V. Mezinárodní soutěž retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů,
 ve spolupráci s OMS Strakonice a MS Libějovice
V. Mezinárodní soutěž retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního řádu ČMMJ
Libějovice 15. - 16.10.2011
Vrchní rozhodčí - MVDr. František Šimek



Výsledky


 
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBodyTitulVolba
1 Kerry Chlupaté štěstí 4 GR Nollová Iva 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 364 CACIT, CACT, Vítěz zkoušek, Všestranný vítěz retrieverů ČR 2011, nej. voda 2: vodič
2 Airin od Stříbrných Rud 2 FCR Valentová Alice 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I.R 359 r.CACIT, CACT 2: vodič na volno
3 Arleta z Kolbyho vršku 3 GR Prašivková Jana 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 359 r.CACT, nej. pole 2: vodič
4 Dorris Aurea Rosa 18 GR Píchová Eva 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 359 nej. les 2: vodič
5 Art´s Ginny Tercius 15 FCR Žampach Pavel MUDr. 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 358 r.CACT 2: vodič
6 Advance Coal od Habrovického rybníka 11 FCR Dragounová Alena 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 353   2: vodič
7 Ike z Vlčích luk 12 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 3 3 4 4 II. 336   2: vodič
8 Luckas Chlupaté štěstí 5 GR Urbánková Hana 4 4 4 3 4 3 4 4 2 4 4 4 2 3 4 4 4 4 2 4 4 4 II. 321   2: vodič
9 Exquisite the Dream Team 13 GR Šustová Marie 4 1 4 3 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 335   2: vodič
10 Caya z Ledenických zahrad 17 LR Brom Jan 4 4 4 3 3 4 4 4 3 4 4 4 4 1 4 4 4 4 3 4 4 4 III. 331   2: vodič
11 Ligustr Cotoneaster 7 LR Hoff Wladyslaw 4 4 3 4 2 1 2 3 4 3 4 2 4 3 4 4 4 4 3 3 2 3 III. 301   2: vodič
  Carlsson Dynasty Anah 19 GR Zelenková Markéta 4 2 4 3 4 4 4 3 3 4 4 4 4 0 4 4 3 4 4 3 4 3 neobstál 2: vodič
  Iris z Ročkova 8 LR Benešová Dana - - - - - 4 - - 4 4 4 4 4 0 4 4 3 4 4 3 4 - neobstál 2: vodič
  Chunny Chlupaté štěstí 10 GR Kratochvílová Monika Mgr. - - - - - 4 - - 2 4 4 4 4 0 4 4 3 4 4 4 4 - neobstál 2: vodič
  Daimon z Dianina Veselí 14 GR Šimon Petr 4 2 4 4 4 - 4 4 - - - - 4 0 4 - - - 4 4 - 4 neobstál 2: vodič
  Doda Rabienska Knieja 9 LR Hoff Wladyslaw - - - - - 4 - - 4 4 4 3 - - - - 4 - - 0 3 - neobstál 2: oznamovač
  Chesabar Josef Vici Luka 1 CBR Korda František Ing. - - - - - - - - - - - - 4 0 4 - - - 4 4 - - neobstál 2: vodič
  Kenny Chlupaté štěstí 6 GR Noll Jakub - - - - - - - - 4 4 0 4 - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Dantes Aurea Rosa 16 GR Černá Blanka - - 0 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič

Disciplíny:
1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

ROZHODČÍ: František Bárta st., František Bárta ml., Ing. Jan Horyna, Vladimír Kolín, Břetislav Uchytil ml., Mgr. Milan Hampl, Miloš Kašpar, Alois Havrlant, Ing. František Kerda


Účastnící


 

 

 

CBR Chesabar´s JOSEF VICI LUKA FCR AIRIN od Stříbrných rud GR ARLETA z Kolbyho vršku GR KERRY Chlupaté štěstí
CBR Chesabar´s JOSEF VICI LUKA
vůdce Korda František Ing.
FCR AIRIN od Stříbrných rud
vůdce Valentová Alice
GR ARLETA z Kolbyho vršku
vůdce Prašivková  Jana
GR KERRY Chlupaté štěstí
vůdce Nollová Iva
GR Luckas Chlupaté štěstí GR KENNY Chlupaté štěstí LR LIGUSTR Cotoneaster LR IRIS z Ročkova
GR Luckas Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
GR KENNY Chlupaté štěstí
vůdce Noll Jakub
LR LIGUSTR Cotoneaster
vůdce Hoff Wladyslaw - PL
LR IRIS z Ročkova
vůdce Benešová Dana
LR DODA Rąbieńska Knieja GR CHUNNY Chlupaté štěstí FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka FCR IKE z Vlčích luk
LR DODA Rąbieńska Knieja
vůdce Hoff Wladyslaw - PL
GR CHUNNY Chlupaté štěstí
vůdce Kratochvílová Monika
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
FCR IKE z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.
GR EXQUISITE The Dream Team GR DAIMON z Dianina Veselí FCR ART´S GINNY Tercius GR DANTES Aurea Rosa
GR EXQUISITE The Dream Team
vůdce Šustová Marie
GR DAIMON z Dianina Veselí
vůdce Šimon Petr
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
GR DANTES Aurea Rosa
vůdce Černá Blanka
LR CAYA z Ledenických zahrad GR DORRIS Aurea Rosa GR CARLSSON Dynasty Anah
LR CAYA z Ledenických zahrad
vůdce Brom Jan
GR DORRIS Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
  

Vítězové


 

  
 GR KERRY Chlupaté štěstí
Všestranný vítěz retrieverů ČR 2011, CACIT, CACT, Nejlepší voda, I. cena, 364 bodů
 GR KERRY Chlupaté štěstí
vůdce Nollová Iva
FCR AIRIN od Stříbrných rud GR ARLETA z Kolbyho vršku
res. CACIT, CACT, I. cena, 359 bodů
FCR AIRIN od Stříbrných rud
vůdce Valentová Alice
res. CACT, Nejlepší pole, I. cena, 359 bodů
GR ARLETA z Kolbyho vršku
vůdce Prašivková  Jana
FCR ART´S GINNY Tercius GR DORRIS Aurea Rosa
res. CACT, I. cena, 358 bodů
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
Nejlepší les, I. cena, 359 bodů
GR DORRIS Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva


Obrazem:


 
668 672 724 725
727 729 730 732
733 734 735 736
737 738 739 740
741 742 743 744
745 746 747 748
749 750 751 752
753 754 755 756
757 758 759 760
761 762 763 764
765 766 767 768
769 770 771 772
774 777 781 784
785 786 787 790
791 792 793 794
795 796 798 799
800 802 803 804
806 807 808 809
810 812 814 815
816 817 818 819
820 821 822 823
825 826 827 829
830 831 832 833
836 837 876




Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský