Klubová výstava slídičů a vodních psů Náměšť na Hané 28. a 29. 7.2018 - výsledky

28. 7. 2018

<
č.plemenopohlavítřídahodnoceníjméhoRegNrnar.otecmatkachovatelmajitel
1 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída mladých V1,CAJC, Klubový vítěz mladých Gentle Giant Black Petrs ČLP/AC/38525 3.5.2017 Zephyr Black Petrs Needs A Chance Black Petrs Studeník Petr Studeník Petr
2 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi mezitřída V1,CAC Gavriil Andraste ČLP/AC/38454 20.3.2017 Knights Quest Wightroche Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana
3 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi mezitřída V2,res CAC Toby od Bukové studánky ČLP/AC/38253 6.8.2016 Hamilton de l'Orme A Lieue Isha od Bukové studánky Maršíková Iva Kudlová Jitka
4 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída otevřená V1,CAC Ernest z Ořechového vrchu ČLP/AC/38211 17.7.2016 Cristmas Knight Sorcery´s Cecilie z Ořechového vrchu Nossbergrová Hana Nossbergrová Hana
5 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída pracovní V1,CAC,Klubový vítěz, BOS April Joke Black Petrs ČLP/AC/38088 28.4.2016 Princ Tobias Od Bukové studánky Needs a Chance Black Petrs Studeník Petr Kocmanová Aneta
6 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída vítězů V1,CAC Xixao Z Chalupecké louky ČLP/AC/37721 14.6.2015 Fly With Seagulls Lochranza Ich. Balantine Tarakim Kubíková Milada Dorschnerová Lenka
7 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída veteránů V1 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 15.12.2009 Black Petrs Doubtless Dona Rafaella z Vejminku Dvořáková Martina Dvořáková Martina
8 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída dorostu VN1 Kleophinne Royal Antidotum PKR.VIII-37081 15.11.2017 BRUCE Tarakim Fantaghirro Royal Antidotum Bukowska Anna Bukowska Agata
9 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V1,CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ,BOB Giana Black Petrs ČLP/AC/38528 3.5.2017 Zephyr Black Petrs Needs A Chance Black Petrs Studeník Petr Studeník Petr
10 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V Habanka z Bojnických údolov SPKP 2431 10.4.2017 GRAND Sant Tulip OCTAVIA Black Petrs Levický Pavol Čajková Markéta
11 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V3 Hanka z Bojnických údolov ČLP/AC/38747 10.4.2017 Grand Sant Tulip Octavia Black Petrs Levický Pavol Jakubec Antonín
12 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V4 Honolulu Andraste ČLP/AC/38670 8.10.2017 Bucifal Andraste Agnes Andraste Najmanová Ivana Najmanová Ivana
13 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V2 Whitney Sant Tulip ČLP/AC/38577 11.6.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Wirgie Sant Tulip Konečná Drahomíra Konečná Drahomíra
14 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny mezitřída V1,CAC Fira Black Petrs ČLP/AC/38490 10.4.2017 Janik Black Petrs Pharia Black Petrs Studeník Petr Maněk Petr
15 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny mezitřída V2,res CAC Kiss For Me from Moonlight Valley ČLP/AC/38363 25.11.2016 Xixao Z Chalupecké louky I´m Here For You From Moonlight Valley Dorschnerová Lenka Dorschnerová Lenka
16 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída otevřená V2,res CAC Franceska Andraste ČLP/AC/38033 6.4.2016 Bucifal Andraste Jenny z Chalupecké louky Najmanová Ivana Kořínková Alena
17 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída otevřená V1,CAC Zaza z Vejminku ČLP/AC/37598 23.3.2015 Bastien z Vejminku Jakarta z Vejminku Šulcek Pavel Dvořáková Martina
18 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída pracovní V2,res CAC Eila Andraste ČLP/AC/37824 28.9.2015 Beauty Spot Faledo Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana
19 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída pracovní V1,CAC Inexis Schönez ČLP/AC/38164 19.6.2016 Knights Quest Wightroche Frappe Schönez Schönigerová Zoja Schönigerová Zoja
20 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz Xisa z Chalupecké louky ČLP/AC/37726 14.6.2015 Fly With Seagulls Lochranza Balantine Tarakim Kubíková Milada Kubíková Milada
21 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída čestná V1 Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623 3.4.2011 King of Hearts Made in Austria Anny z Ořechového vrchu Nossbergrová Hana Nossbergrová Hana
22 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída mladých VD2 Snoopy Golden Janyt ČLP/AC/38595 11.6.2017 Vigorrus Velvet Goldmine Charming Black Jenny Trnková Lucie Ottmárová Katarína
23 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída mladých V1,CAJC X-Clusive Sant Tulip ČLP/AC/38604 21.6.2017 In The Mood For Love Francini's Princess Sant Tulip Konečná Drahomíra Konečná Drahomíra
24 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída pracovní V1,CAC Dustin z Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 18.7.2013 Yoshi Black Dream Marcato Line Berenika z Ořechového vrchu Nossbergrová Hana Nossbergrová Hana
25 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída vítězů V1,CAC Velvet Goldmine Vigorrus ČLP/AC/38209 12.11.2015 Quintus Flyers Teenage Rockstar Vigorrus Borodina Tamara Maršíková Iva
26 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída dorostu VN2 Debi Z Dřinoveho kopce ČLP/AC/38688 5.11.2017 Lexus Z Bukove studanky Anny Z Dřinoveho kopce Sedlak Aleš Lukuvková Daniela
27 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída dorostu VN1 Rose Kalimero Rosmery ČLP/AC/38728 12.12.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Katy Perry Rosmery Kašpar Miloš Markupovi Lucie a Jan
28 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída mladých VD2 Angi od Weischki ČLP/AC/38496 14.4.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Vanilla Sant Tulip Hronková Švecová Marcela Hronková Eva
29 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída mladých V1 Fleur Frenciss Golden Bertramka ČLP/AC/38521 13.5.2017 Rob of Resmery Natally Black Rosmery Černá Magdalena Černá Magdalena
30 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny mezitřída V1,CAC Tara od Bukové studánky ČLP/AC/38255 6.8.2016 Hamilton De L´Orme A Lieue Isha od Bukové studánky Maršíková Iva Maršíková Iva
31 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída otevřená VD1 Divine Black Petrs ČLP/AC/38345 30.11.2016 Gordy Black Petrs Zero Chance Black Petrs Nepožitek Miloslav Nepožitek Miloslav
32 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých V1,CAJC Barnabáš Star of Moravia ČLP/AC/38675 11.10.2017 Dandy's Falco Drycastle Wictorie z Hořenuše Janků Dana Janků Dana
33 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých V2 Benjamin Star of Moravia ČLP/AC/38674 11.10.2017 Drycastle Dandy's Falco Wictorie Z Hořenuše Janků Dana Mikolajczyková Dana
34 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých nenastoupil Edward Blatov Junior ČLP/AC/38533 2.5.2017 Charron Black Petrs Alpha Blatov Junior Smrž Josef Smrž Josef
35 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých VD Zap pod Ořechem ČLP/AC/38638 31.7.2017 Quentin Skar-Line Colour Range Sofi pod Ořechem Gregor Vlastimil Gregor Vlastimil
36 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi mezitřída V1,CAC Carolo Inmensa belleza ČLP/AC/38246 13.8.2016 Brave heart Inmensa belleza Coccinella Divus Donum Žídková Daniela Žídková Daniela
37 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída otevřená V1,CAC Brave heart Inmensa belleza ČLP/AC/37387 31.8.2014 Sunny Afternoon Nickel And Dimes Gvendolin Black Petrs Květoňová Blahová Monika Blahová Monika
38 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída otevřená V2,res CAC WINTER DAY Perfect Partner ČLP/AC/38274 5.1.2016 Milky Way Manaca´s Thrilled To Bits Manaca´s Piechocka Katarzyna Šerudová Michaela
39 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída pracovní V1,CAC Conny Orange Star Orange Star ČLP/AC/37121 26.2.2014 Zak Skar-Line Colour Range Skar-Line Colour Range Albee Orange Star Orange Star Doubravská Iveta Blažková Soňa
40 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů V1,CAC Creama Al Limoncello Sirrah Shine ČLP/AC/36517 21.1.2013 Lester Black Petrs Kráska z Karamelu Brakemon Šerudová Michaela Šerudová Michaela
