DERBY ČR 2011 - Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Blato - Staňkov
DERBY ČR 2011
Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Chlum u Třeboně 18.6. - 19.6. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna

 


 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516CenaBodyTitul
1 Advance Coal od Habrovického rybníka 10 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 204 CACIT, CACT, Vítěz zkoušek
2 Kendy Chlupaté štěstí 5 GR Soukupová Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 204 CACT, r.CACIT
3 Exquisite The Dream Team 2 GR Šustová Marie 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 204 r.CACT
4 Dorris Aurea Rosa 9 GR Pícha Milan 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 204  
5 Caschira Splendid Fellow 12 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 1 202  
6 Princess Jackie Chlupaté štěstí 16 GR Urbánková Hana 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 1 200  
7 Ike z Vlčích luk 15 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 1 200 r.CACT
8 Daimon z Dianina Veselí 1 GR Šimon Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 1 199  
9 Element Brenda Misantos 13 GR Kondělková Lucie 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 4 4 4 1 192  
10 Phalco Chlupaté štěstí 3 GR Soukupová Blanka 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 3 3 1 191  
11 Brix Cyrcon Sagitarius 18 LR Červený Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 3 4 3 1 190 CACT
12 Arleta z Kolbyho vršku 8 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 2 196  
13 Kenny Chlupaté štěstí 14 GR Noll Jakub 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 2 196  
14 Iris z Ročkova 6 LR Klobučarová Dana 4 4 3 4 4 4 4 3 4 2 3 4 3 3 4 4 2 177  
15 Ares from Brown Muddy Pool 7 GR Budák Jiří 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 198  
  Luckas Chlupaté štěstí 11 GR Pokorný Petr 4 - 4 4 3 4 - 0 4 2 4 4 4 4 - 4 neobstál
  Sebastian The Best Baron 4 GR Trunec Zdeňek - - - - - - - - - - - - 0 - - - neobstál
  Dick Black Love Bohemia Luxyvett 17 FCR Novotná Radka - - - 3 - 4 - - 4 1 - - - - - - odstoupil

Disciplíny retrieveři:
1: Chování na stanovišti v lese (posl. a ovl.), 2: Vodění psa (posl. a ovl.), 3: Radost při práci (posl. a ovl.), 4: Odložení (posl. a ovl.), 5: Poslušnost voda, les, pole (posl. a ovl.), 6: Přinášení vlečené pernaté (pole), 7: Navádění na 2 ks pernaté (pole), 8: Paměť k aportu - marking (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté (les), 10: Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50 x 50 m (les), 11: Přinášení 2 kachen - handling (voda), 12: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 13: Dohledávka pohozené kachny v rákosí (voda), 14: Přinášení srstnaté, 15: Přinášení pernaté, 16: Přinášení kachny

Rozhodčí: Ing. Erhartová Irena, Sikora Jiří, Kolín Vladimír, Bárta František, Pecháček Miroslav, Uchytil Břetislav st., Uchytil Břetislav ml., Kieweg Karel

 

Účastníci


 
GR Phalco Chlupaté štěstí a GR Kendy Chlupaté štěstí GR Caschira Splendid Fellow GR Ares from Brown Muddy Pool LR Brix Cyrcon Sagitarius
GR Phalco Chlupaté štěstí
GR Kendy Chlupaté štěstí
vůdce Soukupová Blanka
GR Caschira Splendid Fellow
vůdce Baslová Jana
GR Ares from Brown Muddy Pool
vůdce Budák Jiří
LR Brix Cyrcon Sagitarius
vůdce Červený Luboš
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka LR Iris z Ročkova GR Element Brenda Misantos FCR Dick Black Love Bohemia Luxyvett
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
LR Iris z Ročkova
vůdce Klobučarová Dana
GR Element Brenda Misantos
vůdce Kondělková Lucie
FCR Dick Black Love Bohemia Luxyvett
vůdce Novotná Radka
GR Kenny Chlupaté štěstí GR Dorris Aurea Rosa GR Luckas Chlupaté štěstí GR Arleta z Kolbyho vršku
GR Kenny Chlupaté štěstí
vůdce Noll Jakub
GR Dorris Aurea Rosa
vůdce Pícha Milan
GR Luckas Chlupaté štěstí
vůdce Pokorný Petr
GR Arleta z Kolbyho vršku
vůdce Prašivková Jana
GR Daimon z Dianina Veselí GR Princess Jackie Chlupaté štěstí GR Exquisite The Dream Team GR Sebastian The Best Baron
GR Daimon z Dianina Veselí
vůdce Šimon Petr
GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
GR Exquisite The Dream Team
vůdce Šustová Marie
GR Sebastian The Best Baron
vůdce Trunec Zdeňek
FCR Ike z Vlčích luk
FCR Ike z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.


Vítězové


 


 
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, I. cena, 204 bodů
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
GR Kendy Chlupaté štěstí LR Brix Cyrcon Sagitarius
res. CACIT, CACT, I. cena, 204 bodů
GR Kendy Chlupaté štěstí
vůdce Soukupová Blanka
CACT, I. cena, 190 bodů
LR Brix Cyrcon Sagitarius
vůdce Červený Luboš
GR Exquisite The Dream Team Foto není k dispozici
res. CACT, I. cena, 204 bodů
GR Exquisite The Dream Team
vůdce Šustová Marie
res. CACT, I. cena, 200 bodů
FCR Ike z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.


 


 
196 197 217 218
219 222 223 225
226 229 265 266
268 269 270 271
272 273 274 275
276 277 278 279
280 281 282 283
284 285 286 287
288 289 290 291
292 293 294 295
296 297 298 299
300 301 302 303
304 305 306 307
308 309 310 311
312 313 316 317
318 319 320 321
4314 4315

 

Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský