Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
14.8.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí Milan Benda

 

 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Darina z Vlčích luk Bc. Tereza Kotyzová FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
3. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. Res. CACT
4. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
5. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
6. Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. Res. CACT
7. Almighty Wonder Tostadeo Bc. Kristýna Šedá LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 177 I. Res. CACT
8. Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj GR 4 3 4 4 3 4 4 3 4 4 173 I.  
9. Art od Stříbrných rud Barbora Křížová FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 173 I.  
10. Evening Melody Bohemia Angel Michal Šlesinger GR 4 3 4 4 3 4 4 4 3 3 169 I.  
11. Bali z Ledenických zahrad Tereza Nováková CCR 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 178 II.  
12. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 3 3 4 4 4 4 4 3 2 4 161 II.  
13. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
14. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 170 III.  
15. Akira od Perlové studánky Zdena Kořenská FCR 4 3 4 4 2 4 3 3 1 4 155 III.  
  Rozárka Chlupaté štěstí Dana Hybrantová GR 4 0 4 4 4 4 3 4 4 4 Neobstál
  Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 4 3 - - 4 - 4 - 3 0 Neobstál
      Deep Desire Brdské zlato Iva Hřebíčková GR - 0 4 - 4 - 4 - 4 - Neobstál
  Aldy z Údolí Bobravy Marcela Krečmerová GR - - - 4 3 - - - 0 - Neobstál
 
Discipliny retrievři: 1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Přinášení kachny z hluboké vody, 6. Chování po výstřelu, 7. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Paměť k aportu – marking, 10. Přinášení

Rozhodčí: Josef Veselý, Branko Danielovský, Václav Špiroch, Jaroslav Mach, Hana Kovářová, Zdeněk Průša, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček

 

Účastníci


 

GR Heartbreaker Is Friendly GR Evening Melody Bohemia Angel GR Chuck Berry Artemis Gold FCR Darina z Vlčích luk
GR Heartbreaker Is Friendly
vůdce Radka Štencelová
GR Evening Melody Bohemia Angel
vůdce Michal Šlesinger
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Stanislav Boguaj
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Bc. Tereza Kotyzová
GR Gino od Hradu Veveří a GR Armani From Brown Muddy Pool GR Carlsson Dynasty Anah FCR Art od Stříbrných rud
GR Gino od Hradu Veveří
GR Armani From Brown Muddy Pool
vůdce Simona Alwanová
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Markéta Zelenková
FCR Art od Stříbrných rud
vůdce Barbora Křížová
LR Almighty Wonder Tostadeo
vůdce Bc. Kristýna Šedá
GR Aldy z Údolí Bobravy FCR Compendio All The Best GR Chunny Chlupaté štěstí LR Hilary z Czafikovho dvora
GR Aldy z Údolí Bobravy
vůdce Marcela Krečmerová
FCR Compendio All The Best
vůdce Pavel Řezníček
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
LR Hilary z Czafikovho dvora
vůdce Denisa Sečová
FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett GR Cyrus od Táborských Dvořáků GR Deep Desire Brdské zlato GR Rozárka Chlupaté štěstí
FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett
vůdce Radka Novotná
GR Cyrus od Táborských Dvořáků
vůdce Jakub Noll
GR Deep Desire Brdské zlato
vůdce Iva Hřebíčková
GR Rozárka Chlupaté štěstí
vůdce Dana Hybrantová
CCR Bali z Ledenických zahrad FCR Akira od Perlové studánky
CCR Bali z Ledenických zahrad
vůdce Tereza Nováková
FCR Akira od Perlové studánky
vůdce Zdena Kořenská


Vítězové

 

 

 

FCR Darina z Vlčích luk
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 183 bodů
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Bc. Tereza Kotyzová
GR Gino od Hradu Veveří LR Hilary z Czafikovho dvora
CACT, I. cena, 179 bodů
GR Gino od Hradu Veveří
vůdce Simona Alwanová
CACT, I. cena, 179 bodů
LR Hilary z Czafikovho dvora
vůdce Denisa Sečová
GR Chunny Chlupaté štěstí FCR Compendio All The Best
res. CACT, I. cena, 179 bodů
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
res. CACT, I. cena, 179 bodů
FCR Compendio All The Best
vůdce Pavel Řezníček
LR Almighty Wonder Tostadeo
res. CACT, I. cena, 177 bodů
LR Almighty Wonder Tostadeo
vůdce Bc. Kristýna Šedá

 

 

 

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem  - Ing. Jan Horyna

 

Obrazem