IV. Mezinárodní soutěž retrieverů (pořádaná RK CZ)

ČMKJ - ČMKJ - Retriever klub CZ
s OMS Mladá Boleslav
a MS Houštka se sídlem Nový Vestec, MS Zápy, MS Dubina Křenek
IV. Mezinárodní soutěž retrieverů
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Stará Boleslav 2. - 3.10. 2010
Vrchní rozhodčí Jaroslav Dostál

 

    Pole Voda Les Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 body cena titul
1. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 355 I. Všestranný vítěz retrieverů ČR 2010,  CACIT, CACT
2. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 3 354 I. res. CACIT, CACT, Nej. les
3. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 2 3 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 340 I. CACT
4. DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 x x 4 3 4 4 3 4 4 4 3 345 II.  
5. BRIGITTE of Dream Team Šlechtická Lucie GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 2 x x 4 2 4 4 4 4 4 3 4 335 II. Nej. pole
6. JOLA z Proutku Šafařík Miloslav LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 x x 4 1 4 4 4 4 4 4 4 342 III. Nej. voda
7. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 x x 4 1 4 4 2 4 3 4 4 328 III.  
8. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2 x x 4 1 4 4 4 3 4 3 4 320 III.  
9. NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 1 x x 4 2 4 4 2 4 3 3 4 312 III.  
10. CRAZY Santana Golden Kőrner Roman GR 4 2 4 4 4 4 3 3 4 4 3 4 2 x x 4 1 4 4 4 3 4 3 4 309 III.  
  BOLS BLUE Vetcare Bohemia Kocurová Monika GR - - - - - - - 4 4 0 - 4 1 x x 4 3 4 4 3 4 - 3 4 Neuspěl
  ALMIGHTY Wonder Tostadeo Šedá Kristýna Bc. LR - - - - - - - 4 4 0 - 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 - 3 4 Neuspěl
   DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslav - PL LR - - - - - - - - - - - 4 x 0 x - - - - 4 - - - - Neuspěl
  ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR - - - - - - - - - - - 4 x x 0 - - - - 3 - - - - Neuspěl
  BELISTA Arakain Sirael Šula Jiří LR 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 2 4 x 0 x 4 3 4 4 4 4 3 4 3 Neuspěl
  DENIS The Best Baron Hakl Milan GR - - - - - - - 0 3 - - - - x x - - - - 3 - - - - Neuspěl
Disciplíny:
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté
ROZHODČÍ: Danielovský Branko, Pecháček Miroslav, Řezníček Milan, Ing. Jan Horyna, Nosek Milan, Pasák František, Hubek Roman, Ing. Kerda František, Schoval Vladimír
Účastníci
 
LR ASHAKIRAN Riverdance Bohemia GR BOLS BLUE Vetcare Bohemia LR DODA Rabienska Knieja LR ALMIGHTY Wonder
LR ASHAKIRAN Riverdance Bohemia
vůdce Bárta Petr
GR BOLS BLUE Vetcare Bohemia
vůdce Kocurová Monika
LR DODA Rabienska Knieja
vůdce Hoff Wladyslav - PL
LR ALMIGHTY Wonder Tostadeo
vůdce Šedá Kristýna Bc.
LR JOLA z Proutku GR BRIGITTE of Dream Team GR NATALI od Kovářovské hůrky GR CRAZY Santana Golden
LR JOLA z Proutku
vůdce Šafařík Miloslav
GR BRIGITTE of Dream Team
vůdce Šlechtická Lucie
GR NATALI od Kovářovské hůrky
vůdce Němcová Ivana
GR CRAZY Santana Golden
vůdce Kőrner Roman
LR HILARY Z Czafikovho dvora LR DIZZY z Pařízku FCR ART´S GINNY Tercius GR DENIS The Best Baron
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
LR DIZZY z Pařízku
vůdce Kourek Viktor
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
GR DENIS The Best Baron
vůdce Hakl Milan
LR ARYA TRACEY Cambrella LR CARLSSON Dynasty Anah LR BELISTA Arakain Sirael LR AWENDY Belle Moravia
LR ARYA TRACEY Cambrella
vůdce Bártová Ilona
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
LR BELISTA Arakain Sirael
vůdce Šula Jiří
LR AWENDY Belle Moravia
vůdce Ulmannová Radka Mgr.


Vítězové
 
LR AWENDY Belle Moravia
Všestranný vítěz retrieverů ČR 2010, CACIT, CACT, I. cena, 355 bodů
LR AWENDY Belle Moravia
vůdce Ulmannová Radka Mgr.
FCR ART´S GINNY Tercius GR CARLSSON Dynasty Anah
res. CACIT, CACT, Nejlepší les, I. cena, 354 bodů
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
CACT, I. cena, 340 bodů
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
GR BRIGITTE of Dream Team LR JOLA z Proutku
Nejlepší pole, II. cena, 335 bodů
GR BRIGITTE of Dream Team
vůdce Šlechtická Lucie
Nejlepší voda, III. cena, 342 bodů
LR JOLA z Proutku
vůdce Šafařík Miloslav

Výsledky - J. Mach
Účastníci - foto J. Mach
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto J. Mach, Ing. J. Horyna a M. Šírová

 

Obrazem