VZPR Týn n/Vlt 8.-9.9.2018 - výsledky

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Týn nad Vltavou 8.-9. 9. 2018

DSC_6313

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Betty z Krásných lesů Křivoklátských 11 LR Hoblík Vladimír 4 4 3S 4V 4 4 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 520 (64) CACT, Vítěz zkoušek
2 Queen Rose By Queen´s Joy 14 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 514 (64) r.CACT
3 Daffy ze Starého Brázdima 9 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 510 (64) CACT
4 Now I´m Here Exotic Lunas 3 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 3 I. 506 (59) r.CACT
5 Garsis Rose Aurea Rosa 17 GR Píchová Eva 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 512 (64)
6 Enzo Golden Sirius 19 GR Libánský Miloslav 4 4 3S 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 506 (64) nejl. voda
7 Adélka Lovcovo srdce 12 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4V 2V 4 4 2V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 496 (63) nejl. pole
8 April Jackie´s dream 4 FCR Pokorný Petr 4 4 4V 2V 3 4 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 493 (62)
9 Fleur de Lis Tercius 10 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 2V 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 1 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 III. 466 (62)
10 Annie z Týnského podskalí 1 GR Kaslová Eva 4 4 4V 4V 4 4 4R 4 4 3 4 4 4V 3 2 4 4 2 1 2 3 3 3 4 3 4 III. 443 (61) nejl. les
11 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett 5 FCR Smutná Hana 4 4 4V 1V 1 4 4V 4 2 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 2 3 4 3 3 1 3 4 III. 414 (51)
  Ayla Eli's Pride 13 GR Marková Ella - - 4V 2V 4 4 4V 4 3 3 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Make Right Decisions Brdské zlato 16 GR Libánská Renata - - 4S 3V 3 3 4V 0 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Bubble Eli's Pride 18 GR Veselá Eliška - - - - 4 4 0V - 3 4 - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 15 LR Janská Katarína - - 4V 1V 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Absolut First Ida Garonera 7 NSR Pešková Petra - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Collet Amazing Frace 6 LR Červinková Petra - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Arny Jackie´s dream 2 FCR Pokorný Petr - - - - - - - - - - - - - - - 2 0 - - - - - - - - - neobstál
  Isolabella de Ria Vela 8 GR Blahoutová Serbusová Lenka - - - - - - - - - - 1 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Bc. Alena Brůžková, František Bárta st., František Bárta ml., Ing. Irena Erhartová, Ing. Veronika Bromová, Jan Brom, Zdeněk Pils, Václav Petřík, Václav Fišer st.

Účastníci

?? ?? ??

LR Queen Rose By Queen´s Joy + LR Adélka Lovcovo srdce

Andrášková Jana Mgr.

GR Isolabella de Ria Vela

Blahoutová Serbusová Lenka

LR Collet Amazing Frace

Červinková Petra

?? ?? ??

LR Betty z krásných lesů Křivoklátských

Hoblík Vladimír

LR Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras

Janská Katarína

GR Annie z Týnského podskalí

Kaslová Eva

?? ?? ??

GR Make Right Decisions Brdské zlato

Libánská Renata

GR Enzo Golden Sirius

Libánský Miloslav

GR Ayla Eli's Pride

Marková Ella

?? ?? ??

NSR Absolut First Ida Garonera

Pešková Petra

GR Garsis Rose Aurea Rosa

Píchová Eva

FCR Arny Jackie´s dream + FCR April Jackie´s dream

Pokorný Petr

?? ?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

FCR Quentin Quo Vadis

Smutná Hana

FCR Daffy ze Starého Brázdima

Šrenková Zdenka

?? ??

GR Bubble Eli's Pride

Veselá Eliška

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

Vítězové

?? ??

LR Betty z Krásných lesů Křivoklátských, Vítěz zkoušek, CACT

vůdce Vladimír Hoblík

LR Queen Rose By Queen´s Joy, 2. místo, res. CACT
LR Adélka Lovcovo srdce, 7. místo, nejlepší pole

vůdkyně Mgr. Jana Andrášková

?? ??

FCR Daffy ze Starého Brázdima, 3. místo, CACT

vůdkyně Zdenka Šrenková

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, 4. místo, res. CACT

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

?? ??

GR Enzo Golden Sirius, 6. místo, nejlepší voda

vůdce Miloslav Libánský

GR Annie z Týnského podskalí, 10. místo, nejlepší les

vůdkyně Eva Kaslová