KPZ Kunžak 20. 5. 2018 - výsledky

Klubové podzimní zkoušky retrieverů - CACT

Kunžak 20.5.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Era z Kolbyho vršku 5 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (46) CACT
2 Coral z Liblických rákosin 20 GR Nová Miluše 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (48) r.CACT
3 Enzo Golden Sirius 8 GR Libánský Miloslav 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48)
4 Denny ze Starého Brázdima 10 FCR Pemlová Veronika 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (47) CACT
5 Spinnaker-Flinthills 9 CBR Smejkalová Jana 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (46) CACT
6 Chip Chlupaté štěstí 2 GR Berounský Martin 4 3 3 3 4 4 4 4V 4 4 3 3 I. 207 (45)
7 Denie od Zlaté Delfi 14 GR Navrátil Jiří 4 3 4 4 4 4 4 3V 4 3 3 3 I. 207 (44)
8 Jenis z Libliských rákosin 16 GR Palivcová Dana 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 218 (46)
9 Dream Road Believeme 23 LR Schovanec Valter 4 2 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 207 (45)
10 Georgia z Liblických rákosin 7 GR Vavroušková Jana 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 3 4 4 II. 207 (43)
11 Oryn Boddy Artemis Gold 1 GR Čadková Ivana 4 3 4 4 2 4 4 4V 4 3 3 3 II. 203 (43)
12 Play Mor Sweet Sensation 15 LR Schmidt Peter 4 3 4 2 4 4 4 4V 4 3 3 3 II. 201 (44)
13 Ginny Golden Galleon 19 GR Kašparová Eliška 4 4 3 2 2 4 4 4V 4 4 3 2 II. 193 (40)
14 Cara Mia Benison 11 LR Stříbrná Štěpánka 4 4 1 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 III. 206 (44)
15 Adrien Gold z Orvetu 24 LR Ruprichová Monika 4 2 2 4 1 4 4 4V 4 4 4 3 III. 194 (44)
16 Cristie z Vidoule 13 GR Ruprich Petr 4 2 4 1 2 4 4 4V 3 4 4 3 III. 189 (43)
17 Elroy Amyflatt 22 FCR Berit Jaroslav Ing.,MBA 4 3 2 2 3 4 4 1V 4 3 4 3 III. 179 (43)
  Aranka od Vůznického potoka 6 FCR Richterová Pavla 4 - 4 3 4 - 4 - 4 3 1 0 neobstál
  Bittersweet Symphony Canis Regnum 21 GR Palaj Denisa 4 3 - - 0 4 4 - 4 3 - 2 neobstál
  Brigitte Lueur dorée 17 GR Petříková Šárka Mgr. - - - - 4 - 4 4V 4 4 1 0 neobstál
  Best Falco Silvis Sancti Huberti 3 GR Keppertová Soňa 4 - 4 1 0 - - - 4 - - - neobstál
  Harry Potter Aurea Rosa 12 GR Bučková Eva 3 - 4 1 - 0 - - 3 - - - neobstál
  Ravel Misantos 18 GR Slavíková Eva - - - - 1 - 4 - 4 3 3 0 neobstál
  Madame Bovary du Bois de la Rayere 4 GR Šimůnek Jaroslav - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Lucie Šeráková

Rozhodčí: Bromová Veronika Ing., Fanta Luděk, Bicková Jaroslava Mgr., Brom Jan, Erhartová Irena Ing., Šablatura Pavel, Odehnal Josef, Duda Radek

Vítězové

?? ??

GR Era z Kolbyho vršku, CACT, Vítěz zkoušek

vůdce Jana Prašivková

GR Coral z Liblických rákosin, res. CACT, 2. místo

vůdce Miluše Nová

??

GR Enzo Golden Sirius, 3. místo

vůdce Miroslav Libánský

Fotky