VII.Východočeské DERBY - výsledky

VII.Východočeské DERBY

Choustníkovo Hradiště - 30.-31.7.2016

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. KZVP

Tit. KZVP

Poř. KPZ

Tit. KPZ

Součet

titul

1

Brietney Sweet Albipolis

GR

Kamešová Jana

2

r.CACT

2

CACT

4

Vítěz derby

2

Corinna Merlucius

LR

Ehrenbergerová Michaela

6

r.CACT

1

CACT

7

3

Don Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková Lucie

5

6

11

4

Darius Flores Vitae

GR

Machová Marie

11

4

r.CACT

15

5

Cee Amazing Frace

LR

Blažková Iveta Ing.

7

10

17

6

Collet Amazing Frace

LR

Červinková Petra

10

8

18

7

Nebthet Českomoravské vysočiny

LR

Růžičková Daniela

4

CACT

14

18

8

Don Fabio z Liblických rákosin

GR

Mach Jaroslav

1

CACT

17

18

9

Rhapsody Misantos

GR

Vacek Petr

15

5

20

10

Souvenir Fleur de Jasmin

GR

Zimová Ivana

8

12

20

11

Make Right Decisions Brdské zlato

GR

Libánská Renata

3

19

22

12

Aliza ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková Jana Mgr.

14

9

23

13

Ortis Artemis Gold

GR

Soldánová Martina

12

11

23

14

Casey Amazing Frace

LR

Horníčková Jarmila Mgr.

21

3

r.CACT

24

15

Bonny Liz Horské vršky

LR

Pacholíková Irena

18

13

31

16

Christopher Bismilláhi

GR

Vacek Petr

9

23

32

17

Coral z Liblických rákosin

GR

Nová Miluše

19

15

34

18

Cheek To Cheek Jack The Bear

GR

Břízová Barbora

13

21

34

19

Anabella Od Úpatí Spáleníku

GR

Vacková Iva

20

16

36

20

Garsis Rose Aurea Rosa

GR

Píchová Eva

16

20

36

21

Barid Wooden Heaven

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

17

22

39

 

Catryn Od Zlaté Delvi

GR

Palivcová Dana

-

7

-

 

Barney Star Horské vršky

LR

Pacholíková Irena

-

18

-

 

Podzimní zkoušky

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
Nos

 2 
Vyh

 3 
VlP

 4 
VlS

 5 
KHV

 6 
DaP

 7 
ChV

 8 
Vod

 9 
Rad

10
Pos

11
Apo

12
Při

Cena

Body

Titul

1

Corinna Merlucius

13

LR

Ehrenbergerová Michaela

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (36)

CACT

2

Brietney Sweet Albipolis

5

GR

Kamešová Jana

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (36)

CACT

3

Casey Amazing Frace

7

LR

Horníčková Jarmila Mgr.

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (36)

r.CACT

4

Darius Flores Vitae

9

GR

Machová Marie

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (36)

r.CACT

5

Rhapsody Misantos

6

GR

Vacek Petr

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.R

232 (36)

6

Don Pepper Zlatá kudrnka

4

GR

Kondělková Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

232 (35)

7

Catryn Od Zlaté Delvi

19

GR

Palivcová Dana

4

4

4

4

4

4

4

4V

3

4

4

4

I.

228 (34)

8

Collet Amazing Frace

10

LR

Červinková Petra

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (35)

9

Aliza ze Strakovské myslivny

12

LR

Andrášková Jana Mgr.

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (35)

10

Cee Amazing Frace

8

LR

Blažková Iveta Ing.

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (34)

11

Otis Artemis Gold

14

GR

Soldánová Martina

4

4

3

3

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

222 (36)

12

Souvenir Fleur de Jasmin

17

GR

Zimová Ivana

4

3

4

4

4

4

4

4V

3

3

4

4

I.

217 (33)

13

Bonny Liz Horské vršky

22

LR

Pacholíková Irena

4

3

4

4

4

3

4

4V

3

3

4

4

I.

212 (33)

14

Nebthet Českomoravské vysočiny

18

LR

Růžičková Daniela

4

3

4

4

3

4

4

4V

4

3

4

3

I.

211 (32)

15

Coral z Liblických rákosin

1

GR

Nová Miluše

3

4

4

3

3

3

4

4V

3

4

3

4

I.

202 (34)

16

Anabella Od Úpatí Spáleníku

21

GR

Vacková Iva

4

4

2

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

II.

222 (36)

17

Don Fabio z Liblických rákosin

11

GR

Mach Jaroslav

4

3

4

4

4

4

4

4V

3

4

2

4

II.

215 (35)

18

Barney Star Horské vršky

20

LR

Pacholíková Irena

4

3

4

4

2

4

4

4V

4

3

4

4

II.