41 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů V2,res CAC Phoenix z Horní Lipky ČLP/AC/37458 7.10.2014 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír Channel Horní Lipky Švancarová Jana Švancarová Jana
42 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída štěňat VN1 Delicate rouse Inmensa belleza ČLP/AC/38837 17.3.2018 Aiwin Inmensa belleza Blue princess Inmensa belleza Blahová Monika Dolinková Jana
43 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých VD3 Bella Star of Moravia ČLP/AC/38677 11.10.2017 Dandy's Falco Drycastle Wictorie z Hořenuše Janků Dana Janků Dana
44 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých VD4 Bony pod Ořechem ČLP/AC/38692 1.10.2017 Dominant Drycastle Dandy´s Betty pod Ořechem Gregor Vlastimil Gregor Vlastimil
45 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých V1,CAJC Flaya Sirrah Shine ČLP/AC/38592 13.6.2017 Rancecraig Roulettte Rancecraig Cannella Dolce Sirrah Shine Sirrah Shine Šerudová Michaela Hakalová Lenka
46 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých V2 Zahircocker Dream Team Whoopi Goldberg ČLP/AC/38720 26.7.2017 Choco Chocolate Francini´s Maddie Claybourne Zahircocker Dream Team Ferrara Alessandra Švancarová Jana
47 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny mezitřída V1,CAC Keep Your Heart of Pearl Lagoon ČLP/AC/38485 15.11.2016 Bolt From The Blue Lindridge Nihil Novi Izomer Káldiné Szakács Annamária Švancarová Jana
48 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny mezitřída nenastoupil Lynnda z Blatova ČLP/AC/38386 31.12.2016 Gran Torino Gardenstone Céline z Blatova Smržová Dana Smržová Dana
49 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída otevřená V1,CAC Eloine Sirrah Shine ČLP/AC/37852 28.8.2015 Silver Spur Glowhill Canella Dolce Sirrah Shine Šerudová Michaela Šerudová Michaela
50 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída otevřená V2 Evellien Sirrah Shine ČLP/AC/37853 28.8.2015 Glowhill Silver Spur Cannella Dolce Sirrah Shine Šerudová Mgr. Michaela Vaníčková Irena
51 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída pracovní V3 Amazing Story Perfekt Partner ČLP/AC/38193 26.3.2016 Bencleuch Breakdence Love Story Perfekt Partner Piechocka Katarzyna Doubravská Iveta
52 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída pracovní V1,CAC Billie Jean Inmensa belleza ČLP/AC/37388 31.8.2014 Sunny Afternoon Nickel And Dimes Gvendolin Black Petrs Blahová Monika Wozniaková Lucie
53 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída pracovní V2,res CAC Carmencita Inmensa belleza ČLP/AC/38248 13.8.2016 Brave heart Inmensa belleza Coccinella Divus Donum Blahová Monika Blahová Monika
54 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída vítězů V1,CAC Cannella Dolce Sirrah Shine ČLP/AC/36521 21.1.2013 Lester Black Petrs Kráska z Karamelu Brakemon Šerudová Michaela Šerudová Michaela
55 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída vítězů nenastoupil Céline z Blatova ČLP/AC/37046 15.12.2013 Simon z Blatova Andressa von Schloss Helenstein Smržová Dana Smržová Dana
56 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída veteránů V1,BOV Albee Orange Star ČLP/AC/34321 19.11.2008 Leading-Light Phenomenan Phenomenan Orange Star Skar-Line Colour Range Skar-Line Doubravská Iveta Doubravská Iveta
57 Anglický špringr španěl psi třída štěňat VN1 Cornelius Santo Buxusson ČLP/ASS/6966 1.3.2018 Law Suit Calvdale Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladka Martina Hladká Martina
58 Anglický špringr španěl psi třída dorostu VN1 Glamorly Ginnie The Pooh FI13665 22.11.2017 Mountjoy Scurry Simon Glamorly Golden Daydreams Hokkanen Antii Banaszak - Kulka Agnieszka
59 Anglický špringr španěl psi třída mladých V4 Enzo Black Pearl Veil ČLP/ASS/6998 10.6.2017 Foxberryhills Joy of Every Day Black Pearl Veil Aina Maltseva Alina Porubová Zuzana
60 Anglický špringr španěl psi třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých Ficus of Klamar garden ČLP/ASS/6872 24.7.2017 Plaiglen All That Jazz with Allenie Elodea of Klamar garden Děkánková Markéta Pešková Kateřina
61 Anglický špringr španěl psi třída mladých VD Mr Moto From Tamaam PRK.VIII-35937 1.3.2017 Incognito Tamaam Beresford Simple Pleasure Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
62 Anglický špringr španěl psi třída mladých V3 Tazz Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6895 20.8.2017 Beresford Wild West Hero Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Nevřelová Petra
63 Anglický špringr španěl psi třída mladých V2 Timy Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6894 20.8.2017 Wild West Hero Beresford Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Golinovská Petra
64 Anglický špringr španěl psi mezitřída VD1 Cameron z Čečole ČLP/ASS/6772 30.11.2016 Hubert z Větrné paseky Flora od Škrabalky Kunčar Zdeněk Hanuš Dušan
65 Anglický špringr španěl psi třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz Echinops of Klamar garden ČLP/ASS/6354 7.3.2014 Calvdale Zero To Hero Camelia of Klamar garden Děkánková Markéta Kadlecová Markéta
66 Anglický špringr španěl psi třída otevřená V2 Nathan zo Srnčej Doliny SPKP 1984 19.3.2016 Ginger Truffle Tamaan Chantal zo Srnčej Doliny Cigáň Viliam a Ivana Zádrapová Šárka
67 Anglický špringr španěl psi třída pracovní V1,CAC BACCARDI RAPHAEL Gabrettina ČLP/ASS/6472 7.11.2014 PURE GOLD Sieger's ANTONIA z Loňského léta Hollasová Martina Hollasová Martina
68 Anglický špringr španěl psi třída pracovní V2 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 5.1.2012 Justin Enjoy The World Alfalex Essey Bohemia Jewellery Kamińska Justyna Musil Petr
69 Anglický špringr španěl psi třída vítězů V1,CAC AUGUSTUS MAXIMILIAN Gabrettina ČLP/ASS/6199 18.1.2013 PURE GOLD Sieger's ANTONIA z Loňského léta Hollasová Martina Hollasová Martina
70 Anglický špringr španěl psi třída vítězů V2 Beresfrod Wild West Hero PKR.VIII-34812 12.4.2016 Forest Fruit From Tamaam To Beresford Beresford Guilty Pleasures Topliss Trudy Banaszak - Kulka Agnieszka
71 Anglický špringr španěl psipsi třída vítězů nenastoupil Z-Richard Ruthless ČMKU/ASS/6749 7.8.2016 Ballroom Blitz Roqfolly Ruthless Bridget z Zaglebia Madziová Eva Madziová Eva
72 Anglický špringr španěl psi třída veteránů V1, BOV, BOS Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833 8.5.2018 Maximum Effect Trollangens Fairy-Tale Alfalex Remma Riin Golinovská Petra
73 Anglický špringr španěl psi třída čestná V1 Cullen Dotty Dogs ČLP/ASS/6326 11.11.2013 Dexbenella Time To Dream Dexbenella Adored Aiven Rockdale Rockdale Stuchlíková Pavlína Stuchlíková Pavlína
74 Anglický špringr španěl feny třída štěňat VN1 Calla Lilly Buxusson ČLP/ASS/6967 1.3.2018 Law Suit Calvdale Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladká Martina Kašparová Veronika
75 Anglický špringr španěl feny třída štěňat N3 Gloria Dragons Manor ČLP/ASS/6959 28.3.2018 Forrest Dragons Manor Emma Dragons Manor Tetřevová Renáta Tetřevová Renáta
76 Anglický špringr španěl feny třída štěňat VN2 Gyda od Jakubského rybníka ČLP/ASS/6946 6.3.2018 Wild West Hero Beresford Eirlys od Jakubského rybníka Smutná Martina Krbová Vanesa
77 Anglický špringr španěl feny třída mladých V4 DOLPHINA FLEUR Gabrettina ČLP/ASS/6830 15.3.2017 WINCHESTER Mompesson ANNA AURELIA Gabrettina Hollasová Martina Hollasová Martina
78 Anglický špringr španěl feny třída mladých V3 Fittonia of Klamar garden ČLP/ASS/6876 24.7.2017 Plaiglen All That Jazz wtih Allenie Elodea of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
79 Anglický špringr španěl feny třída mladých VD Formia Dotty Dogs ČLP/ASS/6916 28.10.2017 Marcus od Stroupinského potoka Andorra Dotty Dogs Stuchlíková Pavlína Bočková Barbora
80 Anglický špringr španěl feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ Nasturcja Tamaam PKR.VIII-36477 5.7.2017 Beresford Wild West Hero Illumination Tamaam Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
81 Anglický špringr španěl feny třída mladých V2 Tessy Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6896 20.8.2017 Wild West Hero Beresford Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Golinovská Petra
