Jana feny třída štěňat Zlatý retriever NENASTOUPIL
772 Ellie z Karpentné ČLP/GR/17135 Kučerová Ivana feny třída štěňat Zlatý retriever VN3
773 Ester z Karpentné ČLP/GR/17138 Šebek Petr, Šebková Jana feny třída štěňat Zlatý retriever VN4
774 Arwen Kürbis z Bonifácova ČLP/GR/16647 Pipková Jaroslava feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC
775 Bueno de Barbara Evening Melody ČLP/GR/16715 Špottová Romana feny třída mladých Zlatý retriever V
776 Darsy od Zlaté Delfi ČLP/GR/16697 Tišer Radovan feny třída mladých Zlatý retriever V2
777 Drnda od Zlaté Delfi ČLP/GR/16699 Turinská Sylva, Turinský Matyáš feny třída mladých Zlatý retriever V
778 Ester Anna z Těšenovských luk ČLP/GR/16858 Pípal Jiří feny třída mladých Zlatý retriever V
779 Hillary Queen Gold heart ČLP/GR/16649 Kaplánek Milan feny třída mladých Zlatý retriever V
780 Channel Chlupaté štěstí ČLP/GR/16450 Hubáčková Michaela feny třída mladých Zlatý retriever V
781 Ideal Fantasy Astral Sky ČLP/GR/16890 Nohavicová Eva feny třída mladých Zlatý retriever VD
782 Jackie od Hradu Veveří ČLP/GR/16670 Němcová Soňa feny třída mladých Zlatý retriever V
783 Jako´s Treat Me Kindly ČLP/GR/16846 Šimůnková Michaela feny třída mladých Zlatý retriever V
784 Jezinka Chlupaté štěstí ČLP/GR/16927 Zavadilová Marta feny třída mladých Zlatý retriever V
785 Journey to Happines Famous Gold ČLP/GR/16693 Turková Dáša feny třída mladých Zlatý retriever V4
786 Joy Of The Journey Lively Golden ČLP/GR/17013 Listopadová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
787 Time for Team Play Evidog SPKP 2957 Hubíková Eva, Siková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V3
788 Ulla z Měsíčních plání ČLP/GR/16437 Soukupová Blanka feny třída mladých Zlatý retriever V
789 Christine Chlupaté štěstí ČLP/GR/16455 Drahota Jiří feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC, VSV, BOB, BIS, SuperBIS
790 Barkasa Barking love ČLP/GR/16463 Moricová Ilona feny mezitřída Zlatý retriever V4
791 Claudia Love Golden Martha ČLP/GR/16054 Králová Dana feny mezitřída Zlatý retriever VD
792 I´m Golden Cheer of Famous Gold ČLP/GR/16382 Škarvadová Olga feny mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
793 Pinia Rozmachany Ogon ČLP/GR/16610 SVOREŇOVÁ ZDENKA MVDr. feny mezitřída Zlatý retriever NENASTOUPIL
794 Souvenir fleur de Jasmin ČLP/GR/16584 Zimová Ivana feny mezitřída Zlatý retriever V3
795 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661 Řehoř Michal feny třída otevřená Zlatý retriever V
796 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny třída otevřená Zlatý retriever V
797 Amazonka de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15665 Králíček Robert feny třída otevřená Zlatý retriever VD
798 April z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová ing. Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
799 Casey od Zlaté Delfi ČLP/GR/15577 Bílá Nikola feny třída otevřená Zlatý retriever V3
800 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289 Antoš Jaromír, Hubíkovy Eva a Veronika feny třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
801 Ditta Angel Shadow ČLP/GR/14743 Listopadová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever V4
802 Everlasting Love Flores Vitae ČLP/GR/15791 Hubíková Eva, Hubíková Veronika feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
803 Heidi Bismilláhi ČLP/GR/15644 Kolečárová Mgr. Kateřina feny třída otevřená Zlatý retriever V
804 Airin z Maletických luk ČLP/GR/15488 Kašparová Veronika feny třída pracovní Zlatý retriever VD
805 Beau Rose Préma Shanti Navaro ČLP/GR/15574 Nohavicová Eva feny třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
806 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída pracovní Zlatý retriever V3
807 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13474 Škarvadová Olga feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
808 Anabella od Úpatí Spáleníku ČLP/GR/15169 Vacková Iva feny třída vítězů Zlatý retriever V4
809 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída vítězů Zlatý retriever V2, RES. CAC
810 Chance od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny třída vítězů Zlatý retriever V3
811 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana, Maříková Iva feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
812 Blue Bell Beauty from Czech ČLP/GR/10740 Němcová Magdalena feny třída veteránů Zlatý retriever V2
813 Caira Andros Aurea Rosa ČLP/GR/8600 Němcová Soňa feny třída veteránů Zlatý retriever V3
814 Rain Or Shine Pinkerly ČLP/GR/13186 Hubíková Eva, Hubíková Veronika feny třída veteránů Zlatý retriever V1
815 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever V4

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

zpět na úvod