213 (34)

19

Make Right Decisions Brdské zlato

16

GR

Libánská Renata

4

2

4

4

4

4

4

4V

3

3

4

4

II.

212 (33)

20

Garsis Rose Aurea Rosa

23

GR

Píchová Eva

4

3

4

4

2

4

4

4V

3

4

4

3

II.

209 (33)

21

Cheek To Cheek Jack The Bear

2

GR

Břízová Barbora

4

4

4

4

1

4

4

4V

4

4

4

4

III.

220 (35)

22

Barid Wooden Heaven

15

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

4

4

1

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

III.

217 (35)

23

Christopher Bismilláhi

3

GR

Vacek Petr

3

4

4

4

4

4

4

4V

3

3

1

4

III.

202 (33)

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Eva Pavlíková

Rozhodčí: Ing. František Kerda, Vladimír Křížek, Josef Javůrek, Petr Imlauf, Milan Fekiač, Milan Kříž, Ing. Jiří Večeř, Dis. Alena Dragounová

 

Zkoušky z vodní práce

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
NaK

 2 
Vyh

 3 
DoK

 4 
Apo

 5 
ChV

 6 
Při

 7 
Vod

 8 
PaO

 9 
ChS

10
Rad

Cena

Body

Titul

1

Don Fabio z Liblických rákosin

11

GR

Mach Jaroslav

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

172 (48)

CACT

2

Brietney Sweet Albipolis

5

GR

Kamešová Jana

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

172 (47)

r.CACT

3

Make Right Decisions Brdské zlato

16

GR

Libánská Renata

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

172 (40)

4

Nebthet Českomoravské vysočiny

18

LR

Růžičková Daniela

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

172 (38)

CACT

5

Don Pepper Zlatá kudrnka

4

GR

Kondělková Lucie

4

4

4

4

4

4

3V

4

4

4

I.

168 (47)

6

Corinna Merlucius

13

LR

Ehrenbergerová Michaela

4

4

4

4

4

4

3V

4

4

4

I.

168 (40)

r.CACT

7

Cee Amazing Frace

8

LR

Blažková Iveta Ing.

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

167 (47)

8

Souvenir Fleur de Jasmin

17

GR

Zimová Ivana

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.

167 (39)

9

Christopher Bismilláhi

3

GR

Vacek Petr

4

4

4

4

4

3

4V

4

4

4

I.

166 (45)

10

Collet Amazing Frace

10

LR

Červinková Petra

4

3

4

4

4

4

4V

4

3

4

I.

165 (48)

11

Darius Flores Vitae

9

GR

Machová Marie

4

3

3

4

4

4

4V

4

4

4

I.

162 (48)

12

Otis Artemis Gold

14

GR

Soldánová Martina

3

3

4

4

4

4

4V

3

3

3

I.

150 (35)

13

Cheek To Cheek Jack The Bear

2

GR

Břízová Barbora

3

4

4

3

4

3

3V

3

4

3

I.

143 (42)

14

Aliza ze Strakovské myslivny

12

LR

Andrášková Jana Mgr.

4

4

4

2

4

4

4V

4

4

4

II.

164 (47)

15

Rhapsody Misantos

6

GR

Vacek Petr

4

2

4

4

4

4

4V

4

4

4

II.

162 (47)

16

Garsis Rose Aurea Rosa

23

GR

Píchová Eva

4

2

4

4

4

4

4V

4

4

4

II.

162 (40)

17

Barid Wooden Heaven

15

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

2

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

II.

162 (40)

18

Bonny Liz Horské vršky

22

LR

Pacholíková Irena

4

2

4

4

4

4

4V

4

4

3

II.

158 (38)

19

Coral z Liblických rákosin

1

GR

Nová Miluše

4

2

4

4

4

4

4V

3

3

4

II.

154 (46)

20

Anabella Od Úpatí Spáleníku

21

GR

Vacková Iva

2

3

4

4

4

4

4V

4

4

3

II.

153 (39)

21

Casey Amazing Frace

7

LR

Horníčková Jarmila Mgr.

4

2

2

4

4

4

4V

4

3

4

II.

150 (47)

 

Barney Star Horské vršky

20

LR

Pacholíková Irena

-

0

4

-

-

4

-

4

4

3

neobstál

 

Catryn Od Zlaté Delvi

19

GR

Palivcová Dana

-

0

3

-

-

4

-

3

4

3

neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing.Eva Pavlíková

Rozhodčí: Ing. František Kerda, Vladimír Křížek, Josef Javůrek, Petr Imlauf, Milan Fekiač, Ing. Jiří Večeř, Dis. Alena Dragounová