82 Anglický špringr španěl feny mezitřída V1,CAC Icy Indira Rockdale ČLP/ASS/6818 28.12.2016 Cullen Dotty Dogs Celtic Caya Rockdale Bc.Michl Ladislav Stuchlíková Pavlína
83 Anglický špringr španěl feny třída otevřená V1,CAC CLEMENTINE COCCINELLE Gabrettina ČLP/ASS/6679 18.2.2016 CAVENDISH Mompesson ALBERTA VICTORIA Gabrettina Hollasová Martina Hollasová Martina
84 Anglický špringr španěl feny třída otevřená VD2 Ora Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6582 5.5.2015 Every Move You Make Avendesora Poland Casey Bohemia Jewellery Golinovská Petra Frýbová Jaroslava
85 Anglický špringr španěl feny třída otevřená nenastoupil Yohannah Ruthless ČMKU/ASS/6712 21.4.2016 Ballroom Blitz Roqfolly Ruthless Lucy z Zaglebia Madziová Eva Madziová Eva
86 Anglický špringr španěl feny třída pracovní V1,CAC Amaryllis Monroe Buxusson ČLP/ASS/6515 6.1.2015 Hugo Drax Roqfolly Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladká Martina Hladká Martina
87 Anglický špringr španěl feny třída pracovní VD3 Cita z Čečole ČLP/ASS/6779 30.11.2016 Hubert z Větrné paseky Flora od Škrabalky Kunčar Zdeněk Vařeková Ilona
88 Anglický špringr španěl feny třída pracovní VD2 Delia Dotty Dogs ČLP/ASS/6424 5.6.2014 Striker Mompesson Andorra Dotty Dogs Stuchlíková Pavlína Šejnohová Zdena
89 Anglický špringr španěl feny třída pracovní nenastoupil Eowyn Dragons Manor ČLP/ASS/6545 26.3.2015 Arthur King z Loňského léta Blair Witch Dragons Manor Tetřevová Renáta Tetřevová Renáta
90 Anglický špringr španěl feny třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz,BOB Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 7.3.2014 Calvdale Zero To Hero Camelia of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
91 Anglický špringr španěl feny třída vítězů V2,res CAC Illumination Tamaam PRK.VIII-31818 29.8.2014 Beresford Special Delivery Ginger Rogers Tamaam Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
92 Anglický špringr španěl feny třída veteránů V1 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 31.5.2010 Dream Wizard Winterwater Creek´s Begonia of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
93 Anglický špringr španěl feny třída čestná V1 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799 8.5.2010 Seventh Heaven Lordsett Arka z Lovoše Golinovská Petra Golinovská Petra
94 Anglický špringr španěl feny třída čestná V2 Victorious Mompesson ČLP/ASS/6158 24.7.2012 Royal Destiny Mompesson Celebrity Mompesson Jackson Robert & Frances Tetřevová Renáta
95 Kooikerhondje psi třída mladých V1,CAJC, Klubový vítěz mladých Alf from Hedgehog City ČLP/KOO/216 30.5.2017 Falco z Ploužnické stáje Acy von Czech Meran Zimenová Irena Pospíšková Jana
96 Kooikerhondje psi třída mladých VD2 Hidalgo Wild with Delight ČLP/KOO/249 25.7.2017 Akia of Anthony Be-Enki Butterfly Wild with Delight Ranná Diana Ranná Diana
97 Kooikerhondje psi mezitřída V1,CAC,Klubový vítěz Frodo Dog from Wonderland MET.Kooik39/17 22.12.2016 Baschkoś Kelvin Bohemia Regia Z Plouznice staje Szákácze Andrea Úlehlová Dagmar
98 Kooikerhondje psi mezitřída nenastoupil Chuan z Ploužnické stáje ČLP/KOO/185 3.9.2016 Doerak Achteraf Amazing Lonseme Funny Aiko Ploužnické stáje Bekrová Gabriela Sedláková Markéta
99 Kooikerhondje feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz maldých Adell od Jesenických pramenů ČLP/KOO/204 10.4.2017 Akia of Anthony Be-Enki Caliope z Ploužnické stáje Hinšt Radek Marešová Ivana
100 Kooikerhondje feny třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz Affinity Cassy de Diamond Koomet ČLP/KOO/153 26.1.2016 Akia of Anthony Be-Enki Afrodité Bela z Letné Seyfriedová Pavlína Seyfriedová Pavlína
101 Lagotto romagnolo psi třída štěňat VN2 San Giillio Solipse SPKP 298 5.3.2018 Romeo Gorska fantazja Gioia del Colle Solipse Kadnárová Jana Kadnárová Jana
102 Lagotto romagnolo psi třída štěňat VN1 Ti Amo Eros Solipse SPKP 315 26.3.2018 Big Spender Rozebottel´s Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
103 Lagotto romagnolo psi třída mladých V2 Attilio Angel Shadow ČLP/LGR/192 23.7.2017 Gleska For Real Solipse Donatella Di Cocco Zorvanová Kamila Kubátová Eva
104 Lagotto romagnolo psi třída mladých VD4 Dobby Riccio Angelo ČLP/LGR/184 3.6.2017 Esclusivo Gianni Solipse Azia Azia Šafaříková Jana Jonášová Miroslava
105 Lagotto romagnolo psi třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz maldých,BOJ Nuova Vita Solipse SPKP 235 21.5.2017 NEW ORLEANS IL Granaio Del Malatesta AMICA CARLA Luce del Sole Kadnárová Jana Forejtek Michael
106 Lagotto romagnolo psi třída mladých V3 Solipse Preziose Zaffiro ČLP/LGR/206 12.8.2017 Il Grananio Malatesta New Orleans Aquaterra dogs Amorina Kadnárová Jana Zátopková Michaela
107 Lagotto romagnolo psi mezitřída V1,CAC Dolce Vita Colombo Ze Sulické tvrze ČLP/LGR/118 12.8.2016 Picasso Picasso Angelus mei Dimurga Janická Stanislava Forejtková Sylva
108 Lagotto romagnolo psi mezitřída VD2 Laki's Pride Lamone at Solipse JR71658Lr 25.9.2016 Gleska For Real Coco Intch Munćan Lazar Kočandrlová Marie
109 Lagotto romagnolo psi třída otevřená V2,res CAC Gallio Bruno Solipse ČLP/LGR/154 14.3.2016 Gleska For Real Bambina Solipse Kadnárová Jana Nováková Markéta
110 Lagotto romagnolo psi třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz, BOB New Orleans Il Granaio dei Malatesta SPKP 197 23.4.2015 Dalmazio Il Granaio dei Malatesta Elisa Il Granaio dei Malatesta Benelli Monica Kadnárová Jana
111 Lagotto romagnolo psi třída vítězů V1,CAC Romeo Gorska fantazja SPKP 184 22.2.2016 Bosco Del Chantrel Ramona Gorska fantazja Radomska Beata Kadnárová Jana
112 Lagotto romagnolo psi třída čestná V1 Cioccolato Dolce Solipse CLP/LGR/49 28.6.2014 Adam Ocrina Emayisa Angelus Mei Kadnarova Jana Klimešová Lea
113 Lagotto romagnolo feny třída štěňat VN1 Ti Amo Laura Solipse SPKP 317 26.3.2018 Big Spender Rozebottel´s Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
114 Lagotto romagnolo feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých Alessandra Angel Shadow ČLP/LGR/193 23.7.2017 For Real Gleska Donatella Di Cocco Solipse Zorvanová, Ing. Kamila Zorvanová Kamila
115 Lagotto romagnolo feny třída mladých nenastoupil ANGIE Tonibell ČLP/LGR/165 18.5.2017 EROS Angelus mei NIKITA Bella Mia Chytilová Eva Chytilová Eva
116 Lagotto romagnolo feny mezitřída nenastoupil Deborah Lagott Angel Navajo ČLP/LGR/135 16.1.2017 Lord Nelson´s Willem Warg Lord Nelson´s Svala KRISTOVÁ Petra Mořkovská Marie
117 Lagotto romagnolo feny mezitřída V1,CAC MUSICA MAIRA Solipse ČLP/LGR/129 24.9.2016 ADAM Ocrina EMAYISA Angelus mei Kadnárová Jana Kubová Jana
118 Lagotto romagnolo feny třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz,BOS Fantastico O.Muti Solipse SPKP 158 11.10.2015 Zeus - Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
119 Lagotto romagnolo feny třída vítězů V1,CAC Gioia del Colle Solipse SPKP 175 14.3.2016 for Real Gleska Bambina Solipse Jana Kadnárová Kadnárová Jana
120 Německý křepelák psi třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ Dusty Bohemia Jewellery ČLP/NK/5035 15.6.2017 Sandor von der Sunnseit'n Beryl Bohemia Jewellery Golinovská Petra Krušová Iveta
121 Německý křepelák psi mezitřída V1,CAC Bak z Bílé vody ČLP/NK/4870 2.3.2017 Jasper vom Herzrain Jena Hunderlov Žůrek Vilém Stejskal Libor
122 Německý křepelák psi třída vítězů V1CAC,Klubový vítěz,BOB Ataman z Bílé Vody ČLP/NK/4475 8.2.2016 Chico Any-Bon Jena Hunderlov Žůrek Vilém Šihor David
123 Německý křepelák feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz maldých,BOS Aiša Velmar z Lukova ČLP/NK/4886 13.2.2017 Largo z Větrné paseky Ambra .Axally Velebová Marcela Velebová Marcela
124 Německý křepelák feny třída mladých nenastoupil Beatrix Jelení záře ČLP/NK/5096 24.8.2017 Dante vom Loch vom Loch Cita Kakosova statku Kameník Libor Dubenský Václav
125 Německý křepelák feny mezitřída VD1 Asta Velmar z Lukova ČLP/NK/4888 13.2.2017 Largo z Větrné paseky Ambra Axally Velebová Marcela Velebová Marcela
126 Portugalský vodní pes psi třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých Bubble Arlet Star ČLP/PVP/594 5.5.2017 Eldorado Jemalle Jemalle Corelle Wavy Cordata Cordata Tomcová Michaela Krankillová Adriana
