Severočeské derby 10.-11.6.2017 - výsledky

Severočeské Derby

Zahrádky u České Lípy 10.-11.6.2017

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KPZTit. KPZPoř. KZVPTit. KZVPSoučettitul
1 Betty z krásných lesů Křivoklátských LR Hoblík Vladimír 1 CACT 1 CACT 2 Vítěz Derby
2 Julián Janis Joplin LR Labounková Alice 2 r.CACT 4 6  
3 Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra 3 CACT 5 8  
4 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 6 3 r.CACT 9  
5 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 4 r.CACT 6 10  
6 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 8 2 CACT 10  
7 Dobby Alebasi Jílové FCR Hrnčíř Petr 7 r.CACT 7 14  
8 Minette Springcurl CCR Rindošová Ivana Mgr. 11 8 19  
  Renie Amyflatt Of Black Brianta FCR Kotíková Petra 5 CACT - -  
  Daffy ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 9 - -  
  Gremlin z Helfštýna LR Blaschke Milada 10 - -  
  U Are My Destiny Black Brianta FCR Hrnčířová Martina - - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Betty z krásných lesů Křivoklátských 8 LR Hoblík Vladimír 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (24) CACT
2 Julián Janis Joplin 4 LR Labounková Alice 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (24) r.CACT
3 Ghost Jax Aurea Rosa 12 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I.R 228 (24) CACT
4 Karkulka Chlupaté štěstí 11 GR Sláma Milan 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I.R 228 (24) r.CACT
5 Renie Amyflatt Of Black Brianta 6 FCR Kotíková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (22) CACT
6 Queen Rose By Queen´s Joy 3 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (24)
7 Dobby Alebasi Jílové 9 FCR Hrnčíř Petr 4 4 4 3 3 4 4 3V 3 4 4 3 I. 209 (22) r.CACT
8 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 5 GR Maříková Iva 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (24)
9 Daffy ze Starého Brázdima 2 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 2 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 213 (24)
10 Gremlin z Helfštýna 7 LR Blaschke Milada 4 2 4 2 2 4 4 4V 4 3 4 3 II. 192 (20)
11 Minette Springcurl 10 CCR Rindošová Ivana Mgr. 4 2 4 4 1 4 4 4V 3 3 4 3 III. 194 (20)
  U Are My Destiny Black Brianta 1 FCR Hrnčířová Martina - 1 4 0 - 4 - - - 0 - 0 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí:

Klubové zkoušky vodních prací CACT

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Betty z krásných lesů Křivoklátských 8 LR Hoblík Vladimír 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (16) CACT
2 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 5 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (16) CACT
3 Queen Rose By Queen´s Joy 3 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (16) r.CACT
4 Julián Janis Joplin 4 LR Labounková Alice 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (16)
5 Ghost Jax Aurea Rosa 12 GR Hrabětová Petra 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (16)
6 Karkulka Chlupaté štěstí 11 GR Sláma Milan 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 4 II. 159 (16)
7 Dobby Alebasi Jílové 9 FCR Hrnčíř Petr 4 4 4 4 4 3 4V 3 2 4 II. 156 (14)
8 Minette Springcurl 10 CCR Rindošová Ivana Mgr. 4 1 4 3 4 4 4V 3 4 3 III. 143 (16)
  Daffy ze Starého Brázdima 2 FCR Šrenková Zdenka 4 1 0 4 4 0 - - - 4 neobstál
  U Are My Destiny Black Brianta 1 FCR Hrnčířová Martina 0 - - - - - - - 2 - neobstál
  Gremlin z Helfštýna 7 LR Blaschke Milada 0 - - - - 0 - - - - neobstál
  Renie Amyflatt Of Black Brianta 6 FCR Kotíková Petra - - - - - - - - 0 - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: