Derby ČR 2018 - výsledky

Derby ČR 2018 - Klubové zkoušky přinášení retrieverů - CACT

Stříbřec 16.-17. 6. 2018

DSC_5721

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBodyTitul
1 Ghost Jax Aurea Rosa 5 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I.R 428 (67) CACT, Vítěz zkoušek
2 Reedbed Anthony 3 LR Hoff Wladyslaw 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I.R 428 (67) CACT
3 Enzo Golden Sirius 16 GR Libánský Miloslav 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 418 (68) r.CACT
4 Daffy ze Starého Brázdima 20 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 417 (68) CACT
5 Brook ze Zlaté Skalky 11 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 3 4 4 I. 416 (66)
6 Dasty od Rybníka Kamenný 2 GR Frgal Václav Ing. 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4 I. 413 (67)
7 Rhapsody Misantos 10 GR Vacková Alena 4 4 4 3 3 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 412 (68)
8 Ajax William Saint Matthew 13 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 4 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 408 (68) r.CACT
9 Britney Sweet Albipolis 8 GR Kamešová Jana 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4 I. 408 (65)
10 Adélka Lovcovo srdce 4 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 3 4 3 4 4 3 4 3 4 4V 4 4 4 3 4V 4 4 3 4 4 I. 396 (67) r.CACT
11 Now I´m Here Exotic Lunas 15 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 3 3 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 3V 4 3 3 4 4 I. 393 (65)
12 Betty z krásných lesů Křivoklátských 6 LR Hoblík Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 2 4V 4 4 4 4 4 II. 413 (68)
13 Elizabeth Enjoy of Dashby 17 LR Dragolovová Eva Ing. 4 4 4 2 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 412 (68)
14 Christopher Bismilláhi 12 GR Vacek Petr 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 II. 412 (66)
15 Amor Benjamin Od Kojetických skal 23 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 4 II. 408 (66)
16 Edgar English Spy of Dashby 24 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 4V 4 3 4 4 4 II. 402 (66)
17 Arwi Valery Bohemia Tilia 21 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 3 2 4 4 3 2 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 397 (68)
18 Apollón Cody Saint Matthew 19 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 3 2 3 4 3 3 4 3 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 396 (67)
19 Beau Rose Préma Shanti Navaro 14 GR Nohavicová Eva 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 3 4 2 4 4V 3 3 4 3 4 II. 388 (61)
20 Annie z Týnského podskalí 7 GR Kaslová Eva 4 4 4 2 4 4 3 3 4 3 4 4R 3 3 4 2 3V 3 3 4 4 4 II. 361 (65)
21 Casey Amazing Frace 22 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 3 4V 4 4 3 4 3V 4 4 4 4 4 III. 405 (68)
22 Fleur de Lis Tercius 9 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4 1 1 4 4 2 2 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 4 III. 364 (64)
  Queen Rose By Queen´s Joy 1 LR Andrášková Jana Mgr. - - 4 3 3 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Quantum Of Joy Brdské zlato 18 GR Korejtková Tereza - - - - - 4 - - - - - - - - - 0 - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost (les), 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Zdeněk Pils, František Bárta st., Ing. Irena Erhartová, Miroslav Pecháček, Václav Fischer, Ing. František Kerda, Ing. Eva Pavlíková, Luděk Fanta

Účastníci

?? ?? ??

LR Queen Rose By Queen´s Joy + LR Adélka Lovcovo srdce

Andrášková Jana Mgr.

LR Elizabeth Enjoy of Dashby

Dragolovová Eva Ing.

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia

Dragounová Alena Dis.

?? ?? ??

LR Edgar English Spy of Dashby

Götzová Dagmar Ing.

LR Betty z krásných lesů Křivoklátských

Hoblík Vladimír

LR Reedbed Anthony

Hoff Wladyslaw

?? ?? ??

GR Amor Benjamin Od Kojetických skal

Holanová Yvetta

LR Casey Amazing Frace

Horníčková Jarmila Mgr.

GR Ghost Jax Aurea Rosa

Hrabětová Petra

?? ?? ??

GR Dasty od Rybníka Kamenný

Frgal Václav Ing.

GR Brietney Sweet Albipolis

Kamešová Jana

GR Annie z Týnského podskalí

Kaslová Eva

?? ?? ??

GR Quantum Of Joy Brdské zlato

Korejtková Tereza

GR Enzo Golden Sirius

Libánský Miloslav

GR Brook ze Zlaté Skalky

Navrátilová Šárka MVDr.

?? ?? ??

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro

Nohavicová Eva

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

FCR Apollón Cody Saint Matthew

Skřivanová Lenka

?? ?? ??

FCR Daffy ze Starého Brázdima

Šrenková Zdenka

FCR Ajax William Saint Matthew

Toupalová Schliederová Lenka

GR Christopher Bismilláhi

Vacek Petr

?? ??

GR Rhapsody Misantos

Vacková Alena

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

Vítězové

?? ??

GR Ghost Jax Aurea Rosa, Vítěz zkoušek, CACT

vůdkyně MUDr. Petra Hrabětová

LR Reedbed Anthony, 2. místo, CACT

vůdce Wladyslaw Hoff

?? DSC_5756

GR Enzo Golden Sirius, 3. místo, res. CACT

vůdce Miloslav Libánský

FCR Daffy ze Starého Brázdima, 4. místo, CACT

vůdkyně Zdena Šrenková

?? ??

GR Brook ze Zlaté Skalky, 5. místo

vůdkyně MVDr. Šárka Navrátilová

GR Dasty od Rybníka Kamenný, 6. místo

vůdce Ing. Václav Frgal