XXVIII. Mezinárodní všestranné zkoušky slídičů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Cheb pod záštitou místostarosty města Chebu, starosty obce Lipová
a MS „Vlastník“ Lipová u Chebu, „Palič“ a „Hrozňatov“
XXVIII. Mezinárodní klubové všestranné zkoušky slídičů
se zadáním Vítěz všestranných klubových zkoušek 2011
a při splnění podmínek spolu se zadáním osvědčení o čekatelství mezinárodního šampiona práce (CACIT, res.CACIT)
a zadáním osvědčení o čekatelství národního šampiona práce (CACT, res.CACT) dle zkušebního  řádu ČMMJ
Cheb - Lipová 16. - 18. září 2011
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna

 

    jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

body

cena titul
1. Flek z Šilhanova chovu Petr Šilhan NK 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 -/4 4 4 500 I. Vítěz VKZ, CACIT, CACT, Nej. pole
2. Hanny od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 -/4 4 3 490 I. res. CACIT, CACT, Nej.  voda
3. Argus z Větrné paseky Petr Pavlík ASS 4 3 4 4 3 4/- 4 4 4 4 4 3 3 4 3 3 -/4 4 3 459 I. res. CACT
4. Betty z Lipových dolin Ing. Eva Laubeová ASS 4 3 4 4 4 -/3 3 4 4 4 4 3 4 3 4 4 -/4 3 4 451 I.  
5. Heidy z Chalupecké louky Karel Malý AC 4 4 4 4 4 4/- 4 4 3 4 4 4 2 4 4 4 -/3 4 3 467 II. Nej. les
6. Brita od Malešovské přehrady Ing. Jiří Večeř ASS 4 4 4 4 4 3/- 3 4 4 4 4 4 2 4 4 4 -/3 4 3 457 II.  
7. Blueberry z Chlumeckého zátiší Martina Králová AC 4 2 4 4 4 -/3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 -/2 4 4 449 II.  
8. Cid Štěprová Ing. Jaroslav Šarman AC 4 4 4 4 4 4/- 3 4 4 4 4 2 2 3 4 4 -/3 4 3 446 II.  
9. Helga Jifex Jindřich Fencl WSS 4 3 4 4 4 3/- 4 4 3 4 4 3 4 3 2 4 -/4 4 4 446 II.  
10. Xero z Javorového vrchu – Beskyd Lubomír Pavelka NK 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 3 1 4 3 4 1 4 -/3 4 3 431 III.  
11. Aran z Radůvky Stanislav Pivoňka NK 4 4 2 4 4 4/- 3 4 1 4 4 2 4 2 2 4 -/3 4 4 407 III.  
12. Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek WSS 4 0 4 4 4 2/- 4 4 3 1 4 3 2 4 4 4 -/2 1 3 368 III.  
13. Bax z Roubíčkovy Lhoty František Sedlák NK 4 3 4 4 3 3/- 4 4 1 1 1 1 3 4 1 4 -/3 4 3 358 III.  
  Charles od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS - - - - - - - - - - 0 - 4 4 4 - - - - neobstál

Discipliny : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění (z odložení - 9, od nohy  -7), 7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 11 – vlečka se srstnatou zvěří, 12 – vlečka s pernatou zvěří,  13 – přinášení kachny z hluboké vody, 14 – slídění v rákosí, 15 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 16 – šoulačka, 17 – barva (hlasič, oznamovač – 15, vodič – 10), 18 – odložení, 19 - klid na stanovišti

Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Martin Petráň, Ing. Irena Erhartová, Stanislav Barda, Václav Turhober, Antonín Míšek, Oldřich Liška, Otomar Novák


Účastníci


WSS Twigle Noor ASS Betty z Lipových dolin ASS Brita od Malešovské přehrady AC Heidy z Chalupecké louky
WSS Twigle Noor
vůdce Ing. Bohuslav Zemánek
ASS Betty z Lipových dolin
vůdce Ing. Eva Laubeová
ASS Brita od Malešovské přehrady
vůdce Ing. Jiří Večeř
AC Heidy z Chalupecké louky
vůdce Karel Malý
AC Cid Štěprová ASS Charles od Stroupinského potoka a ASS Hanny od Stroupinského potoka NK Xero z Javorového vrchu - Beskyd WSS Helga Jifex
AC Cid Štěprová
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
ASS Charles od Stroupinského potoka
ASS Hanny od Stroupinského potoka
vůdce Josef Sojka
NK Xero z Javorového vrchu - Beskyd
vůdce Lubomír Pavelka
WSS Helga Jifex
vůdce Jindřich Fencl
NK Flek z Šilhanova chovu AC Blueberry z Chlumeckého zátiší ASS Argus z Větrné paseky NK Bax z Roubíčkovy Lhoty
NK Flek z Šilhanova chovu
vůdce Petr Šilhan
AC Blueberry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
ASS Argus z Větrné paseky
vůdce Petr Pavlík
NK Bax z Roubíčkovy Lhoty
vůdce František Sedlák
NK Aran z Radůvky
NK Aran z Radůvky
vůdce Stanislav Pivoňka


Vítězové


 

 

 

NK Flek z Šilhanova chovu
Vítěz Všestranných klubových zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší pole, I. cena, 500 bodů
NK Flek z Šilhanova chovu
vůdce Petr Šilhan
ASS Hanny od Stroupinského potoka ASS Argus z Větrné paseky
res. CACIT, CACT, Nejlepší voda, I. cena, 490 bodů
ASS Hanny od Stroupinského potoka
vůdce Josef Sojka
res. CACT, I. cena, 459 bodů
ASS Argus z Větrné paseky
vůdce Petr Pavlík
AC Heidy z Chalupecké louky
Nejlepší les, II. cena, 467 bodů
AC Heidy z Chalupecké louky
vůdce Karel Malý
 



Obrazem

 

053 054 058 061
062 063 064 065
066 067 068 069
070 071 072 073
074 076 097 098
100 103 104 105
106 107 108 109
110 113 114 115
135 140 141 145
146 516 517 518
519 520 521 522
524 525 526 527
529 530 532 533


Obrazem 2


 

a135 a178 a181 a199
a225 a226 b148 b149
b150 b151 b152 b153
b154 b155 b156 b157
b158 b161 b165 b173
b174 b176 b177 b178
b180 b182 b189 b196
b197 b200 b202 b204
b207 b208 b209 b210
b214 b215 b230 b233
b235 b237 b238 b239
b240 b241 b242 b243



 

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. A. Matiášová
Vítězové - foto A. Malá a p. Sojková

Obrazem - foto Ing. A. Matiášová a Ing. J. Smrž

Obrazem 2 - foto Ing. A. Matiášová a A. Malá