IV. Severomoravské Derby - výsledky

IV. Severomoravské DERBY

Tovačov - 23.-24.7.2016

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. KZVP

Tit. KZVP

Poř. KPZ

Tit. KPZ

Součet

titul

1

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

FCR

Schejbalová Šárka

3

CACT

4

CACT

7

Vítěz derby

2

Edgar English Spy of Dashby

LR

Götzová Dagmar Ph.D.,Ing.

2

CACT

5

r.CACT

7

3

Lee Grand Sarblet

LR

Šihor David

9

1

CACT

10

4

Now I´m Here Exotic Lunas

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

r.CACT

6

r.CACT

10

5

Eliot z Královských teras

GR

Pokorná Jarmila Ing.

12

2

CACT

14

6

Darsy z Kolbyho vršku

GR

Prašivková Jana

13

3

r.CACT

16

7

Ara Merlucius

LR

Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr

8

8

16

8

Piktook's Five Island Caddy

NSR

Bílý Milan

7

CACT

10

CACT

17

9

Áres Flores Vitae

GR

Janská Hana

1

CACT

17

18

10

Julián Janis Joplin

LR

Labounková Alice

6

14

20

11

Avar Black – Magic Luckykay

LR

Čech Jiří

5

r.CACT

15

20

12

New Superstar Bohemia Luxyvett

FCR

Chlumská Jana

15

12

27

13

Bally Brittany of Dashby

LR

Dragolovová Eva Ing.

14

13

27

 

Armant Rose z Českomoravské vysočiny

LR

Sáblík Daniel

-

7

-

 

Brilliant Leader of White Enny

GR

Boguaj Stanislav

-

9

-

 

Lord Wizard Nenuoramos

GR

Kučerová Ivana Ing.

10

r.CACT

-

-

 

Cinderella Tercius

FCR

Žampachová Eva MUDr.

-

11

-

 

Just Like Místy Oasis of Peace

FCR

Raiskubová Kamila

11

-

-

 

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

FCR

Vrána Jan

-

16

-

 

Grimston Tercius

FCR

Flegel Vladimír

16

-

-

 

Hartos Fleming z Fatkovského dvora

GR

Minařík Radomír Ing.

-

-

-

 

Podzimní zkoušky

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
Nos

 2 
Vyh

 3 
VlP

 4 
VlS

 5 
KHV

 6 
DaP

 7 
ChV

 8 
Vod

 9 
Rad

10
Pos

11
Apo

12
Při

Cena

Body

Titul

1

Lee Grand Sarblet

4

LR

Šihor David

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (56)

CACT

2

Eliot z Královských teras

21

GR

Pokorná Jarmila Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (56)

CACT

3

Darsy z Kolbyho vršku

14

GR

Prašivková Jana

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (56)

r.CACT

4

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

11

FCR

Schejbalová Šárka

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (56)

CACT

5

Edgar English Spy of Dashby

10

LR

Götzová Dagmar Ph.D.,Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

3

4

I.

228 (56)

r.CACT

6

Now I´m Here Exotic Lunas

8

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (56)

r.CACT

7

Armant Rose z Českomoravské vysočiny

13

LR

Sáblík Daniel

4

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (56)

8

Ara Merlucius

6

LR

Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (55)

9

Brilliant Leader of White Enny

18

GR

Boguaj Stanislav

4

4

3

3

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

222 (56)

10

Piktook's Five Island Caddy

3

NSR

Bílý Milan

4

4

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

3

I.

222 (54)

CACT

11

Cinderella Tercius

5

FCR

Žampachová Eva MUDr.

4

2

4

4

4

4

4

4V

3

4

4

4

II.

218 (53)

12

New Superstar Bohemia Luxyvett

12

FCR

Chlumská Jana

4

3

4

2

4

4

4

4V

4

4

3

4

II.

213 (55)

13

Bally Brittany of Dashby

7

LR

Dragolovová Eva Ing.

4

3

4

3

2

3

4

4V

4

4

4

4

II.

209 (55)

14

Julián Janis Joplin

19

LR

Labounková Alice

3

2

3

3

4

3

4

4V

4

4

4

4

II.

199 (52)

15

Avar Black – magic Luckykay

9

LR

Čech Jiří

4

3

3

4

4

4

4

4V

4

4

1

4

III.

210 (55)

16

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

15

FCR

Vrána Jan

4

4

1

4

4

4

4

4V

3

4

4

3

III.

207 (51)

17

Áres Flores Vitae

2

GR

Janská Hana

4

2

1

2

4

4

4

4V

2

4

2

4

III.

181 (49)

 

Grimston Tercius

1

FCR

Flegel Vladimír

4

3

0

-

4

4

4

4V

4

4

1

4

neobstál

 

Hartos Fleming z Fatkovského dvora

17

GR

Minařík Radomír Ing.

4

3

-

1

1

4

4

4V

3

0

4

3

neobstál

 

Just like Místy Oasis of Peace

20

FCR

Raiskubová Kamila

4

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Lord Wizard Nenuoramos

16

GR

Kučerová Ivana Ing.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Jaroslav Hudlík, Jiří Jelínek, Jaroslav Šarman, Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimera, Emil Grossmann, Leopold Šenkeřík


 

Zkoušky z vodní práce

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
NaK

 2 
Vyh

 3 
DoK

 4 
Apo

 5 
ChV

 6 
Při

 7 
Vod

 8 
PaO

 9 
ChS

10
Rad

Cena

Body

Titul

1

Áres Flores Vitae

2

GR

Janská Hana

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (47)

CACT

2

Edgar English Spy of Dashby

10

LR

Götzová Dagmar Ph.D.,Ing.

