Jihomoravské derby Rohozná 7.-8.7.2018 - výsledky

Jihomoravské DERBY

Rohozná 7.-8.7.2018

DSC_5824

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučet
pořadí
Titul
Poř.TitulCenaBodyPoř.TitulCenaBody
1 Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. 2 CACT I. 228 4 II. 162 6 Vítěz Derby
2 Elizabeth Enjoy of Dashby LR Dragolovová Eva Ing. 5 CACT I. 227 3 CACT I. 158 8  
3 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett FCR Smutná Hana 6 I. 223 2 CACT I. 161 8  
4 Bubble Eli´s Pride GR Veselá Eliška 1 CACT I. 232 8 II. 152 9  
5 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 r.CACT I. 227 5 II. 162 9  
6 Diamond Destiny Golden Martha GR Jůzlová Jana 9 II. 222 1 CACT I. 172 10  
7 Calvera Golden Tlapana GR Sýkorová Michaela DiS. 8 I. 214 6 II. 160 14  
8 Artemis z Veselských Hatí FCR Salavová Hana 10 II. 174 7 II. 156 17  
  Dream Max Ricci GR Janská Hana 3 r.CACT I. 228 -   - - -  
  Quantum Of Joy Brdské zlato GR Korejtková Tereza 7 I. 219 -   - - -  

Klubové Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Bubble Eli´s Pride 6 GR Veselá Eliška 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (40) CACT
2 Fleur de Lis Tercius 3 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 228 (40) CACT
3 Dream Max Ricci 12 GR Janská Hana 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I.R 228 (40) r.CACT
4 Now I´m Here Exotic Lunas 1 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 2 LR Dragolovová Eva Ing. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) CACT
6 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett 11 FCR Smutná Hana 4 4 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (40)
7 Quantum Of Joy Brdské zlato 4 GR Korejtková Tereza 3 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 219 (39)
8 Calvera Golden Tlapana 9 GR Sýkorová Michaela DiS. 4 4 3 3 4 4 4 3V 4 4 3 4 I. 214 (40)
9 Diamond Destiny Golden Martha 5 GR Jůzlová Jana 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (40)
10 Artemis z Veselských Hatí 8 FCR Salavová Hana 3 4 2 4 3 2 4 4R 4 3 4 2 II. 174 (34)
11 Byte Moravian Paradise 10 LR Soukupová Martina 3 4 4 4 4 4 4 3R 3 3 1 2 III. 180 (33)
12 Ravel Misantos 7 GR Slavíková Eva 3 2 4 3 1 4 4 3R 3 4 1 2 III. 159 (33)

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: MVDr. František Šimek

Rozhodčí: Alena Brůžková, Luděk Fanta, František Bárta st., Václav Fischer

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Diamond Destiny Golden Martha 1 GR Jůzlová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (48) CACT
2 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett 6 FCR Smutná Hana 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (44) CACT
3 Elizabeth Enjoy of Dashby 2 LR Dragolovová Eva Ing. 3 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 158 (47) CACT
4 Fleur de Lis Tercius 5 FCR Žampachová Barbora Mgr. 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (46)
5 Now I´m Here Exotic Lunas 9 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (46)
6 Calvera Golden Tlapana 8 GR Sýkorová Michaela DiS. 4 4 2 4 4 4 4V 4 3 4 II. 160 (47)
7 Artemis z Veselských Hatí 7 FCR Salavová Hana 4 4 4 4 4 3 4V 3 2 4 II. 156 (42)
8 Bubble Eli´s Pride 4 GR Veselá Eliška 4 2 4 3 4 3 4V 4 4 4 II. 152 (46)
  Dream Max Ricci 3 GR Janská Hana 3 3 0 4 4 4 3V 3 - 3 neobstál
  Quantum Of Joy Brdské zlato 10 GR Korejtková Tereza - 3 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: MVDr. František Šimek

Rozhodčí: Alena Brůžková, Luděk Fanta, František Bárta st., Václav Fischer

Účastníci

?? ?? ??

LR Elizabeth Enjoy of Dashby

Dragolovová Eva Ing.

GR Dream Max Ricci

Janská Hana

GR Diamond Destiny Golden Martha

Jůzlová Jana

?? ?? ??

GR Quantum Of Joy Brdské zlato

Korejtková Tereza

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

FCR Artemis z Veselských Hatí

Salavová Hana

?? ?? ??

FCR Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett

Smutná Hana

GR Calvera Golden Tlapana

Sýkorová Michaela DiS.

GR Bubble Eli´s Pride

Veselá Eliška

?? ?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

GR Ravel Misantos

Slavíková Eva

LR Byte Moravian Paradise

Soukupová Martina

Vítězové

?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius, Vítěz derby, CACT z KPZ

vůdkyně Mgr. Barbora Žampachová

LR Elizabeth Enjoy of Dashby, 2. místo, CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdkyně Ing. Eva Dragolovová

?? ??

FCR Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett, 3. místo , CACT z KZPV

vůdkyně Hana Smutná

GR Bubble Eli´s Pride, 4. místo, CACT z KPZ

vůdkyně Eliška Veselá

?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, 5. místo, res. CACT z KPZ

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

GR Diamond Destiny Golden Martha, 6. místo CACT z KZVP

vůdkyně Jana Jůzlová

??

GR Dream Max Ricci, res. CACT z KPZ

vůdkyně Hana Janská