127 Portugalský vodní pes psi mezitřída V1,CAC King From Sea z Kasétek ČLP/PVP/585 24.4.2017 Reel Life Black King Reel Life Estrella de Oro Portcolbone´s Portcolbone´s Podveská Kateřina Podveská Kateřina
128 Portugalský vodní pes psi třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz,BOB JWW´17 Balthazar Django Rei Pescador ČLP/PVP/525 5.6.2016 Go For Victory z Kasétek Arleta Černobílá elegance Hlavicová Milena Suchanová Blanka
129 Portugalský vodní pes psi třída veteránů V1,BOV Ikon´s Guinness Ikon´s ČLP/PVP/146 21.10.2009 Ikon Del Sur Makin Count Ikon Ikon All That N A Bag O chips Ikon Harding, U.S.A Lyle a Richard Mihulová Iveta
130 Portugalský vodní pes feny třída dorostu VN1 Sweet Obsession Fascinating Rhythm HR 10094 PPV 3.12.2017 Buick Roadmaster Sweet Obsession Charming Lady Sweet Obsession Kocifaj & Egic Sladana & Svetozar Tomcová Michaela
131 Portugalský vodní pes feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ Kiss From Me z Kasétek ČLP/PVP/586 24.4.2017 Reel Life Black King Reel Life Estrella de Oro Portcolbone´s Portcolbone´s Podveská Kateřina Podveská Kateřina
132 Portugalský vodní pes feny třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz Bohemia Princess Rei Pescador ČLP/PVP/527 5.6.2016 Go For Victory Kasétek Arleta Černobílá elegance Hlavicová Milena Ferková Lenka
133 Portugalský vodní pes feny třída otevřená V2,res CAC Chanel z Kasétek ČLP/PVP/438 20.2.2015 Go For Victory z Kasétek Portcolberne´s Estrella De Oro Podveská Kateřina Kolovratníková Lucie
134 Portugalský vodní pes feny třída vítězů nenastoupil Brilliance Of Stars Rei Pescador ČLP/PVP/526 5.6.2016 Go For Victory z Kasétek Arleta Černobílá elegance Hlavicová Milena Seberová Michaela
135 Portugalský vodní pes feny třída veteránů V1,BOS Estrella de Oro Port Colborne´s XE353650 15.3.2010 Black Galaxy Certificates Sea Air Certificates Ladd Sharon Ladd Podveská Kateřina
136 Sussex španěl psi třída dorostu VN1 Garry Boysson Bohemia ČLP/SS/38 2.11.2017 Daniel v.Rhijn's Van Rhijn Frenn Boysson Bohemia Boysson Bohemia Klein Michal Klein Michal
137 Sussex španěl psi třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz,BOB Daniel v.Rhijn´s ČLP/SS/36 7.5.2015 QUINTIC THE FARMER Leverkleurig IN EXCESS V.D.Golden Herriot Van Saarloss Chris Klein Michal
138 Španělský vodní pes psi třída mladých nenastoupil Hazelnut Wavelet SPKP 58 20.9.2017 Buen Amigo Perro De Agua Muffin De Valneboeiro Kyseľová Viktória Kyseľová Viktória
139 Španělský vodní pes psi třída otevřená V1,CAC Buen Amigo Perro de Agua ČLP/SVP/17 22.5.2014 Garrido The Sourannya Areta Bean Norteynada Juskuv Jozef Juskuvová Kateřina
140 Španělský vodní pes psi třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz Rayaragua Billabong SPKP 7 14.4.2012 Coco De La Galea Dolce Gabana Rayaragua Garcia Carral Oscar Kyseľová Viktória
141 Španělský vodní pes feny třída štěňat VN1 Ibiza Wavelet SPKP 71 28.2.2018 Billabong Rayaragua Delicatessa Wavelet Kyseľová Viktória Kyseľová Viktória
142 Španělský vodní pes feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ Guadiana Ginebra Bona Espero PRK.VIII-36659 22.2.2017 Buen Amigo Perro de Aqua Farfalla Bona Espero Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
143 Španělský vodní pes feny třída otevřená V1,CAC Delicatessa Wavelet SPKP 30 29.1.2015 Mahatma Gandhi De Los Cerros De Quinto Uvane De Valneboeiro Kyseľová Viktória Kyseľová Viktória
144 Španělský vodní pes feny třída vítězů V1,CAC,Klubový vítěz Farfalla Bona Espero PKR.VIII-32704 4.11.2014 Rayaragua Billabong Onda Bona Espero Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
145 Španělský vodní pes feny třída veteránů V1,BOV Aqua Canis Marinus PKR-VIII/20355 8.2.2007 Zorrazo Ufano Zorrazo Espinosa Rapp Anna Jakubas Zygmunt
146 Španělský vodní pes feny třída čestná V1 Onda Bona Espero PKR.VIII-28365 21.2.2012 Mingo I Del Rabadan Aqua Canis Marinus Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
147 Welššpringršpaněl psi třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých Idol Bohemia Clevis ČLP/WSS/5188 6.2.2017 Cherokee Brixi´s Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Dvořák Vladimír
148 Welššpringršpaněl psi mezitřída V1 Caspy Idol Bohemia ČLP/WSS/5185 6.2.2017 Cherokee Brixi's Pride Bereta Idol Bohemia Mácová Martina Mácová Martina
149 Welššpringršpaněl psi třída otevřená VD3 Atos Ninos Moravia ČLP/WSS/5135 27.6.2016 Gangsta Minebea Nina Seyles Vařeka Martin Kozlov Andrii
150 Welššpringršpaněl psi třída otevřená V1,CAC,Klubový vítěz, BOB Cedrik Idol Bohemia ČLP/WSS/5186 6.2.2017 Cherokee Brixi`s Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Pfauser Jan
151 Welššpringršpaněl psi třída otevřená VD2 Iskar Merylic ČLP/WSS/4876 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Mgr.Uhrová Marie Horová Eva
152 Welššpringršpaněl psi třída pracovní V2,res CAC Alvy z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5060 29.11.2015 Fellow Aspero Minebea Jane Elanor Ivančice Hendrych ing. Pavel Brunclík Tomáš
153 Welššpringršpaněl psi třída pracovní V3 Blues Bennet z Vršeckého lesíka ČLP/WSS/5106 19.4.2016 Bondy od Křetínky Dixie od Nežárecké tůně Kubíčková Eva Kubíček František
154 Welššpringršpaněl psi třída pracovní V1,CAC EASY VICTORY Adea PKR.VIII-34992 8.3.2016 TOP COLLECTION Hammalgardens SHADOW OF YOUR SMILE Eastfarm's Pietruszewska Renata Samsel Jagoda
155 Welššpringršpaněl psi třída pracovní V4 Gangsta Minebea ČLP/WSS/4732 3.10.2012 Pennylock Rhys over Nyliram Nyliram Brita od Jezárek od Jezárek Ing.Borošová Olga Zálešáková Šárka
156 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V3 Aristo Jankina zahrada SPKP 1287 30.3.2014 Coedybrain Tomos Cwrtafon Cerian JANEK Jana+ Ľudovít Olešanská Ing Katarína
157 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V2,res CAC Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 25.4.2014 Midshipman Ferndel Queen of Hearts Inma´s Brixí Zuzana Brixí Zuzana
158 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V1,CAC Irwin Merylic ČLP/WSS/4875 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie
159 Welššpringršpaněl psi třída vítězů VD4 Lucky Leicester Ivančice ČLP/WSS/5037 11.6.2015 Hammalardens Top Collection Heda Jifex Šilberger Zdeněk Maršálek Ladislav
160 Welššpringršpaněl psi třída veteránů V2 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 18.12.2005 Cil z Čenské Benton Minnesota Storm Uhrová Marie Uhrová Marie
161 Welššpringršpaněl psi třída veteránů V1,BOV MARIUSZ S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 24.7.2010 TOP COLLECTION Hammalgardens IZADORA BORN IN SWEDEN Pelydryns Janczewska Dorota Samsel Jagoda
162 Welššpringršpaněl feny třída dorostu VN1 Bria od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5278 25.1.2018 Fellow Aspero Minebea Engie z Hlubockého podzámčí Cienciala Luděk Cienciala Luděk
163 Welššpringršpaněl feny třída mladých V3 Darsy Králův hrádek ČLP/WSS/5231 16.6.2017 Gangsta Minebea Minebea Kelly od Jaslůvky od Jaslůvky Tinglová Tereza Zálešáková Šárka
164 Welššpringršpaněl feny třída mladých V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ Lara z Šerky ČLP/WSS/5228 27.5.2017 Jamie Merylic Eastfarm´s Never On A Sunday Durmon MVDr. Jiří Durmon Jiří
165 Welššpringršpaněl feny třída mladých V2 Olivia Rainbow Ivančice ČLP/WSS/5197 18.3.2017 Baby Rock Adea Iris Rainbow Ivančice Šilberger Zdeněk Brož Vladimír
166 Welššpringršpaněl feny třída mladých V4 Ormonde Rainbow Ivančice ČLP/WSS/5198 18.3.2017 Baby Rock Adea Iris Rainbow Ivančice Šilberger Zdeněk Šilbergerovi Petra a Zdeněk
167 Welššpringršpaněl feny mezitřída nenastoupil Catrin Idol Bohemia ČLP/WSS/5189 6.2.2017 Cherokee Brixi's Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Doležalová Ilona
168 Welššpringršpaněl feny mezitřída V1,CAC,Klubový vítěz, BOS Ronja Brixi´s Pride ČLP/WSS/5162 25.9.2016 Cherokee Brixi´s Pride Corny Brixi´s Pride Brixí Zuzana Brixí Zuzana
169 Welššpringršpaněl feny třída otevřená V2,res CAC BOBA Jankina zahrada SPKP 1335 25.7.2016 PHOENIX Eastfarm´s ZARA Jankina zahrada JANEK MUDr.Ľudovit+Mgr. Jana Janek Ľudovít a Jana
170 Welššpringršpaněl feny třída otevřená V3 Cecilka Králův hrádek ČLP/WSS/5077 19.1.2016 Hubert od Jaslůvky Arina Králův hrádek Tinglová Tereza Floriánová Naděžda
