ZPR Třeboň 27.-28.8.2016 - výsledky

Klubové zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT

Třeboň 27.-28.8.2016

DSC_2057

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
Nos

 2 
ChV

 3 
VlP

 4 
NP1

 5 
NP2

 6 
Apo

 7 
RpP

 8 
PoP

 9 
VlS

10
DPS

11
ChS

12
Odl

13
RpL

14
PoL

15
NaK

16
DoK

17
Vod

18
RpV

19
PoV

20
PřS

21
PřP

22
PřK

Cena

Body

Titul

1

Now I´m Here Exotic Lunas

2

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

3

I.

417 (64)

CACT, Vítěz zkoušek

2

Godolloi-Huncut Vadász Liza

1

GR

Balogh Ľudovít

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

4R

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

4

I.

413 (68)

CACT

 

Cezar od Turoveckých rybníků

14

FCR

Bartizalová Barbora Ing.

-

-

4

1

2

4

4

3

-

0

4

4V

-

-

4

3

4V

4

4

-

4

4

neobstál

 

Darius Flores Vitae

18

GR

Machová Marie

-

-

3

4

4

4

4

4

-

0

4

1V

-

-

1

4

4V

3

3

-

4

4

neobstál

 

Jezinka Chlupaté Štěstí

15

GR

Zavadilová Marta MVDr.

-

-

4

4

4

3

-

-

-

0

4

4V

-

-

4

4

4V

4

4

-

4

4

neobstál

 

Lee Grand Sarblet

21

LR

Šihor David

-

-

-

2

0

4

-

-

4

3

2

2R

4

4

2

4

4V

4

2

4

-

2

neobstál

 

Ghost Jax Aurea Rosa

23

GR

Hrabětová Petra MUDr.

-

-

-

-

-

4

-

-

-

0

4

4V

-

-

4

4

4V

4

4

-

-

4

neobstál

 

Casey Amazing Frace

20

LR

Horníčková Jarmila Mgr.

-

-

-

-

-

3

-

-

-

0

3

4V

-

-

3

4

4V

4

4

-

-

4

neobstál

 

Annie z Týnského podskalí

19

GR

Kaslová Eva

-

-

-

-

-

4

-

-

-

0

3

4V

-

-

1

4

4V

2

3

-

-

3

neobstál

 

Zodiac Silver Boy Kelečský Poklad

17

CBR

Kuchař Vladislav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

4

-

4

2

-

0

4

neobstál

 

Rhapsody Misantos

6

GR

Vacek Petr

-

-

4

4

4

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Collet Amazing Frace

3

LR

Červinková Petra

-

-

4

4

4

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Don Fabio z Liblických rákosin

5

GR

Mach Jaroslav

-

-

4

4

4

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Armóns Golden Hevanar

4

GR

Chvalovská Helena Ing.

-

-

0

4

3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Darsy z Kolbyho vršku

13

GR

Prašivková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Catryn Od Zlaté Delvi

16

GR

Palivcová Dana

-

-

4

3

4

4

3

4

-

0

4

4V

-

-

2

4

4V

3

3

-

4

4

odstoupil

 

Erikachen Roisin

22

NSR

Nehera Tomáš Ing.

-

-

-

-

-

4

-

-

-

0

4

4V

-

-

1

4

4V

2

3

-

-

3

odstoupil

 

Amasha Jane La Mimadite

10

LR

Petrlíková Markéta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Brilliant Leader of White Enny

8

GR

Boguaj Stanislav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Aliza ze Strakovské myslivny

12

LR

Andrášková Jana Mgr.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna

11

GR

Eisenhammerová Jitka

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Áres Flores Vitae

7

GR

Janská Hana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Amelia Lueur dorée

9

GR

Bílek Roman

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V=volné, R=na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost/les, 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Jan Brom, Ing. Veronika Bromová, Branko Danielovský, Václav Fischer, František Bárta ml., Lucie Šeráková, Ing. Irena Erhartová

Účastníci

?? ?? ??

LR Aliza ze Strakovské myslivny

Andrášková Jana Mgr.

GR Godolloi-Huncut Vadász Liza

Balogh Ľudovít

FCR Cezar od Turoveckých rybníků

Bartizalová Barbora Ing.

?? ?? ??

GR Amelia Lueur dorée

Bílek Roman

GR Brilliant Leader of White Enny

Boguaj Stanislav

LR Collet Amazing Frace

Červinková Petra

?? ?? ??

GR Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna

Eisenhammerová Jitka

LR Casey Amazing Frace

Horníčková Jarmila Mgr.

GR Ghost Jax Aurea Rosa

Hrabětová Petra MUDr.

?? ?? ??

GR Armóns Golden Hevanar

Chvalovská Helena Ing.

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

GR Annie z Týnského podskalí

Kaslová Eva

?? ?? ??

CBR Zodiac Silver Boy Kelečský Poklad

Kuchař Vladislav

GR Don Fabio z Liblických rákosin

Mach Jaroslav

GR Darius Flores Vitae

Machová Marie

?? ?? ??

NSR Erikachen Roisin

Nehera Tomáš Ing.

GR Catryn Od Zlaté Delvi

Palivcová Dana

LR Amasha Jane La Mimadite

Petrlíková Markéta

?? ?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

GR Darsy z Kolbyho vršku

Prašivková Jana

LR Lee Grand Sarblet

Šihor David

?? ??

GR Rhapsody Misantos

Vacek Petr

GR Jezinka Chlupaté Štěstí

Zavadilová Marta MVDr.

Vítězové

?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, Vítěz zkoušek, CACT

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

GR Godolloi-Huncut Vadász Liza, CACT

vůdce Ľudovít Balogh