Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Brno - město a MS Tuřany -DvorskaKLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Dvorska - 26.9.2010
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

 

Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. ASS Ebony z Větrné paseky Mgr. Rostislav Kejdana 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2. IWS Chopper z Rohateckých luk Luděk Soldán 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. CACT
3. AC Easy vom Krebsbachtal Ing. Josef Smrž 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. CACT
4. AC Athos z Remízky Radka Dostálová 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I. res. CACT
5. AC Barcelona Nut Wish Ing. Zdenka Hladká 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I.  
6. ASS Enny od Škrabalky Pavel Dohnal 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I. res. CACT
7. AC Benji Idol's Heritage Bc. Lucie Kolouchová 4 3 3 4 4 3 4 4 x 171 I.  
8. WSS Betty Dúbravská pohoda Hana Rypáčková 4 3 3 4 3 3 4 4 x 168 I. CACT
9. AC Alisona z Remízky Barbora Jelínková 4 2 4 4 4 4 4 4 x 176 II.  
10. AC Bětuška z Dubolky Ing. Lenka Poláková 4 0 4 4 3 4 4 4 x 157 III.  
11. AC Igor z Chalupecké louky Ing. Eva Procházková 4 0 4 4 1 4 4 4 x 151 III.  
12. AC Noble Boy Black Petrs Andrea Koubková 3 0 4 4 3 4 3 4 x 140 III.  
13. AC Brit Štěprová Antonín Wágner 3 0 4 4 4 2 3 4 x 127 III.  
14. WSS Baila od Křetínky Eva Burgetová 3 1 3 3 3 2 3 4 x 124 III.  
   AC Katy z Chalupecké louky MVDr. Pavlína Pytelová - - - 4 - 4 - - x odstoupila
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. FCR Black Rock z Mokré hory Eva Hromádková 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2. FCR Abby Aimee Maurehata Eva Hromádková 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
3. GR Amazing Heart Forever My Anna Tóthová 4 3 4 4 4 3 4 4 4 162 I.  
  NSR Tipota Red Fox Anushka Iva Šoustalová - 1 - - - 0 - - -

neobstál

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí: Vlasta Hartmannová, Radovan Matula, Ing. Miloslava Šišková, Eduard Andrla, Zdeněk Šilberger, Bohuslav Grepl
Čekatelé: Jiří Horák
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna
Účastníci
 
AC Benji Idol's Heritage AC Athos z Remízky AC Bětuška z Dubolky AC Barcelona Nut Wish
AC Benji Idol's Heritage
vůdce Bc. Lucie Kolouchová
AC Athos z Remízky
vůdce Radka Dostálová
AC Bětuška z Dubolky
vůdce Ing. Lenka Poláková
AC Barcelona Nut Wish
vůdce Ing. Zdenka Hladká
WSS Baila od Křetínky AC Brit Štěprová WSS Betty Dúbravská pohoda ASS Enny od Škrabalky
WSS Baila od Křetínky
vůdce Eva Burgetová
AC Brit Štěprová
vůdce Antonín Wágner
WSS Betty Dúbravská pohoda
vůdce Hana Rypáčková
ASS Enny od Škrabalky
vůdce Pavel Dohnal
AC Igor z Chalupecké louky ASS Ebony z Větrné paseky AC Easy vom Krebsbachtal AC Noble Boy Black Petrs
AC Igor z Chalupecké louky
vůdce Ing. Eva Procházková
ASS Ebony z Větrné paseky
vůdce Mgr. Rostislav Kejdana
AC Easy vom Krebsbachtal
vůdce Ing. Josef Smrž
AC Noble Boy Black Petrs
vůdce Andrea Koubková
AC Alisona z Remízky IWS Chopper z Rohateckých luk FCR Black Rock z Mokré hory a FCR Abby Aimee Maurehata GR Amazing Heart Forever My
AC Alisona z Remízky
vůdce Barbora Jelínková
IWS Chopper z Rohateckých luk
vůdce Luděk Soldán
FCR Black Rock z Mokré hory
FCR Abby Aimee Maurehata
vůdce Eva Hromádková
GR Amazing Heart Forever My
vůdce Anna Tóthová
NSR Tipota Red Fox Anushka
NSR Tipota Red Fox Anushka
vůdce Iva Šoustalová
Vítězové
 
ASS Ebony z Větrné paseky
CACT, I.cena, 192 bodů
ASS Ebony z Větrné paseky
vůdce Mgr. Rostislav Kejdana
IWS Chopper z Rohateckých luk AC Easy vom Krebsbachtal
CACT, I.cena, 189 bodů
IWS Chopper z Rohateckých luk
vůdce Luděk Soldán
CACT, I.cena, 184 bodů
AC Easy vom Krebsbachtal
vůdce Ing. Josef Smrž
WSS Betty Dúbravská pohoda
CACT, I.cena, 168 bodů
WSS Betty Dúbravská pohoda
vůdce Hana Rypáčková
AC Athos z Remízky ASS Enny od Škrabalky
res. CACT, I.cena, 181 bodů
AC Athos z Remízky
vůdce Radka Dostálová
res. CACT, I.cena, 181 bodů
ASS Enny od Škrabalky
vůdce Pavel Dohnal

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna

 

 

Obrazem