171 Welššpringršpaněl feny třída otevřená V1,CAC Larry Merylic ČLP/WSS/5141 12.8.2016 Cherokee Brixi´s Price Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie
172 Welššpringršpaněl feny třída pracovní V1,CAC Akira z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5066 29.11.2015 Fellow Asperro Minebea Jane Elanor Ivančice Hendrych, Ing Pavel Hendrych Pavel
173 Welššpringršpaněl feny třída pracovní V2,res CAC Amy od Mlýnského vršku ČLP/WSS/5101 11.4.2016 Fellow Aspero Minebea Isabelle z Ohrádek Plašek Karol Váňová Martina
174 Welššpringršpaněl feny třída vítězů V1,CAC Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 14.12.2012 Twigle Noor Twigle Heda Jifex Šilberger Zdeněk Hendrych Pavel
175 Welššpringršpaněl feny třída vítězů V2 ZARA Jankina zahrada SPKP 1253 30.1.2013 U 2 Jankina zahrada SV ICH Cerian Cwrtafon Janek Ludovit a Jana Janek Ľudovít a Jana
176 Welššpringršpaněl feny třída veteránů V1 Hermiona Granger Ivančice ČLP/WSS/4499 21.4.2010 Twigle Noor Heda Jifex Šilberger Zdeněk Šilbergerovi Petra a Zdeněk
177 Welššpringršpaněl feny třída veteránů V2 Uršula Jankina zahrada SPKP 1159 2.5.2010 Twingle Noor Pelydryns Freja Born in Sweden Janek Ľudovít a Jana Janek Ľudovít a Jana
Soutěže
BIS pár psů
BIS 1 Anglický kokršpaněl zlatý - paní Maršíková
BIS 2 Anglický špringršpaněl - paní Banaszak-Kulka
BIS 3 Španělský vodní pes - paní Kyselová
BIS chovatelská skupina
BIS 1 Anglický kokršpaněl - chs Black Petrs
BIS 2 Lagotto romagnolo - chs Solipse
BIS 3 Anglický špringršpaněl - chs Tamaam
BIS štěně
BIS 1 LR - Ti Amo Eros Solipse paní Kadnárová
BIS 2 ASS - Calla Lilly Buxusson paní Kašparová
BIS 3 AC - Delicate rouse Inmensa belleza paní Dolinková
BIS dorost
BIS 1 ASS - Glamorly Ginnie The Pooh Banaszak - Kulka Agnieszka
BIS 2 PVP - Sweet Obsession Fascinating Rhythm Tomcová Michaela
BIS 3 AC - Kleophinne Royal Antidotum Bukowska Agata
BIS veterán
BIS 1 PVP - Ikon´s Guinness Ikon´s Mihulová Iveta
BIS 2 ASS - Justin Enjoy The World Alfalex Golinovská Petra
BIS 3 AC - Albee Orange Star Doubravská Iveta
BIS junior
BIS 1 LR - Nuova Vita Solipse Forejtek Michael
BIS 2 AC - Giana Black Petrs Studeník Petr
BIS 3 WSS - Lara z Šerky Durmon Jiří
BIS pracovní pes
BIS 1 AC - April Joke Black Petrs Kocmanová Aneta
BIS 2 AC - Eila Andraste Najmanová Ivana
BIS 3 WSS - EASY VICTORY Adea Samsel Jagoda
BIS čestné třídy
BIS 1 ASS - Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra
BIS 2 AC - Cecilie z Ořechového vrchu Nossbergová Hana
BIS 3 ŠVP - Onda Bona Espero Jakubas Zygmunt
BIS NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY
AC - Giana Black Petrs Studeník Petr

29. 7. 2018

č.plemenoPohltřídahodnoceníindividualRegNrnarozeníotecmatkachovatelmajitel
200 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých Gentle Giant Black Petrs ČLP/AC/38525 3.5.2017 Zephyr Black Petrs Needs A Chance Black Petrs Studeník Petr Studeník Petr
201 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi mezitřída V2, res CAC Gavriil Andraste ČLP/AC/38454 20.3.2017 Knights Quest Wightroche Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana
202 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi mezitřída V1,CAC Toby od Bukové studánky ČLP/AC/38253 6.8.2016 Hamilton de l'Orme A Lieue Isha od Bukové studánky Maršíková Iva Kudlová Jitka
203 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída vítězů V2, res CAC Claudius Domesday ČLP/AC/37293 25.6.2014 Beauty Spot Faledo Sarai At Domesday Brakemon Antošová Andrea Antošová Andrea
204 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída vítězů V1,CAC Xixao Z Chalupecké louky ČLP/AC/37721 14.6.2015 Fly With Seagulls Lochranza Ich. Balantine Tarakim Kubíková Milada Dorschnerová Lenka
205 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída veteránů V1 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 15.12.2009 Black Petrs Doubtless Dona Rafaella z Vejminku Dvořáková Martina Dvořáková Martina
206 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením psi třída veteránů V2 Quality Black Sant Tulip ČLP/AC/35125 11.6.2010 Sorcery´s Golden Legend I´m Black Sant Tulip Konečná Drahomíra Burianová Vendula
207 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída dorostu VN1 Kleophinne Royal Antidotum PKR.VIII-37081 15.11.2017 BRUCE Tarakim Fantaghirro Royal Antidotum Bukowska Anna Bukowska Agata
208 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých,BOJ,BOB Giana Black Petrs ČLP/AC/38528 3.5.2017 Zephyr Black Petrs Needs A Chance Black Petrs Studeník Petr Studeník Petr
209 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V4 Hanka z Bojnických údolov ČLP/AC/38747 10.4.2017 Grand Sant Tulip Octavia Black Petrs Levický Pavol Jakubec Antonín
210 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V3 Honolulu Andraste ČLP/AC/38670 8.10.2017 Bucifal Andraste Agnes Andraste Najmanová Ivana Najmanová Ivana
211 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída mladých V2 Whitney Sant Tulip ČLP/AC/38577 11.6.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Wirgie Sant Tulip Konečná Drahomíra Konečná Drahomíra
212 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny mezitřída V2, res CAC Fira Black Petrs ČLP/AC/38490 10.4.2017 Janik Black Petrs Pharia Black Petrs Studeník Petr Maněk Petr
213 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny mezitřída V1,CAC Kiss For Me from Moonlight Valley ČLP/AC/38363 25.11.2016 Xixao Z Chalupecké louky I´m Here For You From Moonlight Valley Dorschnerová Lenka Dorschnerová Lenka
214 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída otevřená V2 Franceska Andraste ČLP/AC/38033 6.4.2016 Bucifal Andraste Jenny z Chalupecké louky Najmanová Ivana Kořínková Alena
215 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída otevřená V1 Zaza z Vejminku ČLP/AC/37598 23.3.2015 Bastien z Vejminku Jakarta z Vejminku Šulcek Pavel Dvořáková Martina
216 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída pracovní VD2 Eila Andraste ČLP/AC/37824 28.9.2015 Beauty Spot Faledo Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana
217 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída pracovní V1,CAC,Vítěz Hané Inexis Schönez ČLP/AC/38164 19.6.2016 Knights Quest Wightroche Frappe Schönez Schönigerová Zoja Schönigerová Zoja
218 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída vítězů V2 Carmenta Domesday ČLP/AC/37296 25.6.2014 Beauty Spot Faledo Sarai At Domesday Brakemon Antošová Andrea Antošová Andrea
219 Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením feny třída vítězů V1,CAC Xisa z Chalupecké louky ČLP/AC/37726 14.6.2015 Fly With Seagulls Lochranza Balantine Tarakim Kubíková Milada Kubíková Milada
220 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída mladých V1,CAJC X-Clusive Sant Tulip ČLP/AC/38604 21.6.2017 In The Mood For Love Francini's Princess Sant Tulip Konečná Drahomíra Konečná Drahomíra
221 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída otevřená VD1 Cornelius Andraste ČLP/AC/37569 30.1.2015 Filon Ricci Club Jenny Chalupecké louky Najmanová Ivana Zajitzová Markéta
222 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída pracovní V1 Damario Andraste ČLP/AC/37574 8.2.2015 Claramand code red Claramand Agnes Andraste Andraste Najmanová Ivana Zajitzová Markéta
223 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní psi třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané, BOS Velvet Goldmine Vigorrus ČLP/AC/38209 12.11.2015 Quintus Flyers Teenage Rockstar Vigorrus Borodina Tamara Maršíková Iva
224 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída dorostu nenastoupil Debi Z Dřinoveho kopce ČLP/AC/38688 5.11.2017 Lexus Z Bukove studanky Anny Z Dřinoveho kopce Sedlak Aleš Lukuvková Daniela
225 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída dorostu VN1 HOT HANNAH Black Petrs ČLP/AC/38719 1.11.2017 Zero Change Black Petrs April Storm Black Petrs Studeník Petr Mazur Tomáš
226 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída dorostu VN2 Rose Kalimero Rosmery ČLP/AC/38728 12.12.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Katy Perry Rosmery Kašpar Miloš Markupovi Lucie a Jan
227 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída mladých D Angi od Weischki ČLP/AC/38496 14.4.2017 Rob Of Rosmery Ricci Club Vanilla Sant Tulip Hronková Švecová Marcela Hronková Eva
