KPZ Vacíkov 18. 8. 2018 - výsledky

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Dobříš - Vacíkov 18.8.2018

DSC_6031

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBodyTitul
1 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 14 LR Pišnová Hana 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (36) Vítěz zkoušek, CACT
2 Cara Mia Benison 10 LR Stříbrná Štěpánka 4 4 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (36) r.CACT
3 Run And Retrieve Brdské zlato 9 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 3 I. 218 (35) CACT
4 Erendis Tercius 15 FCR Ryčlová Ivana 4 4 3 3 3 4 4 3V 4 4 3 4 I. 210 (36) CACT
5 Allesy Camian’s 1 GR Jílek Petr Ing. 4 3 3 4 3 4 4 4R 4 4 2 4 II. 202 (35)
6 Amazing Love Staroveský poklad 3 GR Hřebíčková Iva 4 3 2 4 3 4 4 2R 4 4 3 4 II. 197 (36)
7 Chanelle Chance of Kelečský poklad 6 CBR Havlásek Jakub 3 3 3 4 3 2 4 4R 4 4 4 4 II. 192 (35)
8 Chris z Královských teras 5 GR Novák Michal 4 4 4 1 4 4 4 2V 4 4 4 4 III. 209 (36)
9 Homer z Liblicných rákosin 7 GR Suchý Aleš 3 4 1 2 4 2 4 1V 4 4 4 4 III. 177 (33)
10 Anna Bella z Bonifácova 2 GR Herrmannová Eva Ing. 3 2 3 1 1 4 4 1R 3 4 4 4 III. 164 (33)
  Diamond Angel Golden Martha 11 GR Janáková Alena 3 4 3 0 1 4 4 3V 3 3 4 4 neobstál
  Madame Bovary du Bois de la Rayere 13 GR Šimůmek Jaroslav - 3 - - 3 0 4 1R - - 1 - neobstál
  Enjoy The Life Dorado Blanco 4 GR Hanykova Lucie - 4 - - - 0 - - - - - - neobstál
  Brook Maybe Angels 12 GR Hanykova Jana - - - - 0 - - - - - - - neobstál
  Hunter Rudolfovská skála 8 NSR Zabranský Martin Ing. - - 0 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Václav Fišer st., Václav Fišer ml., František Bárta ml., Zdeněk Pils, Pavel Šablatura, Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D.

Účastníci

?? ?? ??

GR Brook Maybe Angels

Hanykova Jana

GR Enjoy The Life Dorado Blanco

Hanykova Lucie

CBR Chanelle Chance of Kelečský poklad

Havlásek Jakub

?? ?? ??

GR Anna Bella z Bonifácova

Herrmannová Eva Ing.

GR Amazing Love Staroveský poklad

Hřebíčková Iva

GR Diamond Angel Golden Martha

Janáková Alena

?? ?? ??

GR Allesy Camian’s

Jílek Petr Ing.

GR Chris z Královských teras

Novák Michal

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Pišnová Hana

?? ?? ??

FCR Erendis Tercius

Ryčlová Ivana

LR Cara Mia Benison

Stříbrná Štěpánka

GR Homer z Liblicných rákosin

Suchý Aleš

?? ?? ??

GR Madame Bovary du Bois de la Rayere

Šimůmek Jaroslav

GR Run And Retrieve Brdské zlato

Štorková Libuše MVDr.

NSR Hunter Rudolfovská skála

Zabranský Martin Ing.

Vítězové

?? ??

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů, Vítěz zkoušek, CACT

vůdkyně Hana Pišnová

LR Cara Mia Benison, 2. místo, res. CACT

vůdkyně Štěpánka Stříbrná

?? ??

GR Run And Retrieve Brdské zlato, 3. místo, CACT

vůdkyně MVDr. Libuše Štorková

FCR Erendis Tercius, 4. místo CACT

vůdkyně Ivana Ryčlová