Klubové lesní zkoušky

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Brno - město a MS Staré Zámky - Líšeň
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Staré Zámky - Líšeň - 29.10.2011
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna


Klubové lesní zkoušky retrieverů
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 body cena titul
1. GR Snappy Chlupaté štěstí Ing. Lucie Kozlová 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 x 226 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. GR Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 x 223 I. res. CACT
3. CBR Atta z Koleského statku Vladislav Kuchař 4 3 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 x 220 I. CACT
4. GR Justin z Dražovského hájku Petr Šimon 4 4 4 4 2 2 4 4 4 4 4 4 4 x 214 II.  
5. FCR Fabria Beauty from Czech Ing. Ivana Ištvanová 4 4 4 4 3 2 4 3 4 4 3 4 4 x 213 II.  
  LR Roxy Libošovská blata Věra Krecbachová - - - - 3 0 4 - - - - - - x neobstál
  GR Princess Jackie Chlupaté štěstí Hana Urbánková 4 4 4 4 4 0 4 4 4 4 4 4 4 x neobstál
  GR Codetta Angel Shadow Ing. Jarmila Pokorná - - - 0 - - 4 - - - - - - x neobstál
Klubové lesní zkoušky slídičů
1. ASS Argus z Větrné paseky Petr Pavlík 4 3 3 4 3 3 4 3 4 4 2 2 4 2 288 II.  
  WSS Hyvinkää od Jaslůvky Ing. Dana Pospíšilová - - - - - - - - - - - - - - nenastoupila
  AC Drycastle Dandy's Dominant Vlastimil Gregor - - - - - - - - - - - - - - nenastoupil

Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6 – práce na barvě spárkaté zvěře,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění,  7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 - dohl. a přinášení pernaté,  10 - vlečka se srstnatou  zvěří, 11 - šoulačka, 12 - barva, 13 - odložení, 14 - klid na stanovišti

Rozhodčí: Mgr. Milan Hampl, Ing. Jaroslav Šarman, Přemysl Bouška, Jan Šlachta, Branko Danielovský, Zdeněk Šilberger

 

Účastníci:

 

GR Chuck Berry Artemis Gold LR Roxy Libošovská blata GR Princess Jackie Chlupaté štěstí FCR Fabria Beauty from Czech
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Stanislav Boguaj
LR Roxy Libošovská blata
vůdce Věra Krecbachová
GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
vůdce Hana Urbánková
FCR Fabria Beauty from Czech
vůdce Ing. Ivana Ištvanová
CBR Atta z Koleského statku GR Justin z Dražovského hájku GR Codetta Angel Shadow GR Snappy Chlupaté štěstí
CBR Atta z Koleského statku
vůdce Vladislav Kuchař
GR Justin z Dražovského hájku
vůdce Petr Šimon
GR Codetta Angel Shadow
vůdce Ing. Jarmila Pokorná
GR Snappy Chlupaté štěstí
vůdce Ing. Lucie Kozlová
  ASS Argus z Větrné paseky  
 
ASS Argus z Větrné paseky
vůdce Petr Pavlík

 

 Vítězové:

 
GR Snappy Chlupaté štěstí
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 226 bodů
GR Snappy Chlupaté štěstí
vůdce Ing. Lucie Kozlová
CBR Atta z Koleského statku GR Chuck Berry Artemis Gold
CACT, I. cena, 220 bodů
CBR Atta z Koleského statku
vůdce Vladislav Kuchař
res. CACT, I. cena, 223 bodů
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Stanislav Boguaj

Fotogalerie

 

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto M. Šimonová