228 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída mladých VD2 Bonnie Gold Dogs Lengart ČLP/AC/38517 19.4.2017 Beauty Spot Faledo Fanny z Borové samoty Gold Dogs Lengart Garterova Lenka Urbánek Jan
229 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída mladých V1,CAJC J´adore Schönez ČLP/AC/38469 8.4.2017 Vigorrus Velvet Goldmine Frappe Schönez Schönigerová Zoja Königová Renata
230 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny mezitřída V1,CAC Tara od Bukové studánky ČLP/AC/38255 6.8.2016 Hamilton De L´Orme A Lieue Isha od Bukové studánky Maršíková Iva Maršíková Iva
231 Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní feny třída pracovní V1,CAC Konnie z Lesních chalup ČLP/AC/37719 5.6.2015 Bruce Tarakim Chilli z Lesních chalup Němcová Němcova Lenka Šlachta Jan
232 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých V1,CAJC Xanto Skar-Line c.r. CLP/AC/38478 14.3.2017 Eldorado Skar-Line c.r. Yssy Skar-Line c.r. Škarek Ladislav Škarek Ladislav
233 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída mladých D Zap pod Ořechem ČLP/AC/38638 31.7.2017 Quentin Skar-Line Colour Range Sofi pod Ořechem Gregor Vlastimil Gregor Vlastimil
234 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi mezitřída V1,CAC Wonder Luck Skar-Line CLP/AC/38337 9.11.2016 Sticky Moment Lynwater Zita Skar-Line c.r. Škarek Ladislav Škarek Ladislav
235 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída otevřená V1,CAC Mefisto Skar-Line c.r. CLP/AC/37420 21.8.2014 Eldorado Skar-Line Christmast Glow Lynwater Škarek Ladislav Škarek Ladislav
236 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída otevřená V2 WINTER DAY Perfect Partner ČLP/AC/38274 5.1.2016 Milky Way Manaca´s Thrilled To Bits Manaca´s Piechocka Katarzyna Šerudová Michaela
237 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída pracovní V1,CAC Conny Orange Star Orange Star ČLP/AC/37121 26.2.2014 Zak Skar-Line Colour Range Albee Orange Star Orange Star Doubravská Iveta Blažková Soňa
238 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída pracovní V2 Timmy Moravia Mystery ČLP/AC/37817 22.9.2015 Blue Bender Black Petrs Maggie Moravia Mystery Babková Jana Hajdušíková Eva
239 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů VD4 Creama Al Limoncello Sirrah Shine ČLP/AC/36517 21.1.2013 Lester Black Petrs Kráska z Karamelu Brakemon Šerudová Michaela Šerudová Michaela
240 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů V3 GAVRELL Royal Antidotum PKR.VIII-30271 26.5.2013 PRIME MINISTER Bleper's DOLCEVITTA Royal Antidotum Agata Bukowska Anna Gargul-Bukowska Bukowska Agata
241 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů V1,CAC Chadwick Blue Schönez ČLP/AC/38016 24.3.2016 Samuel Black Petrs Cerruti Schönez Schönigerová Zoja Antošová Andrea
242 Anglický kokršpaněl - vícebarevní psi třída vítězů V2, res CAC Quentin Skar-Line c.r. CLP/AC/37814 27.8.2015 Sticky Moment Lynwater Peace pipe Lynwater Skarek Ladislav Škarek Ladislav
243 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída štěňat VN1 Dorabella Mandolina ČLP/AC/38822 1.2.2018 Winter Day Perfekt Partner Black Berry Ebonira Vaňáková Alena Kašná Kateřina
244 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých VD3 Bony pod Ořechem ČLP/AC/38692 1.10.2017 Dominant Drycastle Dandy´s Betty pod Ořechem Gregor Vlastimil Gregor Vlastimil
245 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých V1,CAJC Flaya Sirrah Shine ČLP/AC/38592 13.6.2017 Rancecraig Roulettte Rancecraig Cannella Dolce Sirrah Shine Sirrah Shine Šerudová Michaela Hakalová Lenka
246 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída mladých V2 Zahircocker Dream Team Whoopi Goldberg ČLP/AC/38720 26.7.2017 Choco Chocolate Francini´s Maddie Claybourne Zahircocker Dream Team Ferrara Alessandra Švancarová Jana
247 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny mezitřída V1,CAC Florine Black Petrs ČLP/AC/38491 10.4.2017 Janik Black Petrs Pharia Black Petrs Studeník Petr Maněk Petr
248 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny mezitřída V2, res CAC Keep Your Heart of Pearl Lagoon ČLP/AC/38485 15.11.2016 Bolt From The Blue Lindridge Nihil Novi Izomer Káldiné Szakács Annamária Švancarová Jana
249 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny mezitřída nenastoupil Valerie Sant Tulip ČLP/AC/38449 19.3.2017 Brave heart Inmensa belleza Nikita Sant Tulip Konečná Drahomíra Diringerová Daniela
250 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída otevřená V1,CAC Eloine Sirrah Shine ČLP/AC/37852 28.8.2015 Silver Spur Glowhill Canella Dolce Sirrah Shine Šerudová Michaela Šerudová Michaela
251 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída otevřená V2, res CAC Miracle Orange Skar-Line c.r. CLP/AC/37424 21.8.2014 Sea Biscuit Lynwater Christmast Glow Lynwater Škarek Ladislav Škarek Ladislav
252 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída pracovní VD2 Amazing Story Perfekt Partner ČLP/AC/38193 26.3.2016 Bencleuch Breakdence Love Story Perfekt Partner Piechocka Katarzyna Doubravská Iveta
253 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída pracovní V1,CAC Billie Jean Inmensa belleza ČLP/AC/37388 31.8.2014 Sunny Afternoon Nickel And Dimes Gvendolin Black Petrs Blahová Monika Wozniaková Lucie
254 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída vítězů V2 Cannella Dolce Sirrah Shine ČLP/AC/36521 21.1.2013 Lester Black Petrs Kráska z Karamelu Brakemon Šerudová Michaela Šerudová Michaela
255 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída vítězů V1 Nirvana Skar-Line c.r. CLP/AC/37517 3.12.2014 JCH Kokrchoc Craigdean CH. Truffle Delight Lynwater Škarek Ladislav Škarek Ladislav
256 Anglický kokršpaněl - vícebarevní feny třída veteránů V1, BOV Albee Orange Star ČLP/AC/34321 19.11.2008 Leading-Light Phenomenan Orange Star Skar-Line Colour Range Doubravská Iveta Doubravská Iveta
257 Anglický špringr španěl psi třída štěňat VN1 Cornelius Santo Buxusson ČLP/ASS/6966 1.3.2018 Law Suit Calvdale Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladka Martina Hladká Martina
258 Anglický špringr španěl psi třída dorostu VN1 Glamorly Ginnie The Pooh FI13665 22.11.2017 Mountjoy Scurry Simon Glamorly Golden Daydreams Hokkanen Antii Banaszak - Kulka Agnieszka
259 Anglický špringr španěl psi třída mladých V Enzo Black Pearl Veil ČLP/ASS/6998 10.6.2017 Foxberryhills Joy of Every Day Black Pearl Veil Aina Maltseva Alina Porubová Zuzana
260 Anglický špringr španěl psi třída mladých V1, CAJC,Vítěz Hané mladých Ficus of Klamar garden ČLP/ASS/6872 24.7.2017 Plaiglen All That Jazz with Allenie Elodea of Klamar garden Děkánková Markéta Pešková Kateřina
261 Anglický špringr španěl psi třída mladých V3 Mr Moto From Tamaam PRK.VIII-35937 1.3.2017 Incognito Tamaam Beresford Simple Pleasure Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
262 Anglický špringr španěl psi třída mladých V2 Tazz Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6895 20.8.2017 Beresford Wild West Hero Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Nevřelová Petra
263 Anglický špringr španěl psi třída mladých V4 Timy Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6894 20.8.2017 Wild West Hero Beresford Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Golinovská Petra
264 Anglický špringr španěl psi třída pracovní V1,CAC Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 5.1.2012 Justin Enjoy The World Alfalex Essey Bohemia Jewellery Kamińska Justyna Musil Petr
265 Anglický špringr španěl psi třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané, BOB Beresfrod Wild West Hero PKR.VIII-34812 12.4.2016 Forest Fruit From Tamaam To Beresford Beresford Guilty Pleasures Topliss Trudy Banaszak - Kulka Agnieszka
266 Anglický špringr španěl psi třída vítězů nenastoupil Cullen Dotty Dogs ČLP/ASS/6326 11.11.2013 Dexbenella Time To Dream Adored Aiven Rockdale Rockdale Stuchlíková Pavlína Stuchlíková Pavlína
267 Anglický špringr španěl psi třída veteránů V1 Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833 8.5.2010 Maximum Effect Trollangens Fairy-Tale Alfalex Remma Riin Golinovská Petra