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (47)

CACT

3

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

11

FCR

Schejbalová Šárka

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

172 (46)

CACT

4

Now I´m Here Exotic Lunas

8

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

I.

168 (48)

r.CACT

5

Avar Black – Magic Luckykay

9

LR

Čech Jiří

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

167 (48)

r.CACT

6

Julián Janis Joplin

19

LR

Labounková Alice

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

167 (46)

7

Piktook's Five Island Caddy

3

NSR

Bílý Milan

3

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

I.

163 (48)

CACT

8

Ara Merlucius

6

LR

Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr

3

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

I.

163 (46)

9

Lee Grand Sarblet

4

LR

Šihor David

3

4

4

4

4

4

4V

3

4

4

I.

161 (46)

10

Lord Wizard Nenuoramos

16

GR

Kučerová Ivana Ing.

3

3

3

3

4

4

3R

3

3

4

I.

135 (45)

r.CACT

11

Just Like Místy Oasis of Peace

20

FCR

Raiskubová Kamila

3

3

4

4

4

4

4V

4

2

4

II.

158 (46)

12

Eliot z Královských teras

21

GR

Pokorná Jarmila Ing.

4

3

3

2

4

4

4V

4

4

4

II.

154 (48)

13

Darsy z Kolbyho vršku

14

GR

Prašivková Jana

3

4

2

4

4

3

4V

4

4

4

II.

151 (44)

14

Bally Brittany of Dashby

7

LR

Dragolovová Eva Ing.

4

4

4

1

4

4

4V

4

4

4

III.

160 (48)

15

New Superstar Bohemia Luxyvett

12

FCR

Chlumská Jana

3

3

1

1

4

3

4V

4

3

4

III.

127 (44)

16

Grimston Tercius

1

FCR

Flegel Vladimír

2

3

3

1

4

4

3V

2

4

4

III.

124 (42)

 

Armant Rose z Českomoravské vysočiny

13

LR

Sáblík Daniel

4

-

0

4

4

4

4V

4

4

4

neobstál

 

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

15

FCR

Vrána Jan

4

-

-

4

4

0

-

3

4

4

neobstál

 

Cinderella Tercius

5

FCR

Žampachová Eva MUDr.

-

3

0

-

-

-

-

-

4

-

neobstál

 

Brilliant Leader of White Enny

18

GR

Boguaj Stanislav

-

-

0

-

-

-

-

-

4

-

neobstál

 

Hartos Fleming z Fatkovského dvora

17

GR

Minařík Radomír Ing.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jaroslav Hudlík, Jiří Jelínek, Jaroslav Šarman, Branko Danielovský, MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimara, Emil Grossmann, Leopold Šenkeřík

 

Účastníci

NSR Piktook's Five Island Caddy

Bílý Milan

GR Brilliant Leader of White Enny

Boguaj Stanislav

LR Avar Black – magic Luckykay

Čech Jiří

?? ?? ??

LR Bally Brittany of Dashby

Dragolovová Eva Ing.

FCR Grimston Tercius

Flegel Vladimír

LR Edgar English Spy of Dashby

Götzová Dagmar Ph.D.,Ing.

?? ?? ??

LR Ara Merlucius

Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr

FCR New Superstar Bohemia Luxyvett

Chlumská Jana

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

?? ?? ??

GR Lord Wizard Nenuoramos

Kučerová Ivana Ing.

LR Julián Janis Joplin

Labounková Alice

GR Hartos Fleming z Fatkovského dvora

Minařík Radomír Ing.

?? ?? ??

GR Eliot z Královských teras

Pokorná Jarmila Ing.

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

GR Darsy z Kolbyho vršku

Prašivková Jana

?? ?? ??

FCR Just like Místy Oasis of Peace

Raiskubová Kamila

LR Armant Rose z Českomoravské vysočiny

Sáblík Daniel

FCR Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

Schejbalová Šárka

?? ?? ??

LR Lee Grand Sarblet

Šihor David

FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Vrána Jan

FCR Cinderella Tercius

Žampachová Eva MUDr.

?? ?? ??

 

Vítězové

?? ??

FCR Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

vůdce Schejbalová Šárka, Vítěz Derby, CACT z ZVP, CACT z PZ

LR Edgar English Spy of Dashby

vůdce Götzová Dagmar, Ph.D. Ing., CACT z ZVP, res. CACT z PZ

?? ??

LR Lee Grand Sarblet

vůdce Šihor David, CACT z PZ

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce Pokorný Zdeněk, Ing., res. CACT z ZVP, res. CACT z PZ

?? ??

GR Eliot z Královských teras

vůdce Pokorná Jarmila, Ing., CACT z PZ

GR Darsy z Kolbyho vršku

vůdce Prašivková Jana, res. CACT z PZ

?? ??

NSR Piktook's Five Island Caddy

vůdce Bílý Milan, CACT z ZVP, CACT z PZ

GR Áres Flores Vitae

vůdce Janská Hana, CACT z ZVP

foto není k dispozici ??

LR Avar Black – magic Luckykay

vůdce Čech Jiří, res. CACT z ZVP

GR Lord Wizard Nenuoramos

vůdce Kučerová Ivana Ing., res. CACT z ZVP

 

Další fotky od Jolany Pokorné zde