Klubové speciální zkoušky z vodní práce

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS  Příbram, MS Rosovice a SLR Coloredo-Mansfeld – Dobříš
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním CACT a res. CACT - pro retrievery a vodní psy
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Dobříš – Rosovice 2.7. 2011
vrchní rozhodčí Karel Kieweg

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Art od Stříbrných rud 7 FCR Křížová Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 136 CACT, Vítěz zkoušek
2 Carlsson Dynasty Anah 12 GR Zelenková Markéta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 136 CACT
3 Roxy Libošovská blata 1 LR Krecbachová Věra 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 1R 127 CACT
4 Philipp Chlupaté štěstí 5 GR Mrkva Luboš 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 1R 127 r.CACT
5 Rozárka Chlupaté štěsí 2 GR Hybrantová Dana 4 4 3 4 4 4 4 2 3 3 1 123  
6 Achim Cessy z Vlčích luk 13 CBR Korda František 4 4 3 4 4 4 3 2 3 2 1 119 CACT
7 Aileen z Borových lesů 8 GR Řehoř Michal Ing. 2 4 2 4 4 4 4 4 3 3 2 112  
8 Chesabar Josef Vlci Luka 11 CBR Korda František 4 4 3 4 4 1 4 4 4 3 3 119  
9 Larry z Havlova dvora 4 LR Hlínová Jindřiška Ing. 4 4 4 4 4 1 4 1 3 4 3 114  
10 Atreus Flores Vitae 3 GR Noll Jakub 1 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 112  
11 Areta z Těšenovských luk 10 GR Pípal Jiří 3 4 3 4 4 1 3 2 4 3 3 107  
  Adonis Flores Vitae 9 GR Bučková Eva - - 2 4 - - 0 - - - neobstál
  Norip z Vlčích luk 6 FCR Dušejovská Šárka - - 2 4 - - 0 - - - neobstál

Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Rozhodčí: Břetislav Uchytil ml., Břetislav Uchytil st., Irena Erhartová, František Bárta ml., František Bárta st., Pavel Sochor

 

Účastníci

 

 
GR Adonis Flores Vitae FCR Norip z Vlčích luk LR Larry z Havlova dvora GR Rozárka Chlupaté štěsí
GR Adonis Flores Vitae
vůdce Bučková Eva
FCR Norip z Vlčích luk
vůdce Dušejovská Šárka
LR Larry z Havlova dvora
vůdce Hlínová Jindřiška Ing.
GR Rozárka Chlupaté štěsí
vůdce Hybrantová Dana
LR Roxy Libošovská blata FCR Art od Stříbrných rud GR Philipp Chlupaté štěstí GR Atreus Flores Vitae
LR Roxy Libošovská blata
vůdce Krecbachová Věra
FCR Art od Stříbrných rud
vůdce Křížová Barbora
GR Philipp Chlupaté štěstí
vůdce Mrkva Luboš
GR Atreus Flores Vitae
vůdce Noll Jakub
GR Areta z Těšenovských luk GR Aileen z Borových lesů GR Carlsson Dynasty Anah CBR Achim Cessy z Vlčích luk a CBR Chesabar Josef Vlci Luka
GR Areta z Těšenovských luk
vůdce Pípal Jiří
GR Aileen z Borových lesů
vůdce Řehoř Michal Ing.
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
CBR Achim Cessy z Vlčích luk
CBR Chesabar Josef Vlci Luka
vůdce Korda František

 

Vítězové

 

FCR Art od Stříbrných rud
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 136 bodů
FCR Art od Stříbrných rud
vůdce Křížová Barbora
GR Carlsson Dynasty Anah LR Roxy Libošovská blata
CACT, I. cena, 136 bodů
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
CACT, I. cena, 127 bodů
LR Roxy Libošovská blata
vůdce Krecbachová Věra
CBR Achim Cessy z Vlčích luk
CACT, I. cena, 119 bodů
CBR Achim Cessy z Vlčích luk
vůdce Korda František

 

Obrazem

356 359 360 361
364 365 366 367
368 369 370 371
372 373 374 375
377 378 379 380
382 383 385 386
387 388 389 390
391 392 393 395
396 397 398 399
401 403 404 405
407 408 415 416
418 420 421 422
423 424 425 426
427 428 429 430
431 434 435 436

 

 

 

Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský