VIII. Východočeské derby Choustníkovo Hradiště 9.-10.6.2018 - výsledky

VIII. Východočeské DERBY

Choustníkovo Hradiště - 9.-10.6.2018

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Diamond Destiny Golden Martha GR Jůzlová Jana 4 I. 226 1 CACT I. 172 5 Vítěz Derby
2 Brietney Sweet Albipolis GR Kamešová Jana 3 I. 227 5 I. 167 8  
3 Darius Flores Vitae GR Machová Marie 5 I. 222 4 r.CACT I. 168 9  
4 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 7 II. 224 3 r.CACT I. 172 10  
5 Amálka z Vracvlavských lesů a luk GR Brýdlová Jana 2 r.CACT I. 228 9 II. 145 11  
6 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury LR Zimová Naďa 10 II. 210 2 CACT I. 172 12  
7 La Valentino Molly od Ivanského jezera FCR Kudláčková Renata 9 II. 214 6 CACT I. 152 15  
8 Arrow To My Heart of Galgaris LR Dědek Vladimír 11 II. 208 8 II. 158 19  
9 Kiss This Lad Rusty Love GR Hartmanová Věra 13 III. 205 7 II. 160 20  
  Christopher z Liblických rákosin GR Mach Jaroslav 1 CACT I. 232 -   - - -  
  Orka ze Staré Výšiny LR Kotěborský Zdeněk -   - - 10 III. 132 -  
  Maya od Světlovského potůčku GR Beková Barbora 12 II. 188 -   - - -  

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Christopher z Liblických rákosin 7 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (64) CACT
2 Amálka z Vracvlavských lesů a luk 9 GR Brýdlová Jana 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (64) r.CACT
3 Brietney Sweet Albipolis 11 GR Kamešová Jana 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (63)
4 Diamond Destiny Golden Martha 2 GR Jůzlová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (62)
5 Darius Flores Vitae 3 GR Machová Marie 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (64)
6 Aslan Saint dog 13 FCR Meletzký Vladimír 4 4 3 4 4 4 4 4R 4 4 4 3 I. 213 (61) CACT
7 Queen Rose By Queen´s Joy 8 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 224 (64)
8 Enjoy The Life Dorado Blanco 14 GR Hanyková Lucie 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 4 4 II. 220 (63)
9 La Valentino Molly od Ivanského jezera 12 FCR Kudláčková Renata 4 4 4 2 4 4 4 2V 4 4 4 4 II. 214 (64)
10 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 5 LR Zimová Naďa 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 210 (61)
11 Arrow To My Heart of Galgaris 6 LR Dědek Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 4V 3 4 3 2 II. 208 (57)
12 Maya od Světlovského potůčku 1 GR Beková Barbora 4 4 4 2 3 4 4 2R 4 3 4 2 II. 188 (57)
13 Kiss This Lad Rusty Love 10 GR Hartmanová Věra 4 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 205 (63)
  Orka ze Staré Výšiny 4 LR Kotěborský Zdeněk - 3 - 0 - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Eva Pavlíková

Rozhodčí: Petr Imlauf, Jaroslav Dostál, Alena Dragounová, DiS, Ing. František Kerda, Lukáš Hýsek, Jaroslav Jílek

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Diamond Destiny Golden Martha 2 GR Jůzlová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56) CACT
2 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 5 LR Zimová Naďa 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56) CACT
3 Queen Rose By Queen´s Joy 8 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (55) r.CACT
4 Darius Flores Vitae 3 GR Machová Marie 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (56) r.CACT
5 Brietney Sweet Albipolis 11 GR Kamešová Jana 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (56)
6 La Valentino Molly od Ivanského jezera 12 FCR Kudláčková Renata 4 3 3 4 4 4 4R 4 3 4 I. 152 (56) CACT
7 Kiss This Lad Rusty Love 10 GR Hartmanová Věra 4 2 4 4 4 4 4V 4 3 4 II. 160 (55)
8 Arrow To My Heart of Galgaris 6 LR Dědek Vladimír 2 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 II. 158 (54)
9 Amálka z Vracvlavských lesů a luk 9 GR Brýdlová Jana 3 2 4 4 4 4 4V 3 3 3 II. 145 (51)
10 Orka ze Staré Výšiny 4 LR Kotěborský Zdeněk 2 4 4 1 4 4 3R 3 3 4 III. 132 (53)
  Christopher z Liblických rákosin 7 GR Mach Jaroslav - - - 4 - - 4V - 4 - neobstál
  Maya od Světlovského potůčku 1 GR Beková Barbora 3 - - - - - - - 2 - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Eva Pavlíková

Rozhodčí: Petr Imlauf, Jaroslav Dostál, Alena Dragounová, DiS, Ing. František Kerda, Lukáš Hýsek, Jaroslav Jílek

Účastníci

?? ?? ??

LR Queen Rose By Queen´s Joy

Andrášková Jana Mgr.

GR Maya od Světlovského potůčku

Beková Barbora

GR Amálka z Vracvlavských lesů a luk

Brýdlová Jana

?? ?? ??

LR Arrow To My Heart of Galgaris

Dědek Vladimír

GR Kiss This Lad Rusty Love

Hartmanová Věra

GR Diamond Destiny Golden Martha

Jůzlová Jana

?? ?? ??

GR Brietney Sweet Albipolis

Kamešová Jana

LR Orka ze Staré Výšiny

Kotěborský Zdeněk

FCR La Valentino Molly od Ivanského jezera

Kudláčková Renata

?? ?? ??

GR Christopher z Liblických rákosin

Mach Jaroslav

GR Darius Flores Vitae

Machová Marie

LR Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury

Zimová Naďa

?? ??

FCR Aslan Saint dog

Meletzký Vladimír

GR Enjoy The Life Dorado Blanco

Hanyková Lucie

Vítězové

?? ??

GR Diamond Destiny Golden Martha, Vítěz zkoušek, CACT z KZVP

vůdkyně Jana Jůzlová

GR Brietney Sweet Albipolis, 2. místo

vůdkyně Jana Kamešová

?? ??

GR Darius Flores Vitae, 3. místo, res. CACT z KZVP

vůdkyně Marie Machová

LR Queen Rose By Queen´s Joy, 4. místo, res. CACT z KZVP

vůdkyně Mgr. Jana Andrášková

?? ??

GR Amálka z Vracvlavských lesů a luk, 5. místo, res. CACT z KPZ

vůdkyně Jana Brýdlová

LR Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury, 6. místo, CACT z KZVP

vůdkyně Naďa Zimová