Pohár Světa myslivosti Kosičky 4.-5. 8. 2018 - výsledky

Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů CACT, r. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Angel Wings Magic Spell 12 GR Leoš Cvrček 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (32) 100,00 CACT
2 Christopher z Liblických rákosin 15 GR Jaroslav Mach 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (32) 98,28 r.CACT
3 Darius Flores Vitae 20 GR Marie Machová 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 228 (32) 98,28
4 Quantum Of Joy Brdské zlato 11 GR Tereza Korejtková 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32) 97,84
5 Fabio z Březnického Balkánu 7 AC Zbyněk Holub 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 216 96,43 CACT
6 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 14 LR Naďa Zimová 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (32) 96,12 CACT
7 Ara Merlucius 22 LR prof. PhDr. Helena Grecmanová, Ph.D. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (30) 95,26 r.CACT
8 Brix Radhaften 1 NK Milan Plechatý 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 X X X I. 212 94,64 CACT
9 Clint Radhaften 4 NK František Sedlák 4 4 4 4 3V 4 3 3 4 X X X I. 208 92,86 r.CACT
10 Eowyn Dragons Manor 3 ASS Renáta Tetřevová 4 4 4 4 4R 4 3 4 3 X X X I. 207 92,41 CACT
11 Abby od Přimdského hradu 10 NK Josef Ouzký 4 3 4 4 4R 4 2 4 4 X X X I. 198 88,39
12 Ora Bohemia Jewellery 2 ASS Jaroslava Frýbová 4 0 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 192 85,71 r.CACT
13 Beyonce Juliet Buxusson 6 ASS Lenka Suchá 4 0 4 4 3V 4 4 4 4 X X X I. 189 84,38
14 La Valentino Molly od Ivanského jezera 16 FCR Renata Kudláčková 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 215 (29) 92,67
15 GREEDIGUT Z Helfštýna 18 LR Martin Blaschke 4 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 III. 207 (30) 89,22
16 Run And Retrieve Brdské zlato „U“ 23 GR MVDr. Libuše Štorková 4 4 3 4 4 4 4 3V 4 3 1 4 III. 205 (30) 88,36
17 Bryna od Caltovských Mlýnů 8 NK ZDEŇKA LORENCOVÁ 4 3 4 4 1V 2 4 4 4 X X X III. 191 85,27
18 Agnes Brown Sugar Anajsela 21 FCR Jerie Jana 4 4 4 4 1 4 4 2R 4 4 2 3 III. 194 (31) 83,62
19 Anetta Ara Moravia Regina 19 LR prof. PhDr. Helena Grecmanová, Ph.D. 4 3 4 4 3 4 4 2V 3 4 1 2 III. 187 (27) 80,60
20 Ginny Golden Galleon 13 GR Eliška Kašparová 4 4 1 1 2 4 4 3V 4 4 4 3 III. 184 (30) 79,31
  Godin z Lipových dolin 5 ASS Marcela Kopecká 4 3 4 4 4R 4 4 0 4 X X X neobstál
  Harrieta Golden Vitality 17 LR Jarmila Pokorná 4 4 - 0 4 - - - - - - - neobstál
  Fredy z Kakosova statku 9 NK Rudolf Zděnek - - - - - - 2 0 - X X X neobstál

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Mgr. Pavel Řezníček, Ing. František Kerda, Miroslav Jílek, Zdeněk Veleba, Ing. Eva Pavlíková, Jana Velebová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Mgr. Marcela Smetanová Velebová

Klubové zkoušky z vodní práce slídičů a retrieverů CACT, r. CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Darius Flores Vitae 4 GR Marie Machová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) 100,00 CACT
2 Christopher z Liblických rákosin 12 GR Jaroslav Mach 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) 100,00 r.CACT
3 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 10 LR Naďa Zimová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) 100,00 CACT
4 Brix Radhaften 15 NK Milan Plechatý 4 4 4 4 4 4 X X X X I. 100 100,00 CACT
5 Bryna Od Caltovských Mlýnů 21 NK ZDEŇKA LORENCOVÁ 4 4 4 4 3 4 X X X X I. 98 98,00 r.CACT
6 Clint Radhaften 22 NK František Sedlák 4 4 4 4 3 4 X X X X I. 98 98,00
7 Run And Retrieve Brdské zlato „U“ 6 GR MVDr. Libuše Štorková 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (48) 97,09
8 GREEDIGUT Z Helfštýna 14 LR Martin Blaschke 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (47) 97,09 r.CACT
9 Arika Memsunshine 7 LR Naďa Zimová 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (47) 97,09
10 Ara Merlucius 11 LR prof. PhDr. Helena Grecmanová, Ph.D. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (47) 97,09
11 Beyonce Juliet Buxusson 16 ASS Lenka Suchá 4 4 4 3 4 4 X X X X I. 95 95,00 CACT
12 Angel Wings Magic Spell 5 GR Leoš Cvrček 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (47) 94,19
13 Fabio z Březnického Balkánu 17 AC Zbyněk Holub 2 4 4 4 4 4 X X X X I. 92 92,00 CACT
14 Anetta Ara Moravia Regina 8 LR prof. PhDr. Helena Grecmanová, Ph.D. 3 4 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 157 (46) 91,28
15 GANWALES ROMANCE SUMMER BUXUSSON 18 ASS MARTINA HLADKÁ 3 4 4 4 4 3 X X X X I. 91 91,00 r.CACT
16 GREMLIN Z Helfštýna 1 LR Milada Blaschke 3 3 4 3 4 4 4V 4 4 3 I. 154 (46) 89,53
17 Eschley Star Falaksa 3 FCR Pavlína Marková 3 4 4 3 4 4 4R 4 3 4 I. 153 (47) 88,95 CACT
18 Elizabeth Princess Horské vršky 13 LR Irena Pacholíková 3 3 4 3 4 4 3R 3 3 4 I. 140 (45) 81,40
19 Ginny Golden Galleon 9 GR Eliška Kašparová 4 4 4 4 4 2 4V 4 4 4 II. 160 (42) 93,02
20 La Valentino Molly od Ivanského jezera 2 FCR Renata Kudláčková 2 2 4 4 4 4 4V 4 3 4 II. 150 (46) 87,21
21 Ora Bohemia Jewellery 19 ASS Jaroslava Frýbová 2 4 2 4 3 3 X X X X II. 75 75,00
22 Godin z Lipových dolin 23 ASS Marcela Kopecká 2 4 3 3 3 2 X X X X II. 70 70,00
23 Fredy z Kakosova statku 20 NK Rudolf Zděnek 3 1 3 1 3 3 X X X X III. 57 57,00

Disciplíny slídiči:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Slídění v rákosí, 4: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5: Chování na stanovišti u vody, 6: Poslušnost a ovladatelnost

Disciplíny retrieveři:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Mgr. Pavel Řezníček, Ing. František Kerda, Miroslav Jílek, Zdeněk Veleba, Ing. Eva Pavlíková, Jana Velebová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Mgr. Marcela Smetanová Velebová

Foto

Fotky zde