268 Anglický špringr španěl feny třída štěňat VN1 Calla Lilly Buxusson ČLP/ASS/6967 1.3.2018 Law Suit Calvdale Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladká Martina Kašparová Veronika
269 Anglický špringr španěl feny třída štěňat VN2 Gyda od Jakubského rybníka ČLP/ASS/6946 6.3.2018 Wild West Hero Beresford Eirlys od Jakubského rybníka Smutná Martina Krbová Vanesa
270 Anglický špringr španěl feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých,BOJ,BOS Fittonia of Klamar garden ČLP/ASS/6876 24.7.2017 Plaiglen All That Jazz wtih Allenie Elodea of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
271 Anglický špringr španěl feny třída mladých V2 Nasturcja Tamaam PKR.VIII-36477 5.7.2017 Beresford Wild West Hero Illumination Tamaam Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
272 Anglický špringr španěl feny třída mladých V3 Tessy Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6896 20.8.2017 Wild West Hero Beresford Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra Golinovská Petra
273 Anglický špringr španěl feny mezitřída V1,CAC Icy Indira Rockdale ČLP/ASS/6818 28.12.2016 Cullen Dotty Dogs Celtic Caya Rockdale Bc.Michl Ladislav Stuchlíková Pavlína
274 Anglický špringr španěl feny třída otevřená V2, res CAC Delia Dotty Dogs ČLP/ASS/6424 5.6.2014 Striker Mompesson Andorra Dotty Dogs Stuchlíková Pavlína Šejnohová Zdena
275 Anglický špringr španěl feny třída otevřená V1,CAC Ora Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6582 5.5.2015 Every Move You Make Avendesora Poland Casey Bohemia Jewellery Golinovská Petra Frýbová Jaroslava
276 Anglický špringr španěl feny třída pracovní V1,CAC Amaryllis Monroe Buxusson ČLP/ASS/6515 6.1.2015 Hugo Drax Roqfolly Rosalie Princess Buxusson Ganwales Hladká Martina Hladká Martina
277 Anglický špringr španěl feny třída pracovní V2, res CAC History Magic Street ČLP/ASS/6315 2.11.2013 Goldfever Fire´n Ice CIE Freedom Magic Street Zahajská Naďa Zahajská Naďa
278 Anglický špringr španěl feny třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 7.3.2014 Calvdale Zero To Hero Camelia of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
279 Anglický špringr španěl feny třída vítězů V2, res CAC Illumination Tamaam PRK.VIII-31818 29.8.2014 Beresford Special Delivery Ginger Rogers Tamaam Banaszak-Kulka Agnieszka Banaszak - Kulka Agnieszka
280 Anglický špringr španěl feny třída veteránů V1,BOV Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 31.5.2010 Dream Wizard Winterwater Creek´s Begonia of Klamar garden Děkánková Markéta Děkánková Markéta
281 Anglický špringr španěl feny třída veteránů V2 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799 8.5.2010 Seventh Heaven Lordsett Arka z Lovoše Golinovská Petra Golinovská Petra
282 Kooikerhondje psi třída štěňat VN1 Bailey de Diamond Koomet ČLP/KOO/259 8.3.2018 Akia of Anthony Be-Enki Afrodité Bela z Letné Seyfriedová Pavlína Svobodová Pavla
283 Kooikerhondje psi třída štěňat VN2 Brownie de Diamont Koomet ČLP/KOO/261 18.3.2018 Akia of Anthony Be-Enki Afrodité Bela z Letné Seyfriedová Pavlína Kvapilová Žaneta
284 Kooikerhondje feny třída štěňat VN1 Be Happy de Diamond Koomet ČLP/KOO/262 18.3.2018 Akia of Anthony Be-Enki Afrodité Bela z Letné Seyfriedová Pavlína Kreuszelová Radka
285 Kooikerhondje feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých, BOJ, BOB Adell od Jesenických pramenů ČLP/KOO/204 10.4.2017 Akia of Anthony Be-Enki Caliope z Ploužnické stáje Hinšt Radek Marešová Ivana
286 Kooikerhondje feny třída vítězů V1,CAC, Vítěz Hané Affinity Cassy de Diamond Koomet ČLP/KOO/153 26.1.2016 Akia of Anthony Be-Enki Afrodité Bela z Letné Seyfriedová Pavlína Seyfriedová Pavlína
287 Lagotto romagnolo psi třída štěňat VN1 Ti Amo Eros Solipse SPKP 315 26.3.2018 Big Spender Rozebottel´s Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
288 Lagotto romagnolo psi třída mladých V3 Attilio Angel Shadow ČLP/LGR/192 23.7.2017 Gleska For Real Solipse Donatella Di Cocco Zorvanová Kamila Kubátová Eva
289 Lagotto romagnolo psi třída mladých VD4 Dobby Riccio Angelo ČLP/LGR/184 3.6.2017 Esclusivo Gianni Solipse Azia Azia Šafaříková Jana Jonášová Miroslava
290 Lagotto romagnolo psi třída mladých V1, CAJC, Vítěz Hané maldých,BOJ,BOB Nuova Vita Solipse SPKP 235 21.5.2017 NEW ORLEANS IL Granaio Del Malatesta AMICA CARLA Luce del Sole Kadnárová Jana Forejtek Michael
291 Lagotto romagnolo psi třída mladých V2 Solipse Preziose Zaffiro ČLP/LGR/206 12.8.2017 Il Grananio Malatesta New Orleans Aquaterra dogs Amorina Kadnárová Jana Zátopková Michaela
292 Lagotto romagnolo psi mezitřída V1,CAC Dolce Vita Colombo Ze Sulické tvrze ČLP/LGR/118 12.8.2016 Picasso Picasso Angelus mei Dimurga Janická Stanislava Forejtková Sylva
293 Lagotto romagnolo psi mezitřída V2 Laki's Pride Lamone at Solipse JR71658Lr 25.9.2016 Gleska For Real Coco Intch Munćan Lazar Kočandrlová Marie
294 Lagotto romagnolo psi třída otevřená V1, CAC Gallio Bruno Solipse ČLP/LGR/154 14.3.2016 Gleska For Real Bambina Solipse Kadnárová Jana Nováková Markéta
295 Lagotto romagnolo psi třída vítězů V1,CAC, Vítěz Hané Romeo Gorska fantazja SPKP 184 22.2.2016 Bosco Del Chantrel Ramona Gorska fantazja Radomska Beata Kadnárová Jana
296 Lagotto romagnolo feny třída štěňat VN1 Ti Amo Laura Solipse SPKP 317 26.3.2018 Big Spender Rozebottel´s Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
297 Lagotto romagnolo feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých Alessandra Angel Shadow ČLP/LGR/193 23.7.2017 For Real Gleska Donatella Di Cocco Solipse Zorvanová, Ing. Kamila Zorvanová Kamila
298 Lagotto romagnolo feny třída mladých VD2 ANGIE Tonibell ČLP/LGR/165 18.5.2017 EROS Angelus mei NIKITA Bella Mia Chytilová Eva Chytilová Eva
299 Lagotto romagnolo feny mezitřída V1,CAC MUSICA MAIRA Solipse ČLP/LGR/129 24.9.2016 ADAM Ocrina EMAYISA Angelus mei Kadnárová Jana Kubová Jana
300 Lagotto romagnolo feny třída otevřená V1,CAC,Vítěz Hané, BOS Fantastico O.Muti Solipse SPKP 158 11.10.2015 Zeus - Coco - Kadnárová Jana Kadnárová Jana
301 Lagotto romagnolo feny třída vítězů V1,CAC Gioia del Colle Solipse SPKP 175 14.3.2016 for Real Gleska Bambina Solipse Jana Kadnárová Kadnárová Jana
302 Německý křepelák psi třída mladých V1 Dusty Bohemia Jewellery ČLP/NK/5035 15.6.2017 Sandor von der Sunnseit'n Beryl Bohemia Jewellery Golinovská Petra Krušová Iveta
303 Německý křepelák psi třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané, BOB Ataman z Bílé Vody ČLP/NK/4475 8.2.2016 Chico Any-Bon Jena Hunderlov Žůrek Vilém Šihor David
304 Německý křepelák feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých, BOJ, BOB Aiša Velmar z Lukova ČLP/NK/4886 13.2.2017 Largo z Větrné paseky Ambra .Axally Velebová Marcela Velebová Marcela
305 Německý křepelák feny mezitřída V1,CAC, Vítěz Hané Asta Velmar z Lukova ČLP/NK/4888 13.2.2017 Largo z Větrné paseky Ambra Axally Velebová Marcela Velebová Marcela
306 Německý křepelák feny mezitřída nenastoupil Buggi von Rustens ČLP/NK/4993 25.1.2017 Quentin St. Gangloff Fine von Der Nosse Dr. Christine Knauer Frank Rust a Novák Aleš
307 Portugalský vodní pes psi třída mladých V2 Bentley Arlet Star ČLP/PVP/591 5.5.2017 Eldorado Jemalle Corelle Wavy Cordata Tomcová Michaela Polašková Romana
308 Portugalský vodní pes psi třída mladých V1, CAJC, Vítěz Hané maldých Bubble Arlet Star ČLP/PVP/594 5.5.2017 Eldorado Jemalle Jemalle Corelle Wavy Cordata Cordata Tomcová Michaela Krankillová Adriana
309 Portugalský vodní pes psi mezitřída V1,CAC,Vítěz Hané, BOB King From Sea z Kasétek ČLP/PVP/585 24.4.2017 Reel Life Black King Reel Life Estrella de Oro Portcolbone´s Portcolbone´s Podveská Kateřina Podveská Kateřina
310 Portugalský vodní pes psi třída vítězů V1,CAC JWW´17 Balthazar Django Rei Pescador ČLP/PVP/525 5.6.2016 Go For Victory z Kasétek Arleta Černobílá elegance Hlavicová Milena Suchanová Blanka
311 Portugalský vodní pes psi třída veteránů V1, BOV Ikon´s Guinness Ikon´s ČLP/PVP/146 21.10.2009 Ikon Del Sur Makin Count Ikon Ikon All That N A Bag O chips Ikon Harding, U.S.A Lyle a Richard Mihulová Iveta
312 Portugalský vodní pes feny třída dorostu VN1 Sweet Obsession Fascinating Rhythm HR 10094 PPV 3.12.2017 Buick Roadmaster Sweet Obsession Charming Lady Sweet Obsession Kocifaj & Egic Sladana & Svetozar Tomcová Michaela
