Severomoravské derby Kokory 12.-13.8.2017 - výsledky

V.Severomoravské DERBY

Kokory - 12.-13.8.2017

Celkove

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučetTitul
Poř.TitulCena/bodyPoř.TitulCena/body
1 Reedbed Anthony LR Hoff Wladyslaw 3 r.CACT I./232 1 CACT I./172 4 Vítěz Derby
2 Arny Bohemian Chocolate LR Čibera Martin 5 I./227 2 r.CACT I./172 7  
3 Edgar English Spy of Dashby LR Götzová Dagmar Ing. 2 CACT I./232 6 I./172 8  
4 Arwen Tia Vrbovecké stráně FCR Švarcová Kateřina 4 r.CACT I./232 5 r.CACT I./172 9  
5 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorný Zdeněk Ing. 1 CACT I./232 10 II./164 11  
6 Beau Rose Préma Shanti Navaro GR Nohavicová Eva 6 CACT I./227 8 r.CACT I./167 14  
7 Dantee Citarwen GR Šmehlíková Alena Mgr. 8 I./227 7 CACT I./167 15  
8 Darsy z Kolbyho vršku GR Prašivková Jana 7 r.CACT I./227 11 II./153 18  
9 Lord Wizard Nenuoramos GR Kučerová Ivana Ing. 9 I./219 13 II./151 22  
10 Julián Janis Joplin LR Labounková Alice 12 II./213 12 II./152 24  
11 Azzante Ebellini GR Sležková Sylva 10 I./190 15 III./117 25  
12 Black Magic z Černobílé Duhy LR Hasíková Michaela 11 II./218 14 III./147 25  
  Artois Stella Vrbovecké stráně FCR Ištvanová Ivana Ing. -   - 3 CACT I./172 -  
  Riverlab‘s Bambina LR Dvořák Jan -   - 4 I./172 -  
  Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. -   - 9 I./161 -  
  Direct Hit Iz Doliny Solnca GR Kučerová Ivana Ing. -   - 16 III./107 -  
  Tammi z Kostelce u Jihlavy FCR Trýsková Petra -   - -   - -  
  Rowena Black Brianta FCR Nešporová Jana Mgr. -   - -   - -  

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Now I´m Here Exotic Lunas 3 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) CACT
2 Edgar English Spy of Dashby 6 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) CACT
3 Reedbed Anthony 7 LR Hoff Wladyslaw 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) r.CACT
4 Arwen Tia Vrbovecké stráně 15 FCR Švarcová Kateřina 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) r.CACT
5 Arny Bohemian Chocolate 11 LR Čibera Martin 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (52)
6 Beau Rose Préma Shanti Navaro 16 GR Nohavicová Eva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (52) CACT
7 Darsy z Kolbyho vršku 13 GR Prašivková Jana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (51) r.CACT
8 Dantee Citarwen 9 GR Šmehlíková Alena Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (50)
9 Lord Wizard Nenuoramos 8 GR Kučerová Ivana Ing. 4 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 3 4 I. 219 (52)
10 Azzante Ebellini 12 GR Sležková Sylva 4 3 4 3 3 4 4 4R 3 3 3 3 I. 190 (45)
11 Black Magic z Černobílé Duhy 5 LR Hasíková Michaela 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 218 (49)
12 Julián Janis Joplin 2 LR Labounková Alice 4 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 213 (49)
  Direct Hit Iz Doliny Solnca 10 GR Kučerová Ivana Ing. 3 2 4 0 4 4 4 4R - - 2 3 neobstál
  Rowena Black Brianta 14 FCR Nešporová Jana Mgr. 4 3 4 4 4 0 4 - - - 4 - neobstál
  Fleur de Lis Tercius 17 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 3 4 4 4 0 4 - - - 4 - neobstál
  Tammi z Kostelce u Jihlavy 4 FCR Trýsková Petra - 3 2 1 2 4 - 3V - - 4 0 neobstál
  Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. - 3 4 4 - 0 - - - - - - neobstál
  Riverlab‘s Bambina 18 LR Dvořák Jan - - - - 4 - 4 - - - 4 0 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jaroslav Šarman

Rozhodčí: Jan Bija, Jindřich Šimara, Branko Danielovský, Jiří Procházka, Antoním Straňák, František Štoppl

