Klubové barvářské zkoušky

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Kutná Hora a MS MalešovKLUBOVÉ BARVÁŘSKÉ  ZKOUŠKY  SLÍDIČŮ (CACT)
a RETRIEVERŮ (dle ZŘ pro slídiče)
Malešov - 6.6.2010
Vrchní rozhodčí: MVDr. Bohumil Brož

Klubové zkoušky barvářské zkoušky slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 body cena Titul
1. ASS Berberis of Klamar Garden Mgr. Klára Tydlitová 4 4 4 4 4 124 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. LR Ora Javorův dvůr Luboš Sobotka 4 4 4 4 4 124 I.  
3. NK Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal 4 4 4 3 4 114 I. CACT
4. LR Audrey Riverdance Bohemia Petra Bubeníková 4 4 4 3 4 114 I.  
5. WSS Cita z Hlubockého podzámčí Ing. Josef Lát 4 4 3 4 3 114 I. CACT
6. WSS Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek 4 4 4 3 3 110 I. res. CACT
7. WSS Cassia Merylic Zdeněk Veleba 4 4 3 2 4 98 II.  
8. NK Toby z Košickej Petra Golinovská 4 3 4 2 3 92 II.  
9. AC Nairobi Black Petrs Vlastimil Gregor 3 4 1 3 3 89 III.  
  NK Airin z Pavlíčkova dvora Petra Golinovská x 2 x x x Odvolána pro indispozici feny
  ASS Eila od Škrabalky Petra Golinovská x 4 x x 0 Neobstál
Discipliny: 1 – vodění na řemeni, 2 – slídění, 3 – šoulačka, 4 – barva hlasič, oznamovač 15, vodič 10, 5 - odložení
Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Miloslav Šafařík, Josef Veselý, Ing. Josef Smrž, Ing. Miroslav Studený, Milan Kříž
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna
Účastníci
 
WSS Twigle Noor NK Alan od Tálského mlýna NK Toby z Košickej, NK Airin z Pavlíčkova dvora a ASS Eila od Škrabalky AC Nairobi Black Petrs
WSS Twigle Noor
vůdce Ing. Bohuslav Zemánek
NK Alan od Tálského mlýna
vůdce Libor Stejskal
NK Toby z Košickej
NK Airin z Pavlíčkova dvora
ASS Eila od Škrabalky
vůdce Petra Golinovská
AC Nairobi Black Petrs
vůdce Vlastimil Gregor
WSS Cita z Hlubockého podzámčí ASS Berberis of Klamar Garden WSS Cassia Merylic LR Audrey Riverdance Bohemia
WSS Cita z Hlubockého podzámčí
vůdce Ing. Josef Lát
ASS Berberis of Klamar Garden
vůdce Mgr. Klára Tydlitová
WSS Cassia Merylic
vůdce Zdeněk Veleba
LR Audrey Riverdance Bohemia
vůdce Petra Bubeníková
LR Ora Javorův dvůr
LR Ora Javorův dvůr
vůdce Luboš Sobotka

 

Vítězové

 

ASS Berberis of Klamar Garden
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 124 bodů
ASS Berberis of Klamar Garden
vůdce Mgr. Klára Tydlitová
NK Alan od Tálského mlýna WSS Cita z Hlubockého podzámčí
CACT, I. cena, 114 bodů
NK Alan od Tálského mlýna
vůdce Libor Stejskal
CACT, I. cena, 114 bodů
WSS Cita z Hlubockého podzámčí
vůdce Ing. Josef Lát
WSS Twigle Noor
res. CACT, I. cena, 110 bodů
WSS Twigle Noor
vůdce Ing. Bohuslav Zemánek

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci  - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna

 

Obrazem