XXIV. Memoriál Mileny Štěrbové

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Zlín a Uherské Hradiště,
MS Luhačovice, MS Popovice a MS Ostrožská Nová Ves
XXIV. Memoriál Mileny Štěrbové
se zadáním CACIT,  res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
10. - 12.9.20 Luhačovice - Popovice
Vrchní rozhodčí Miloš Kašpar

 


 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 body cena titul
1. Bastian od Kamenné báby Věroslav Orlovský ASS 4 4 4 4 4 4/9 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 2 4 3 468 II. Vítěz MMŠ, nejlepší les
2. Qida z Březnického Balkánu Martin Petráň AC 4 4 4 4 4 4/9 4 4 4 4 4 4 3 4 2 4 1 4 4 448 III.  
3. Blueberry z Chlumeckého zátiší Martina Králová AC 4 4 4 4 4 3/7 4 4 4 4 3 4 4 1 3 2 1 4 4 405 III. nejlepší pole
4. Gero vom Jägerbrünnlein Georg Spaniel, BRD ASS 4 2 4 4 3 3/7 4 4 1 3 4 3 3 4 3 3 4 4 1 400 III. nejlepší voda
  Aris Merylic Zdeněk Veleba WSS 4 0 4 4 4 2/9 3 4 3 3 3 4 3 3 4 2 2 4 4 Neobstál
  Icarr Dianin kámen Ing. Šárka Zádrapová ASS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odstoupil
  Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek WSS - - - - - - - - - 1 - - - - - 3 2 - - Odvolal
  Tena z Javorového vrchu Milan Brnovják NK - - - - - - - - - - 3 4 - 4 0 - - - - Neobstál
  Celly od Kamenné báby Jaroslav Reisinger ASS - - 4 4 - 0/7 3 4 4 3 4 3 2 4 4 - - - - Neobstál
  Ajda od Tálského mlýna Ladislav Sláma NK - 3 4 4 - - 3 3 3 - - - - 3 0 - - - - Neobstál
  Alan ze Švábenského háje Jaroslav Látal NK - 4 4 4 - - 3 4 2 - 2 4 3 3 3 2 0 - - Neobstál
  Irwin od Ostravského kahanu Jan Ježek AC - 4 4 4 - - 3 4 3 - 3 4 4 2 2 4 0 - - Neobstál
  Nero z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman AC 4 3 3 4 - - 3 4 4 - - - 4 4 4 - - - - Odstoupil
  Gerda z Blatova Ing. Josef Smrž AC - - - - - - - - - - - - - - - 4 0 - - Neobstál
  Elizabet od Škrabalky Ing. Radek Přibyl ASS - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - Neobstál
  Casey Bohemia Jewellery Petra Golinovská ASS 4 - 4 4 - - 4 4 4 - - - - 1 - - - - - Odvolala
  Ambra Deermount MVDr. Pavlína Pytelová AC 4 4 4 4 - - 4 4 0 - - - - - - - - - - Neobstál
  Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal NK - - - - - 0/9 - - - 2 - - - - - 4 1 - - Neobstál
  Ariana z Větrné paseky Dr. Stefan Spaniel, BRD ASS - - - - 4 3/7 - - - 1 - - - - - 3 0 3 - Neobstál
  Dick Wilden zo Zámockého parku Ing. Pavol Seres, SR AC - - - - - - - - - - 0 - 4 4 4 - - - - Neobstál
* koef. 8
Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění ( z odložení – 9, od nohy – 7), 7 - slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 11 – vlečka se srstnatou zvěří, 12 – vlečka s pernatou zvěří, 13 – přinášení kachny z hluboké vody, 14 – slídění v rákosí, 15 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 16 – šoulačka, 17 – barva – (hlasič, oznamovač – 15, vodič – 10), 18 – odložení, 19 – klid na stanovišti
 
Soudcovský sbor:
pole - Alois Havrlant, Ing. Jarmila Jindřichovská
vlečky - Milan Řezníček, Roman Hubek, Jaroslav Šembera
voda - ing. Zdena Havlová, Mgr. Milan Hampl
malý les - Milan Benda, František Pasák
velký les - Ing. Irena Erhartová, Branko Danielovský, Ing. Jan Horyna
Účastníci

 
NK Ajda od Tálského mlýna AC Ambra Deermount AC Nero z Březnického Balkánu ASS Casey Bohemia Jewellery
NK Ajda od Tálského mlýna
vůdce Ladislav Sláma
AC Ambra Deermount
vůdce MVDr. Pavlína Pytelová
AC Nero z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Jaroslav Šarman
ASS Casey Bohemia Jewellery
vůdce Petra Golinovská
ASS Celly od Kamenné báby ASS Bastian od Kamenné báby NK Alan ze Švábenského háje AC Dick Wilden zo Zámockého parku
ASS Celly od Kamenné báby
vůdce Jaroslav Reisinger
ASS Bastian od Kamenné báby
vůdce Věroslav Orlovský
NK Alan ze Švábenského háje
vůdce Jaroslav Látal
AC Dick Wilden zo Zámockého parku
vůdce Ing. Pavol Seres, SR
AC Irwin od Ostravského kahanu NK Tena z Javorového vrchu ASS Icarr Dianin kámen ASS Elizabet od Škrabalky
AC Irwin od Ostravského kahanu
vůdce Jan Ježek
NK Tena z Javorového vrchu
vůdce Milan Brnovják
ASS Icarr Dianin kámen
vůdce Ing. Šárka Zádrapová
ASS Elizabet od Škrabalky
vůdce Ing. Radek Přibyl
ASS Ariana z Větrné paseky ASS Ariana z Větrné paseky ASS Gero vom Jägerbrünnlein AC Qida z Březnického Balkánu
ASS Ariana z Větrné paseky
vůdce IDr. Stefan Spaniel, BRD
WSS Aris Merylic
vůdce Zdeněk Veleba
ASS Gero vom Jägerbrünnlein
vůdce Georg Spaniel, BRD
AC Qida z Březnického Balkánu
vůdce Martin Petráň
       
WSS Twigle Noor AC Blueberry z Chlumeckého zátiší AC Gerda z Blatova NK Alan od Tálského mlýna
WSS Twigle Noor
vůdce Ing. Bohuslav Zemánek
AC Blueberry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
AC Gerda z Blatova
vůdce Ing. Josef Smrž
NK Alan od Tálského mlýna
vůdce Libor Stejskal


Vítězové


 
ASS Bastian od Kamenné báby
Vítěz XXIV. Memoriálu Mileny Štěrbové, II. cena, 468 bodů, nejlepší les
ASS Bastian od Kamenné báby
vůdce Věroslav Orlovský
AC Qida z Březnického Balkánu
III. cena, 448 bodů
AC Qida z Březnického Balkánu
vůdce Martin Petráň
III. cena, 405 bodů, nejlepší pole
AC Blueberry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
ASS Gero vom Jägerbrünnlein
III. cena, 400, bodů, nejlepší voda
ASS Gero vom Jägerbrünnlein
vůdce Georg Spaniel, BRD



Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna

 

Obrazem