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Reedbed Anthony 7 LR Hoff Wladyslaw 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) CACT
2 Arny Bohemian Chocolate 11 LR Čibera Martin 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) r.CACT
3 Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) CACT
4 Riverlab‘s Bambina 18 LR Dvořák Jan 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40)
5 Arwen Tia Vrbovecké stráně 15 FCR Švarcová Kateřina 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (39) r.CACT
6 Edgar English Spy of Dashby 6 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (39)
7 Dantee Citarwen 9 GR Šmehlíková Alena Mgr. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (40) CACT
8 Beau Rose Préma Shanti Navaro 16 GR Nohavicová Eva 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (38) r.CACT
9 Fleur de Lis Tercius 17 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (36)
10 Now I´m Here Exotic Lunas 3 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 4 2V 4 4 4 II. 164 (40)
11 Darsy z Kolbyho vršku 13 GR Prašivková Jana 4 2 3 4 4 4 4V 4 4 3 II. 153 (38)
12 Julián Janis Joplin 2 LR Labounková Alice 4 2 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 152 (36)
13 Lord Wizard Nenuoramos 8 GR Kučerová Ivana Ing. 2 3 4 3 4 4 4V 4 3 4 II. 151 (40)
14 Black Magic z Černobílé Duhy 5 LR Hasíková Michaela 4 1 4 4 4 4 4V 3 4 3 III. 147 (36)
15 Azzante Ebellini 12 GR Sležková Sylva 3 3 1 3 4 3 4R 3 3 3 III. 117 (32)
16 Direct Hit Iz Doliny Solnca 10 GR Kučerová Ivana Ing. 2 2 1 3 4 3 4R 3 3 3 III. 107 (32)
  Rowena Black Brianta 14 FCR Nešporová Jana Mgr. 4 - 4 4 4 0 - - - - neobstál
  Tammi z Kostelce u Jihlavy 4 FCR Trýsková Petra 3 - 4 3 4 0 - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jaroslav Šarman

Rozhodčí: Jan Bija, Jindřich Šimara, Branko Danielovský, Jiří Procházka, Antoním Straňák, František Štoppl

Účastníci

?? ?? ??

GR Lord Wizard Nenuoramos + GR Direct Hit Iz Doliny Solnca

Kučerová Ivana Ing.

LR Arny Bohemian Chocolate

Čibera Martin

LR Riverlab‘s Bambina

Dvořák Jan

?? ?? ??

LR Edgar English Spy of Dashby

Gotzová Dagmar Ing.

LR Black Magic z Černobílé Duhy

Hasíková Michaela

LR Reedbed Anthony

Hoff Wladyslaw

?? ?? ??

FCR Artois Stella Vrbovecké stráně

Ištvanová Ivana Ing.

LR Julián Janis Joplin

Labounková Alice

FCR Rowena Black Brianta

Nešporová Jana Mgr.

?? ?? ??

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro

Nohavicová Eva

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

GR Darsy z Kolbyho vršku

Prašivková Jana

?? ?? ??

GR Azzante Ebellini

Sležková Sylva

GR Dantee Citarwen

Šmehlíková Alena Mgr.

FCR Arwen Tia Vrbovecké stráně

Švarcová Kateřina

?? ??

FCR Tammi z Kostelce u Jihlavy

Trýsková Petra

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

Vítězové

?? ??

LR Reedbed Anthony, res. CACT z KPZ, CACT z KZVP, Vítěz Derby

vůdce Wladyslaw Hoff

LR Arny Bohemian Chocolate, res. CACT z KZVP

vůdce Martin Čibera

?? ??

LR Edgar English Spy of Dashby, CACT z KPZ

vůdce Ing. Dagmar Götzová

FCR Arwen Tia Vrbovecké stráně, res. CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdce Kateřina Švarcová

?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, CACT z KPZ

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdce Eva Nohavicová

?? ??

GR Dantee Citarwen, CACT z KZVP

vůdce Mgr. Alena Šmehlíková

GR Darsy z Kolbyho vršku, res. CACT z KPZ

vůdce Jana Prašivková

??

FCR Artois Stella Vrbovecké stráně, CACT z KZVP

vůdce Ing. Ivana Ištvanová