Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s LČR LZ Dobříš, OMS Příbram
 a panem Václavem Bartůňkem
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Vacíkov 22.8. 2010
Vrchní rozhodčí Miroslav Pecháček

 

   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. ÁTREUS Flores Vitae Maříková Iva GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. AMANDA Caritin sen Kabová Alena GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. res. CACT
3. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. CACT
4. BODO z Ledenických zahrad Kordová Jana LR 4 2 4 4 4 4 3 3 4 4 170 II.  
5. ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. FCR 4 4 4 4 2 4 2 3 4 3 164 II.  
6. Chesabar´s Josef Vici Luka Korda František Ing. CBR 4 2 4 4 4 4 4 3 2 4 164 II.  
7. TEAM PLAYER of Bohemia Bras Krutská Tereza LR 4 3 3 4 3 4 3 4 2 4 164 II.  
8. PHILIPP Chlupaté štěstí Mrkva Luboš GR 3 2 4 4 4 4 2 3 2 3 146 II.  
9. YALTA iz Sokolinogo gnezda Černá Eva Ing. GR 4 2 4 4 4 4 3 3 1 4 158 III.  
10. ZACHARY Górska Fantazja Hampejsová Petra LR 3 1 4 4 4 4 4 2 4 4 153 III.  
11. TAD TATTLETALE of Bohemia Bras Krutská Tereza LR 4 3 4 4 2 4 4 2 1 3 145 III.  
  Compendio All the Best Řezníček Pavel FCR 4 4 4 4 0 - - - 4 - Odvolal
  ROZÁRKA Chlupaté štěstí Hybrantová Dana GR - - 4 - 0 - - - 4 - Neuspěl
  AMY z Lazce Fiala Aleš LR - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
  Flatcurls Fly With Me To Bonny Dux Fantová Alena CCR - - 0 - - - - - - - Odvolala
  DOLORES z Droužkova Urxová Lucie GR - - - 0 - - - - - - Neuspěl

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Uchytil Břetislav st., Uchytil Břetislav ml., Bárta František st., Bárta František ml., Dvořák Pavel, Kolín Vladimír

 

Účastníci


 

LR TEAM PLAYER of Bohemia Bras a LR TAD TATTLETALE of Bohemia Bras LR AMY z Lazce FCR Compendio All the Best LR BODO z Ledenických zahrad
LR TEAM PLAYER of Bohemia Bras
LR TAD TATTLETALE of Bohemia Bras
vůdce Krutská Tereza
LR AMY z Lazce
vůdce Fiala Aleš
FCR Compendio All the Best
vůdce Řezníček Pavel
LR BODO z Ledenických zahrad
vůdce Kordová Jana
GR PHILIPP Chlupaté štěstí LR ZACHARY Górska Fantazja GR AMANDA Caritin sen CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
GR PHILIPP Chlupaté štěstí
vůdce Mrkva Luboš
LR ZACHARY Górska Fantazja
vůdce Hampejsová Petra
GR AMANDA Caritin sen
vůdce Kabová Alena
CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
vůdce Korda František Ing.
FCR ART´S FRED Tercius CCR Flatcurls Fly With Me To Bonny Dux GR DOLORES z Droužkova GR ROZÁRKA Chlupaté štěstí
FCR ART´S FRED Tercius
vůdce Šváb Jiří Ing.
CCR Flatcurls Fly With Me To Bonny Dux
vůdce Fantová Alena
GR DOLORES z Droužkova
vůdce Urxová Lucie
GR ROZÁRKA Chlupaté štěstí
vůdce Hybrantová Dana
GR YALTA iz Sokolinogo gnezda FCR ART´S GINNY Tercius
GR ÁTREUS Flores Vitae
vůdce Maříková Iva
GR YALTA iz Sokolinogo gnezda
vůdce Černá Eva Ing.
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.

 

Vítězové

GR ÁTREUS Flores Vitae
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 183 bodů
GR ÁTREUS Flores Vitae
vůdce Maříková Iva
FCR ART´S GINNY Tercius GR AMANDA Caritin sen
CACT, I. cena, 177 bodů
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
res. CACT, I. cena, 179 bodů
GR AMANDA Caritin sen
vůdce Kabová Alena


 

 

 

Výsledky - M. Šírová
Účastníci - M. Šírová
Vítězové - M. Šírová
Obrazem - M. Šírová

 

Obrazem