313 Portugalský vodní pes feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých, BOJ, BOS Kiss From Me z Kasétek ČLP/PVP/586 24.4.2017 Reel Life Black King Reel Life Estrella de Oro Portcolbone´s Portcolbone´s Podveská Kateřina Podveská Kateřina
314 Portugalský vodní pes feny třída otevřená V2, res CAC Bohemia Princess Rei Pescador ČLP/PVP/527 5.6.2016 Go For Victory Kasétek Arleta Černobílá elegance Hlavicová Milena Ferková Lenka
315 Portugalský vodní pes feny třída otevřená V1, CAC,Vítěz Hané Chanel z Kasétek ČLP/PVP/438 20.2.2015 Go For Victory z Kasétek Portcolberne´s Estrella De Oro Podveská Kateřina Kolovratníková Lucie
316 Portugalský vodní pes feny třída veteránů V1 Estrella de Oro Port Colborne´s XE353650 15.3.2010 Black Galaxy Certificates Sea Air Certificates Ladd Sharon Ladd Podveská Kateřina
317 Španělský vodní pes psi třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané Flores Bona Espero PKR. VIII-32119 4.11.2014 Rayaragua Billabong Onda Bona Espero Jakubas Zygmunt Jonkisz Adam
318 Španělský vodní pes feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých,BOJ Guadiana Ginebra Bona Espero PRK.VIII-36659 22.2.2017 Buen Amigo Perro de Aqua Farfalla Bona Espero Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
319 Španělský vodní pes feny třída vítězů V1,CAC,Vítěz Hané Farfalla Bona Espero PKR.VIII-32704 4.11.2014 Rayaragua Billabong Onda Bona Espero Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
320 Španělský vodní pes feny třída veteránů V1, BOV Aqua Canis Marinus PKR-VIII/20355 8.2.2007 Zorrazo Ufano Zorrazo Espinosa Rapp Anna Jakubas Zygmunt
321 Španělský vodní pes feny třída čestná V1 Onda Bona Espero PKR.VIII-28365 21.2.2012 Mingo I Del Rabadan Aqua Canis Marinus Jakubas Zygmunt Jakubas Zygmunt
322 Welššpringršpaněl psi třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých,BOJ Idol Bohemia Clevis ČLP/WSS/5188 6.2.2017 Cherokee Brixi´s Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Dvořák Vladimír
323 Welššpringršpaněl psi mezitřída V1,CAC Caspy Idol Bohemia ČLP/WSS/5185 6.2.2017 Cherokee Brixi's Pride Bereta Idol Bohemia Mácová Martina Mácová Martina
324 Welššpringršpaněl psi třída otevřená V3 Argo od Mlýnského vršku ČLP/WSS/5097 11.4.2016 Fellov Aspero Minibea Isabelle z Ohrádek Plašek Karol Križan Vlastimil
325 Welššpringršpaněl psi třída otevřená V1,CAC,Vítěz Hané Cedrik Idol Bohemia ČLP/WSS/5186 6.2.2017 Cherokee Brixi`s Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Pfauser Jan
326 Welššpringršpaněl psi třída otevřená V2, res CAC Iskar Merylic ČLP/WSS/4876 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Mgr.Uhrová Marie Horová Eva
327 Welššpringršpaněl psi třída pracovní V1 Blues Bennet z Vršeckého lesíka ČLP/WSS/5106 19.4.2016 Bondy od Křetínky Dixie od Nežárecké tůně Kubíčková Eva Kubíček František
328 Welššpringršpaněl psi třída pracovní VD2 EASY VICTORY Adea PKR.VIII-34992 8.3.2016 TOP COLLECTION Hammalgardens SHADOW OF YOUR SMILE Eastfarm's Pietruszewska Renata Samsel Jagoda
329 Welššpringršpaněl psi třída pracovní diskvalifikován Gangsta Minebea ČLP/WSS/4732 3.10.2012 Pennylock Rhys over Nyliram Nyliram Brita od Jezárek od Jezárek Ing.Borošová Olga Zálešáková Šárka
330 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V4 Aristo Jankina zahrada SPKP 1287 30.3.2014 Coedybrain Tomos Cwrtafon Cerian JANEK Jana+ Ľudovít Olešanská Ing Katarína
331 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V3 Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 25.4.2014 Midshipman Ferndel Queen of Hearts Inma´s Brixí Zuzana Brixí Zuzana
332 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V2, res CAC Irwin Merylic ČLP/WSS/4875 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie
333 Welššpringršpaněl psi třída vítězů V1, CAC Lucky Leicester Ivančice ČLP/WSS/5037 11.6.2015 Hammalardens Top Collection Heda Jifex Šilberger Zdeněk Maršálek Ladislav
334 Welššpringršpaněl psi třída veteránů V2 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 18.12.2005 Cil z Čenské Benton Minnesota Storm Uhrová Marie Uhrová Marie
335 Welššpringršpaněl psi třída veteránů V1,BOV, BOB MARIUSZ S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 24.7.2010 TOP COLLECTION Hammalgardens IZADORA BORN IN SWEDEN Pelydryns Janczewska Dorota Samsel Jagoda
336 Welššpringršpaněl psi třída veteránů nenastoupil Sh CH Nyliram Blazing Star JW SHCM Nyliram SPKP 1320 5.11.2009 SH CH/SK CH Pennylock Rhys Over Nyliram JW SHCM Pennylock SH CH Arkview Moonlight Affair Arkview Graham Tom and Jane Borošová Oľga
337 Welššpringršpaněl feny třída dorostu VN1 Bria od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5278 25.1.2018 Fellow Aspero Minebea Engie z Hlubockého podzámčí Cienciala Luděk Cienciala Luděk
338 Welššpringršpaněl feny třída mladých V1,CAJC,Vítěz Hané mladých Darsy Králův hrádek ČLP/WSS/5231 16.6.2017 Gangsta Minebea Minebea Kelly od Jaslůvky od Jaslůvky Tinglová Tereza Zálešáková Šárka
339 Welššpringršpaněl feny třída mladých V2 Olivia Rainbow Ivančice ČLP/WSS/5197 18.3.2017 Baby Rock Adea Iris Rainbow Ivančice Šilberger Zdeněk Brož Vladimír
340 Welššpringršpaněl feny mezitřída nenastoupil Catrin Idol Bohemia ČLP/WSS/5189 6.2.2017 Cherokee Brixi's Pride Bereta Idol Bohemia Doležalová Ilona Doležalová Ilona
341 Welššpringršpaněl feny mezitřída V1,CAC Ronja Brixi´s Pride ČLP/WSS/5162 25.9.2016 Cherokee Brixi´s Pride Corny Brixi´s Pride Brixí Zuzana Brixí Zuzana
342 Welššpringršpaněl feny třída otevřená V1,CAC,Vítěz Hané, BOS Anny Panibas ČLP/WSS/5113 11.5.2016 Ferndel Midshipman Mauricia Seyles Pořízková Sabina Flek Zdeněk
343 Welššpringršpaněl feny třída otevřená nenastoupil Cecilka Králův hrádek ČLP/WSS/5077 19.1.2016 Hubert od Jaslůvky Arina Králův hrádek Tinglová Tereza Floriánová Naděžda
344 Welššpringršpaněl feny třída otevřená V2, res CAC Larry Merylic ČLP/WSS/5141 12.8.2016 Cherokee Brixi´s Price Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie
345 Welššpringršpaněl feny třída pracovní V1,CAC BOBA Jankina zahrada SPKP 1335 25.7.2016 PHOENIX Eastfarm´s ZARA Jankina zahrada JANEK MUDr.Ľudovit+Mgr. Jana Janek Ľudovít a Jana
346 Welššpringršpaněl feny třída vítězů V1,CAC Akira z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5066 29.11.2015 Fellow Asperro, Minebea Minebea Jane Elanor Ivančice Ivančice Hendrych, Ing Pavel Hendrych Pavel
347 Welššpringršpaněl feny třída vítězů nenastoupil Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 14.12.2012 Twigle Noor Twigle Heda Jifex Šilberger Zdeněk Hendrych Pavel
348 Welššpringršpaněl feny třída veteránů V1 Uršula Jankina zahrada SPKP 1159 2.5.2010 Twingle Noor Pelydryns Freja Born in Sweden Janek Ľudovít a Jana Janek Ľudovít a Jana
349 Welššpringršpaněl feny třída čestná V1 ZARA Jankina zahrada SPKP 1253 30.1.2013 U 2 Jankina zahrada SV ICH Cerian Cwrtafon Janek Ludovit a Jana Janek Ľudovít a Jana
Soutěže
BIS pár psů
BIS 1 Anglický kokršpaněl zlatý - paní Maršíková
BIS 2 Anglický špringršpaněl - paní Banaszak-Kulka
BIS 3 Anglický kokršpaněl barevní - pan Škarek Ladislav
BIS chovatelská skupina
BIS 1 Anglický kokršpaněl barevní - chs Skar Line
BIS 2 Anglický špringršpaněl - chs Bohemia Jewellery
BIS 3 Anglický špringršpaněl - chs Tamaam
BIS štěně
BIS 1 ASS - Calla Lilly Buxusson Kašparová Veronika
BIS 2 LR - Ti Amo Eros Solipse Kadnárová Jana
BIS 3 KOO- Bailey de Diamond Koomet Svobodová Pavla
BIS dorost
BIS 1 ASS - Glamorly Ginnie The Pooh Banaszak - Kulka Agnieszka
BIS 2 PVP - Sweet Obsession Fascinating Rhythm Tomcová Michaela
BIS 3 AC - Kleophinne Royal Antidotum Bukowska Agata
BIS veterán
BIS 1 AC - Albee Orange Star Doubravská Iveta
BIS 2 PVP - Ikon´s Guinness Ikon´s Mihulová Iveta
BIS 3 ASS - Camelia of Klamar garden Děkánková Markéta
BIS junior
BIS 1 AC - Giana Black Petrs Studeník Petr
BIS 2 PVP - Kiss From Me z Kasétek Podveská Kateřina
BIS 3 ASS - Fittonia of Klamar garden Děkánková Markéta
BIS pracovní pes
BIS 1 ASS - Amaryllis Monroe Buxusson Hladká Martina
BIS 2 AC - Inexis Schönez Schönigerová Zoja
BIS 3 AC - Conny Orange Star Blažková Soňa
BIS čestné třídy
BIS 1 ŠVP - Onda Bona Espero Jakubas Zygmunt
BIS NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY
AC - Giana Black Petrs Studeník Petr