Field Trialy České Budějovice 9. a 10. 12. 2017 - výsledky

Mezinárodní Field Trial Retrieverů CACIT a CACT

České Budějovice - Bažantnice Černiš 9.12.2017

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Garagill Pike at Blackthorn 18 LR Rita Kökeny EXC/ Výborně CACIT, CACT
Jake of Dukefield 6 LR Heli Siitari EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Chub Kanene 8 LR Barbara Stadlhuber EXC/ Výborně
Funnyline Fieldquest Sheyenne 4 GR Béatrice Loetscher EXC/ Výborně
Kornay Hunting Tyron 11 LR Sascha Smetana EXC/ Výborně
Agile Kent of Mountain Forest Glade 1 GR Jarka Svenka VG/ Velmi dobře
Fendawood Dave 17 LR Kurt Becksteiner VG/ Velmi dobře
Niccolo vom Walzenhof 16 LR Jochen Waschke G/ Dobře
Waldstürmer Bond 9 LR Kristina Trahms G/ Dobře
Heather of the spring cottage 7 LR Petra Vingerhoets NC/ Neklasifikován
Kornay Hunting Whistleblower 13 LR Athanasios Keller NC/ Neklasifikován
Waterfriend Dragos 3 LR Natalie Burgstaller NC/ Neklasifikován
Bell Oktave Benjamin 14 GR Brigitte Becksteiner EL/ Vyloučen
Cool Alf Arlet Star 2 LR Miroslav Krejčí EL/ Vyloučen
Cool Polly Arlet Star 15 LR Marcela Butková EL/ Vyloučen
Godolloi-Huncut Vadasz Liza 12 GR Ľudovít Balogh EL/ Vyloučen
Ragweed's Aston of Fendawood 10 LR Stefanie Latham EL/ Vyloučen
Reedbed Amigo 5 LR Ilona Bartos EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Wayne Mitchel (UK), Ton Buijs (NL), Ing. Veronika Bromová (CZ), Michaela Tomcová (CZ)

Mezinárodní Field Trial Retrieverů CACIT a CACT

České Budějovice - Bažantnice Černiš 10.12.2017

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Beechdale's Dusty Hazel 2 LR Ivonne Brunold EXC/ Výborně CACIT, CACT
Garagill Pike at Blackthorn 9 LR Rita Kökény EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Waldstürmer Bond 8 LR Kristina Trahms EXC/ Výborně
Heather of the spring cottage 7 LR Petra Vingerhoets EXC/ Výborně
Funnyline Fieldquest Sheyenne 11 GR Béatrice Loetscher VG/ Velmi dobře
Bsuna´s Chattanooga Choo Choo 5 LR Barbara Stadlhuber NC/ Neklasifikován
Citadelle von den Hochangern 4 LR Michaela Kamptner NC/ Neklasifikován
Godolloi-Huncut Vadasz Liza 3 GR Ľudovít Balogh NC/ Neklasifikován
Greenbriar Piano 12 LR Manuel Waldner NC/ Neklasifikován
Jake of Dukefield 16 LR Heli Siitari NC/ Neklasifikován
Kornay Hunting Whistleblower 14 LR Athanasios Keller NC/ Neklasifikován
Agile Kent of Mountain Forest Glade 13 GR Jarka Svenka EL/ Vyloučen
Bejeweled Ivory vom Leithabach 10 LR Melanie Kneidinger EL/ Vyloučen
Bell Oktave Benjamin 1 GR Brigitte Becksteiner EL/ Vyloučen
Hera´s Maisie von Bauernhirschtal 15 GR Dana Pešková EL/ Vyloučen
Hop, Skip and Jump SedgeGrras 6 CBR Dana Slabá EL/ Vyloučen
Reedbed Amigo 18 LR Ilona Bartos EL/ Vyloučen
Waterfriend Daytona 17 LR Petra Hillinger EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Wayne Mitchel (UK), Ton Buijs (NL), Ing. Veronika Bromová (CZ), Michaela Tomcová (CZ)