Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a retrieverů - výsledky

Sloveč - Sloučená 14.5.2016 - výsledky

KZV slídičů a retrievrů - 14.5.2016 - Sloveč (NB)

Vrchní rozhodčí- Ing. Jan Horyna, Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Milan Kříž, Mgr. Klára Tydlitová, Miroslav Jílek, Ing. Eva Pavlíková, Petr Netík

188, CACT

NK

Imir z Wdeckiego Parku

NK/4431

Pes

František Sedlák

184, CACT

ASS

Amaryllis Monroe Buxusson

ASS/6515

Fena

Philip Hladký

180, r. CACT

ASS

Eirlys od Jakubského rybníka

ASS/6523

Fena

Martina Smutná

180, 1. cena

ASS

Uriana Hadí Vrch

ASS/6393

Fena

Ing. Jaromír Jaroš

172, 1. cena

ASS

Elodea of Klamar Garden

ASS/6356

Fena

Markéta Děkánková

168, CACT

AC

Coudy Canigou Oreaster

AC/37623

Pes

David Podrazil

168, 1. cena

ASS

Godin z Lipových dolin

ASS/6458

Pes

Marcela Kopecká

156, r. CACT

AC

Qr Jasper z Vejmínku

AC/37021

Pes

Milena Šimonová

152, 1. cena

AC

Aaron ze Senických polí

AC/37051

Pes

Simona Preissová

149, 1. cena

ASS

Esma od Jakubského rybníka

Fena

Petr Pařízek

148, 1. cena

AC

Crazy Star Oreaster

AC/37627

Fena

Mgr. Marcela Podrazilová

144, 1. cena

ASS

Great Gaston Rockdale

ASS/6467

Pes

Václav Blažek

128, 2. cena

ASS

Dowiti´s Ice Age

ASS/6440

Pes

Radka Kobylková

121, 3. cena

AC

Ursula z Vejminku

AC/37308/2016

Fena

Kateřina Vebrová

Voda 0

AC

Alfonso ze Senických polí

AC/37049/2015

Pes

Ivana Podlesná Filková

Odstoupení

AC

Happy z Chlumeckého zátiší

AC/37224

Fena

Martina Králová

Odstoupení

NK

Bandita z Podmošenska

NK/4129

Pes

Iva Nollová

 

 

KZV slídičů a retrievrů- 14.5.2016 - Sloveč (NB)

Vrchní rozhodčí- Bc. Miloslav Šafařík, rozhodčí: Jaroslav Mach, Jana Velebová, Eva Píchová, Ing. František Kerda

 

192, CACT

WSS

Jamie Merylic

WSS/4924

Pes

Petra Vedrálová

181, r.CACT

WSS

Brixi Avoir du Nez

WSS/4555

Pes

Lucie Nohýnková

162, 1.cena

WSS

Bee Bee Králův hrádek

WSS/5046

Fena

Tereza Tinglová

156, CACT

CS

Clumber Carlos od Bílých Jelenů

CS/290

Pes

Jitka Šlechtová

148, 1.cena

WSS

Cherokee Brixi´s Pride

WSS/4900

Pes

Zuzana Brixí

141, 1. cena

WSS

Irwin Merylic

WSS/4876

Pes

Marie Uhrová

121, 2. cena

WSS

Jorika Frya Han-Ende

WSS/4959

Fena

Mgr. Hana Konečná

172,1.c.

GR

Nikolaus Gold Rebecca

GR/17057

Pes

Bc. Daniela Šebková

160, 3. c.

NSR

Absolut First Ida Garonera

NSR/805

Fena

Petra Pešková

114, 3.c.

FCR

A-Team Penny od Kytínské studánky

FCR/4175

Fena

Markéta Špičková

Aport 0

FCR

A- Team Angel od Kytínské studánky

FCR/4178

Pes

Markéta Špičková

Aport 0

FCR

Aramis Mad About Chocolate

FCR/4080

Pes

Zuzana Grösslová

Aport 0

FCR

Akiro Nero Dolanská Tlapka

FCR/3750

Pes

Barbora Křížová

Aport 0

GR

Be Black Jack

GR/15409

Pes

Eva Votrubová

Aport 0

GR

Hatátitlá z Královských teras

GR/17387

Pes

Jana Stejskalová

Odstoupení

GR

Dream For Craze of Golden Cheer

GR/17710

Fena

Josef Ouzký

Aport 0

LR

Arisa Vanilla Ice of Galgaris

LR/28959

Fena

Radmila Folbergerová

Aport 0

LR

Jasmin z Českomoravské vysočiny

LR/29723

Fena

Vladimíra Brychová

Aport 0

LR

Carlos Eganna

LR/29475

Pes

Šárka Voců

Odstoupení

LR

Queen Rose by Queen´s Joy

LR/30116

Fena

Mgr. Jana Andrášková

Aport 0

LR

Arrow To My Heart of Galgaris

LR/28954

Pes

Vladimír Dědek

 

Odkaz na foto