Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Písek a MS Smetanova Lhota
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Varvažov 29.8. 2010
Vrchní rozhodčí Lucie Šeráková

 

   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R CACT, Vítěz zkoušek
2. KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R res. CACT
3. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R  
4. DEEP DESIRE Brdské zlato Hřebíčková Iva GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R  
5. ADIE CHESSY z Vlčích luk Kordová Jana CBR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
6. KEEPERS od Himalájského cedru Doležal David LR 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 178 I. CACT
7. ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 173 I. CACT
8. JACK DANIELS Royal Standard Hajerová Eva Ing. LR 4 3 4 4 4 4 4 2 4 4 171 II.  
9. ARLÉNE from Brown Muddy Pool Vondrášková Blanka GR 4 3 4 3 4 4 4 2 4 4 166 II.  
10. TIME BOMB of Bohemia Bras Gebauer Petr LR 4 4 4 4 3 4 4 3 1 4 166 III.  
11. GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad Novotná Blanka CBR 4 2 4 4 3 4 4 2 1 4 150 III.  
12. PERPLEXED HIPPO of Bohemia Bras Michalský David LR 4 2 4 4 4 4 4 1 4 2 148 III.  
  BAYOS Glarika Kupsová Eva LR 4 4 4 0 3 4 - 3 4 - Neuspěl
  BABY LOONY Rusty Love Martikánová Petra GR 4 0 4 4 3 4 3 2 - - Neuspěl
  XOPE z Vlčích luk Nytrová Ilona LR 4 3 - 3 - 4 - 3 1 0 Neuspěl
  HUCK BESMOON Bonny Dux Poláček Tomáš FCR 4 2 - 0 - 4 - 1 4 - Neuspěl
  TORCHLIGHT CLEAR of Bohemia Bras Langerová Zuzana Bc. LR - 0 1 4 4 3 4 2 - - Neuspěl
  ANIČČINA TRINITI Rusalčino údolí Kubešová Lucie FCR - - - 4 - - - - - 0 Neuspěl

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Radka Vondrová, Ivanka Soukupová, Tereza Krutská, Břetislav Uchytil ml., Veronika Šeráková, Jan Brom

 

Účastníci

 


 
LR TIME BOMB of Bohemia Bras LR JACK DANIELS Royal Standard LR TORCHLIGHT CLEAR of Bohemia Bras LR BAYOS Glarika
LR TIME BOMB of Bohemia Bras
vůdce Gebauer Petr
LR JACK DANIELS Royal Standard
vůdce Hajerová Eva Ing.
LR TORCHLIGHT CLEAR of Bohemia Bras
vůdce Langerová Zuzana Bc.
LR BAYOS Glarika
vůdce Kupsová Eva
LR PERPLEXED HIPPO of Bohemia Bras CBR GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad GR BABY LOONY Rusty Love FCR ANIČČINA TRINITI Rusalčino údolí
LR PERPLEXED HIPPO of Bohemia Bras
vůdce Michalský David
CBR GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad
vůdce Novotná Blanka
GR BABY LOONY Rusty Love
vůdce Martikánová Petra
FCR ANIČČINA TRINITI Rusalčino údolí
vůdce Kubešová Lucie
GR ARLÉNE from Brown Muddy Pool FCR ART´S FRED Tercius GR DEEP DESIRE Brdské zlato GR GINO od Hradu Veveří a GR ARMANI from Brown Muddy Pool
GR ARLÉNE from Brown Muddy Pool
vůdce Vondrášková Blanka
FCR ART´S FRED Tercius
vůdce Šváb Jiří Ing.
GR DEEP DESIRE Brdské zlato
vůdce Hřebíčková Iva
GR GINO od Hradu Veveří
GR ARMANI from Brown Muddy Pool
vůdce Alwanová Simona
GR KENDY Chlupaté štěstí FCR HUCK BESMOON Bonny Dux LR KEEPERS od Himalájského cedru CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk
GR KENDY Chlupaté štěstí
vůdce Soukupová Blanka
FCR HUCK BESMOON Bonny Dux
vůdce Poláček Tomáš
LR KEEPERS od Himalájského cedru
vůdce Doležal David
CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk
vůdce Kordová Jana
LR XOPE z Vlčích luk
 
LR XOPE z Vlčích luk
vůdce Nytrová Ilona


Vítězové


 

GR ARMANI from Brown Muddy Pool
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 188 bodů
GR ARMANI from Brown Muddy Pool
vůdce Alwanová Simona
CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk LR KEEPERS od Himalájského cedru
CACT, I. cena, 179 bodů
CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk
vůdce Kordová Jana
CACT, I. cena, 178 bodů
LR KEEPERS od Himalájského cedru
vůdce Doležal David
FCR ART´S FRED Tercius GR KENDY Chlupaté štěstí
CACT, I. cena, 173 bodů
FCR ART´S FRED Tercius
vůdce Šváb Jiří Ing.
res. CACT, I. cena, 188 bodů
GR KENDY Chlupaté štěstí
vůdce Soukupová Blanka


 

Výsledky - M. Šírová
Účastníci - M. Šírová
Vítězové - M. Šírová
Obrazem - M. Šírová

 

Obrazem