KZPR Týn n/Vlt. 4.-5.11.2017 - výsledky

Klubové zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Týn n/Vlt. 4.-5.11.2017

Rozhodci

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBodyTitul
1 Ajax William Saint Matthew 18 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 3 4 4 I. 413 (63) CACT, Vítěz zkoušek
2 Collet Amazing Frace 4 LR Červinková Petra 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 I. 413 (62) CACT
3 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 16 LR Pišnová Hana 4 4 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 4 I. 409 (63) r.CACT
4 Souvenir Fleur de Jasmin 3 GR Zimová Ivana 4 4 3 4 3 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 407 (64) CACT
5 Rhapsody Misantos 17 GR Vacková Alena 4 4 3 3 3 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4 I. 402 (64) r.CACT
6 Kuky z Vltavotýnských lesů 5 LR Dvořák Pavel 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2V 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4 II. 409 (63)
7 Now I´m Here Exotic Lunas 6 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 2V 4 3 4 4 4 II. 404 (64)
8 Christopher Bismilláhi 2 GR Vacek Petr 4 4 4 4 3 1 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 III. 411 (64)
9 Absolut First Ida Garonera 14 NSR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 III. 407 (58)
10 Love Is All Around Black Brianta 10 FCR Pokorný Petr 4 4 4 2 4 4 4 3 4 1 4 4V 4 4 4 1 3V 4 2 4 4 4 III. 366 (59)
11 Béatrice Canelle Réglisse d´Elisabeth 8 FCR Trnková Drahotušská Jana 4 4 3 3 3 3 4 3 4 1 3 4R 3 3 3 4 4V 4 4 4 4 3 III. 357 (56)
  Lee Grand Sarblet 15 LR Šihor David 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 0V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 neobstál
  Betty z krásných lesů Křivoklátských 12 LR Hoblík Vladimír 4 4 0 4 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 neobstál
  Fleur de Lis Tercius 13 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 3 4 3 3 1 4 4 4 4 4 0V 4 3 4 2 4V 4 3 4 4 3 neobstál
  Nikolaus Gold Rebecca 1 GR Šebková Daniela Bc. DiS. - 4 4 1 4 1 4 3 3 1 4 4V 3 3 4 0 - - - 4 4 - neobstál
  Just like Misty Oasis of Peace 7 FCR Raiskubová Kamila - - - - - - - - 2 1 - 4V 3 2 2 0 - - - - - - odstoupil
  Annie z Týnského podskalí 11 GR Kaslová Eva - - - - - - - - 1 1 - 4R 2 3 0 - - - - - - - odstoupil
  Aimee Jackie´s dream 9 GR Pokorná Hana - - - - - - - - 3 0 - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost (les), 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček, František Bárta ml., Alena Brůžková, Zdeněk Pils, MVDr.František Šimek

Účastníci

?? ?? ??

LR Collet Amazing Frace

Červinková Petra

LR Kuky z Vltavotýnských lesů

Dvořák Pavel

LR Betty z krásných lesů Křivoklátských

Hoblík Vladimír

?? ?? ??

GR Annie z Týnského podskalí

Kaslová Eva

NSR Absolut First Ida Garonera

Pešková Petra

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Pišnová Hana

?? ?? ??

GR Aimee Jackie´s dream

Pokorná Hana

FCR Love Is All Around Black Brianta

Pokorný Petr

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

?? ?? ??

FCR Just like Misty Oasis of Peace

Raiskubová Kamila

GR Nikolaus Gold Rebecca

Šebková Daniela Bc. DiS.

LR Lee Grand Sarblet

Šihor David

?? ?? ??

FCR Ajax William Saint Matthew

Toupalová Schliederová Lenka

FCR Béatrice Canelle Réglisse d´Elisabeth

Trnková Drahotušská Jana

GR Rhapsody Misantos

Vacková Alena

?? ?? ??

GR Souvenir Fleur de Jasmin

Zimová Ivana

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

GR Christopher Bismilláhi

Vacek Petr

Vítězové

?? ??

FCR Ajax William Saint Matthew, CACT, Vítěz zkoušek

vůdkyně Lenka Toupalová Schliederová

LR Collet Amazing Frace, CACT

vůdkyně Petra Červinková

?? ??

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů, res. CACT

vůdkyně Hana Pišnová

GR Souvenir Fleur de Jasmin, CACT

vůdkyně Ivana Zimová

??

GR Rhapsody Misantos, res. CACT

vůdkyně Alena Vacková